رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل در بایند کردن تروجان با APK در کالی لینوکس

cvpoo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، من در محیط Basic4Android یه برنامه اندروید میزنم که یسری اطلاعات رو از گوشی برام بفرسته

حالا میخوام این برنامه رو با apk های دیگه بایند کنم، به این شکل عمل کردم:

با ابزار Apktool در کالی لینوکس هم برنامه خودم و هم برنامه ای که قراره باهاش بایند کنم رو دیکامپایل کردم.

بعد سرویس های و فایل های smali برنامه خودم رو در کنار فایل های smali برنامه ای که قصد بایند کردن دارم کپی کردم و همچنین فایل مانیفست برنامه تارگت هم فیکس کردم، یعنی دسترسی دادم و سرویس ها هم تعریف کردم.

در آخر هم با دستور apktool b سورس رو کامپایل کردم و بعد هم ساین کردم.

موقع نصب هم هیچ مشکلی نیست و حتی بعد از نصب هم برنامه هدف به خوبی کار میکنه اما این وسط سرویس من که اضافه کردم وقتی برنامه سعی میکنه سرویس رو اجرا کنه،  برنامه فورس کلوز میخوره و میگه متوقف شد.

نمیدونم مشکلم از کجاست عکس ها هم الان ضمیمه میکنم.

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 1396/06/24, 10:09:32، cvpoo گفته است :

سلام دوستان، من در محیط Basic4Android یه برنامه اندروید میزنم که یسری اطلاعات رو از گوشی برام بفرسته

حالا میخوام این برنامه رو با apk های دیگه بایند کنم، به این شکل عمل کردم:

با ابزار Apktool در کالی لینوکس هم برنامه خودم و هم برنامه ای که قراره باهاش بایند کنم رو دیکامپایل کردم.

بعد سرویس های و فایل های smali برنامه خودم رو در کنار فایل های smali برنامه ای که قصد بایند کردن دارم کپی کردم و همچنین فایل مانیفست برنامه تارگت هم فیکس کردم، یعنی دسترسی دادم و سرویس ها هم تعریف کردم.

در آخر هم با دستور apktool b سورس رو کامپایل کردم و بعد هم ساین کردم.

موقع نصب هم هیچ مشکلی نیست و حتی بعد از نصب هم برنامه هدف به خوبی کار میکنه اما این وسط سرویس من که اضافه کردم وقتی برنامه سعی میکنه سرویس رو اجرا کنه،  برنامه فورس کلوز میخوره و میگه متوقف شد.

نمیدونم مشکلم از کجاست عکس ها هم الان ضمیمه میکنم.

کسی نمیدونه؟

لینک به دیدگاه

مشکل از خیلی جاها میتونه باشه 

من  بک دور متااسپلویتو بایند کردم و تو بایند کردنش نیازی به کپی کردن همه فایلا نبود و تنها تو یک فایل مخصوص اسملی که پیلود هست باید یه خط اضافه کرد

اما ساینر هم کم اهمیت نیست بعضی از ساینر ها اون مجوز اجرایی رو به فایلتون نمیدن یعنی الکی الکی ساین میشه فایل

اموزش بایند کردن باید باشه تو انجمن فکر کنم البته برا متااسپلویت

هر برنامه ای هم بایند نمیشه

شایدم برنامه ای که نوشتی کلا مشکل داره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...