رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

نصب نشدن ویندوز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من داشتم طبق معمول ویندوز نصب میکردم که من رو کلافه کرده قبلا. راحت نصب میکردم اما الان این ارور رو موقع بالا آوردن راه انداز نصب میده ....؟؟؟؟؟؟؟؟??

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

داداش این دوتا حالت داره که رخ میده یا مشکل از رمته یا هاردت رو به فناس

اما شما یه بار سی دی ویندوزتو عوض کن درس میشه

اکر حل نشد تو درایو دیگه نصب کن حتما حل میشه

در ضمن حی فایلای کوچیک نذار تو هارددت و بعد تند تند نپاکشون

وبعد نصب حتما یه دفراقمنت رو رو درایوت بذار ران شه

در سایه حق

لینک به دیدگاه

دیفراقمنت؟؟؟؟؟

سی دی رو ده بار عوض کردم .

رم هم مشکلی نداره توی یه سیستم دیگه امتحان کردم.

هارد رو نمیدونم شاید

من از کسی گرفتم.

هارد کلا پاکه پارتیشن بندی حتی نشده هنوز

لینک به دیدگاه

سلام

از طریق بایوس سیستمت کچ های قبلی و همینطور به اصطلاح سایه های ذخیره ای (شادوفایل) سیستمت رو پاک کن و بعد مجدد ریست کن ...

این کاری هستش که خود ماکروسافت پیشنهاد داده غیر از اون یا نخوندن سخت افزار های سیستمت با نسخه نصبی ویندوزته و یا مشکلاتی که دوستان گفتن اگر جواب نداد احتمالا یک سخت افزار اجرایی ایراد پیدا کرده ببر چک کنن حتما به جواب میرسی ...

موفق و سربلند باشی 

لینک به دیدگاه

از دوستان خیلی خیلی ممنونم ببخشید اگه حرفی زدم که باعث رنجش دوستان شده من بابتش از دوستان عذرمیخوام . مشکل حل نشد حافظه CMOS رو حذف کردم بایوس رو ریست کردم ولی جواب نداد فکر کنم از هارد هستم یا خوده مادربرد به هر حال ممنون از کمک همه .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام داداش چی داری میگی

چرا ناراخت شدی عزیز

یه لینوکس بردار لایو بیا بالا کل درایو سیتو پاک کن

بعد درایو دی رو بریز توش خب حالا این ارور شک نکن برطرف میشه

این ارور خیلی برام پیش اومده موفقیت با زمین خوردن بدست نمیاد با بلند شدن بدس میام (گاندی)

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در 1396/02/27, 23:58:17، guardian01 گفته است :

از دوستان خیلی خیلی ممنونم ببخشید اگه حرفی زدم که باعث رنجش دوستان شده من بابتش از دوستان عذرمیخوام . مشکل حل نشد حافظه CMOS رو حذف کردم بایوس رو ریست کردم ولی جواب نداد فکر کنم از هارد هستم یا خوده مادربرد به هر حال ممنون از کمک همه .

موفق باشید.

سلام داداش. بذار فرایند سخت افزاری رو اول برات توضیح بدم و بعد بگم چرا این مشکل پیش میاد:

فرایند سخت افزاری اجرای نرم افزار بطور ساده این هست که :

با روشن شدن مادربورد، استفاده از رم برای اجرای محاسباتی که توسط سی پی یو ایجاد میشن و سپس مراجعه به بایوس مشخص میشه که دستگاه های حافظه داری که با کابل ساتا به مادربورد وصل شدن (که جدیدا یو اس بی هم جزوش هست) قابلیت بوت رو دارن. تا اینجا هر سه دستگاه مادربورد، رم و سی پی یو در حال کار هستن تا دستگاه قابل بوت، بیاد بالا. حالا اینجا شما میتونی مشخص کنی که کدوم دستگاه بیاد بالا. هر دستگاهی که میاد بالا دسترسی این رو داره که دیگر دستگاه ها رو ویرایش کنه یا بهشون دستور بده. اینجوریه که سی دی ویندوز روی هارد اجازه نصب ویندوز داره.

حالا خطا مال چیه؟ این خطا به Blue Screen معروفه. بهش میگن خطای مرگ. تنها خطاییه که خود مایکروسافت هم جوابی براش نداره و نمیدونه چجوری رخ میده. طبق تجربه چندین مشکل از این طریق حل شدن:

اولین احتمال مربوط به نارسایی یا رسایی ضعیف رم در عملکردش هست که باعث میشه کار تعطیل بشه و سیستم ریستارت بشه ( دقیقا مثل موقعی که سی پی یو داغ میکنه و سیستمو خاموش میکنه).راه حلش عوض کردن جای رم و یا خود رم هست. اگر دو تا رم داری یکی یکی تست کن و وردار و ببین با کدوم خطا نمیده. (تجربه خود من اینه که وقتی رم مشکل داره حین خطا یه عددی از 0 تا 100 % پر میشه بعد سیستم ریست میشه. اینو که دید بفهم مشکل از رم هست)

دومین احتمال مربوط به مشکل هارد هست. معمولا وقتی که هارد دچار بدسکتور شده و متأسفانه اون سکتور توی پارتیشن مدنظرت هست ، نصب کننده ویندوز نمیتونه فایلش رو اونجای هارد جا بده و وقتی به مشکل برمیخوره صفحه خطا میاد بالا) 

سومین احتمال مربوط به ویژگی Shadow هست که دوستان هم اشاره کردند  و باید بری توی بخش تنظیمات Bios و غیرفعالش کنی.

چهارمین احتمال مربوط به خش دار بود سی دی و یا دی وی  دی هستش که پیشنهاد میکنم حتما از فلش مموری برای نصب استفاده کنی. (بزنش توی پورت USB 2.0 نه 3.0)

موفق باشی

ویرایش شده در توسط mownten

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...