رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

بسم الله رحمان رحیم

در این تاپیک قصد داریم دوستان تمامی سوالت و مشکلاتی که درباره لینوکس و فلسه آن و یا مشکلاتی که ایجاد شده در هر نسخه از لینوکس که به مشکل بر خوردن و قرار بدن .

از نصب نرم افزار گرفته تا هرچی ...

از همه دوستانی که اطلاعات کافی درباره گنو / لینوکس دارن خواهش مندیم که پاسخ سوالات دوستان رو بدن

حیف که یک هکر گنو / لینوکسی نباشه!

با سپاس و یاعلی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه ممکنه در مورد نصب ابونتو به صورت something else  یک نفر به طور کامل توضیح بده؟؟...ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.

نصب اوبونتو به شکل something else یعنی حالتی که تنظیمات نصب به صورت دستی میباشد.

یعنی ایجاد پارتیشن جدید(پارتیشن بندی),اعمال تنظیمات مورد نیاز در نصب اوبونتو است.

اگر که میخواین در کنار ویندوز نصب کنین پیشنهاد میشه حالت Install ubuntu Alongside Windows رو انتخاب کنین چرا که در این حالت هم ویندوز رو دارین و هم اوبونتو(Dual Boot).

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام من keeper0 ام که رمز کاربریم رو فراموش کردم حالا مجبور شدم با یه اسم دیگه بیام حالا بگذرد فقط میخواستم بدونید اسم اصلیم اونه .

من یه آموزش درباره نصب آرچ لینوکس روی ماشین مجازی روی ویندوز دیدم یه مرحله از نصب مربوط میشد به دریافت فایل های مورد نیازش از اینترنت که باید دانلود میکردیم ولی البته با فیلتر ش ک ن که برای مخازن یا ابزارش بود اگه روی ویندوز بود میتونستم با وی پی ان خوب کارم رو راه بندازم اما اگر بخوام به عنوان تنها سیستم عامل نصبش کنم چی کار میتونم بکنم میشه جواب بدید ؟؟؟؟

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

سلام.

وقتی شما فایل Pacman رو باز میکنید (با دستور nano /etc/pacman.conf ) و خطوط

آن کامنت کردید دیگه مشکلی براتون پیش نمیاد.

اگر نسخه 64 بیت هم اسفتاده میکنید این خط روی این خط هم همون عمل خطوط قبلی رو انجام بدین.

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم

دباره اینکه چرا دستورات توزیع های مختلف لینوکس با هم فرق می کنند با اینکه همشون توزیعی از لینوکس هستن ولی دستوراتی که برای مثلا کالی لینوکس به کار میره با اوبونتو و یا بقیه فرق داره ؟ کتابی هم در زمینه دستورات خط فرمان آرچ لینوکس می شناسید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.
این تفاوت به خاطر توزیع های مختلف هست.

به طور مثال:

اوبونتو یک توزیع لینوکس بر مبنای توزیع دبیان است.

و 

آرچ لینوکس یک توزیع لینوکس است.

کتاب آموزش دستورات لینوکس هم پیوست شد.

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...