رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 
یه سایت(چت روم خارجی) رو اسکن کردم که باگ xss  داره ولی نمیدونم چجوری باید به این باگ نفوذ کرد 

نتیجه اسکن 

This is the hidden content, please

دوتا روش تو انجمن دیدم که یکی تزریق این کد بود 

ولی وقتی اینو تو قسمت  عمومی چت روم میفرستم کوکی هایی رو میده که تو مرورگر خودم هست 

و روش دوم ریختن اسکریپت کیلاگر توسط باگ xss بود که اینم باید تو ادمین پیج انجام میدادی که نمیشد

وقتی سایت رو اسکن کردم vega یه سری کوکی هم اوورد به نظرتون اونا بدرد میخوره !!!!     whatweb هم یه سری کوکی بهم داد اینا به کار میان !!!
سایت cpanel  داره راهی برای نفوذ به cpanel هست !!
از ابزار brutesploit   میشه تو پیج ادمین استفاده کرد !!! یا تو صفحه ورود ! 
از این ابزار برای کرک کردن پسوورد ایمیل میشه استفاده کرد ! 
سایت یه سری پورت باز داره که نمیدونم به کار میاد یا نه ! لطفا راهنمایی کنید  25-53-80-110-119-143

==============================================================================================================================================================

و سایت دوم که باگ sql  داشت (این سوال رو  یبار پرسیدم ولی جوابی نگرفتم )
من تو قسمت فراخوانی تیبل ادمین مشکل دارم 
این سایت دارای باگ = http://www.jabrennan.com
اینم تمام تیبل هایی که داره =

من تیبل USER  رو به هگز=(0x55534552) تبدیل کردم و دستورات رو به این شکل وارد کردم ولی نتیجه ای نگرفتم !

اساتید لطفا راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

در جواب شما میتوان گفت کارتون خوبه اما مفاهیم رو اصلا یاد نگرفتید و چند نکته :

1-

ولی وقتی اینو تو قسمت  عمومی چت روم میفرستم کوکی هایی رو میده که تو مرورگر خودم هست 

این حمله طی آسیب پذیری‌ای صورت می‌گیره که در آن داده‌های وارد شده توسط حمله کننده یا هکر، بدون فیلتر شدن تحویل کاربر داده می‌شه.

این داده‌ها می‌توانند کدهای جاوا اسکریپتی باشند که در سمت مرورگر کاربر اجرا شده و کارهای مختلفی می‌تواند برای هکر انجام دهد.

این از این

و دیگری

2-

سایت یه سری پورت باز داره که نمیدونم به کار میاد یا نه ! لطفا راهنمایی کنید  25-53-80-110-119-143

جواب:

بله یکی از مرسوم ترین روش تست و امنیت در پنل ها یکیش استفاده از بروتر هستش (نیاز به پس لیست خوب داری)

در مورد پورتها هم باز برمیگرده به همون جواب اولی که مفاهیم رو درک نکردید و باید مطالعه داشته باشید باز یه نگاهی بندازین به این پورتها و ببینین که این پورتهای شما پورتهای عمومی و نیاز به باز بودن هستش

در مورد سوال پایینی:

من یک نمونه از روشی که میتونی استفاده کنی رو مطرح کردم

ولی در مورد پیدا کردن ادمین شما باید یکی یکی از تیبل هارو فراخونی کنی و ببینی داخل کدوم قرار داره احتمال داره ادمین داخل یکی از اونهایی باشه که بهش شک ندارید

درمورد تست شما میتونم بگم شما یکبار هم با نوریدایرکت پیج ادمین رو هم تست کنید ببینید جواب میگیرید یانه چون بعد وارد کردن رمز اشتباهی میره به پیج پنل بعد خطا رو نشون میده

باز مشکلی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، 0r0b4s گفته است :

با سلام دوست عزیز

در جواب شما میتوان گفت کارتون خوبه اما مفاهیم رو اصلا یاد نگرفتید و چند نکته :

1-

این حمله طی آسیب پذیری‌ای صورت می‌گیره که در آن داده‌های وارد شده توسط حمله کننده یا هکر، بدون فیلتر شدن تحویل کاربر داده می‌شه.

این داده‌ها می‌توانند کدهای جاوا اسکریپتی باشند که در سمت مرورگر کاربر اجرا شده و کارهای مختلفی می‌تواند برای هکر انجام دهد.

این از این

و دیگری

2-

جواب:

بله یکی از مرسوم ترین روش تست و امنیت در پنل ها یکیش استفاده از بروتر هستش (نیاز به پس لیست خوب داری)

در مورد پورتها هم باز برمیگرده به همون جواب اولی که مفاهیم رو درک نکردید و باید مطالعه داشته باشید باز یه نگاهی بندازین به این پورتها و ببینین که این پورتهای شما پورتهای عمومی و نیاز به باز بودن هستش

در مورد سوال پایینی:

من یک نمونه از روشی که میتونی استفاده کنی رو مطرح کردم

ولی در مورد پیدا کردن ادمین شما باید یکی یکی از تیبل هارو فراخونی کنی و ببینی داخل کدوم قرار داره احتمال داره ادمین داخل یکی از اونهایی باشه که بهش شک ندارید

درمورد تست شما میتونم بگم شما یکبار هم با نوریدایرکت پیج ادمین رو هم تست کنید ببینید جواب میگیرید یانه چون بعد وارد کردن رمز اشتباهی میره به پیج پنل بعد خطا رو نشون میده

باز مشکلی بود در خدمتم

================================================
تشکر ویژه از مدیر عزیز  به خاطر پاسخ گویی سریع به سوالات 
حتما کارایی که گفتید رو انجام میدم و اگه سوالی بود مزاحم میشم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...