رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

بسم الله الرحمان الرحیم

This is the hidden content, please

با سلام خدمت تمامی اعضای انجمن گارد ایران

بعد از گفت و گو با دوستان در انجمن تصمیم بر این شد که تمامی ابزار هایی که در انجام مهندسی معکوس به کار میروند

را در در قالب یک مجموعه دنباله دار در اینجا پیوست کنم تا همه ی اعضا بتونند از اونها حد اکثر استفاده رو بکنند. اگر ابزار

خاصی مد نظرتون هست نتونستید اونرو پیدا کنید به من پیام بدید تا در اینجا براتون اونرو پیوست کنم.پسورت تمامی فایل ها

guardiran.org  میباشد.اگر  استقبال ها خوب بود یک دوره اموزش کرک و مهندسی معکوس ریکورد میکنم .اموزش های کارگاه هم

به زودی ریکورد میکنم و میزارم یکم صبر داشته باشید دیگه :lol:...اگر هم قصد دارید پستی بزارید لطف کنید اول هماهنگ کنید

تا اسپم نشه!!! سوالی داشتید من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسم الله الرحمان الرحیم

خب اولین ابزاری که ضمیمه میکنم ابزار نرم افزار شناخته شده ی ( dnSPY ) هست که برای مشاهده ی سورس نرم افزار های انپک شده میباشد

کار باهاش هم راحته فقط کافیه فایل exe رو داخل برنامه درگ اند دراپ کنید و از سورس اون استفاده کنید.توجه داشته باشید که این ابزار

برای برنامه های .net کاربرد داره و برنامه حتما باید انپک شده باشه!!!

pass:guardiran.org

سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمان الرحیم

خب به عنوان اخرین پستی که امروز میخوام پیوست کنم ( DLL ) هایی هست که موقع انپک کردن بهشون احتیاج پیدا میکنید

البته باز هم هستن که بعدا توی همین تاپیک ضمیمه میشن (اکثرا مال متریال دیزاین و قالب هایی مثل مترو هستن...)

سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمان الرحیم

ابزار شناخته شده ی ( olly db ) هم که دیگه نیازی به معرفی نداره :D این ورژن 2 هستش با پلاگین های نسبتا کامل:ph34r:

.حجمش یکم زیاد بود فقط تو مدیا فایر اپلود کردم: بعد از اکسترکت حجمش بیشتر میشه.

سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمان الرحیم

ابزار  ( Immunity-Debugger ) هم  مثل olly یک دیباگر قدرتمنده ولی خوبی اون نسبت به اولی پلاگین بیشتری داره و زود به زود هم اپدیت میشه :D این ورژن 1.73 هستش و کار باهاش هم نسبتا راحته ولی من به شخصه olly رو بیشتر ترجیح میدم :lol:

سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمان الرحیم

نرم افزار (IDA) رو هم تمام تحلیل و انالیزگر های malware  میشناسن و از اون برای شناسایی پترن و

نحوه ی عملکرد ویروس ها استفاده میکنن .من نسخه ی پرو این نرم افزار دیباگر و دیس‌اسمبلر  رو براتون

پیوست کردم تا از اون حداکثر استفاده رو ببرید.حجمش بالا بود برای همین بیرون از انجمن اپلود کردم

سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/06/27, 16:41:46، alizombie گفته است :

بسم الله الرحمان الرحیم

نرم افزار (IDA) رو هم تمام تحلیل و انالیزگر های malware  میشناسن و از اون برای شناسایی پترن و

نحوه ی عملکرد ویروس ها استفاده میکنن .من نسخه ی پرو این نرم افزار دیباگر و دیس‌اسمبلر  رو براتون

پیوست کردم تا از اون حداکثر استفاده رو ببرید.حجمش بالا بود برای همین بیرون از انجمن اپلود کردم

سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

با سلام

امروز توی تلگرام داشتم ارسال هارو چک میکردم که یکی از دوستان نسخه فول این نرم افزار رو به همراه لایسنس برام

ارسال کرد که من هم لینک دانلود براتون پیوست میکنم:ناگفته نمونه که این اپلود توست تیم secure byte اپلود شده که

واقعا در ضمینه ی مهندسی معکوس اموزش های جالبی میزارن....

Mega.nz Decryption Key :
!DIXddQv0E9w8Qex7MeFxIl_KmGADTSlC-ZafsSPXInA

Installer serial number :
qY2jts9hEJGy

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...