رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

سوال

hmidbloch

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام به همه ی اساتید

یه مشکل داشتم در مورد روت

من میخواستم یه نرم افزار نصب کنم نصب شد و به دلیل روت بودن گوشی کار نکرد.اومدم انروتش کنم نشد.بعد اومدم کینگ روت و کینگ یوزرو فریز کردم،بازم درست نشد بیخیال شدم

الان دوباره میخواستم از فریز درش بیارم میگه گوشی روت نیست خب حق هم داره یه دو سه تا نرم افزار روت دیگه نصب کردم روت بشه شاید گفت پاسخ نمی دهد بعد از همون کینگ روت یه کلون ساختم نصبش کردم بازم روت نکرد

لطفا کمکم کنید چیکار کنم

ببخشید اگه طولانی بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام به همه ی اساتید

یه مشکل داشتم در مورد روت

من میخواستم یه نرم افزار نصب کنم نصب شد و به دلیل روت بودن گوشی کار نکرد.اومدم انروتش کنم نشد.بعد اومدم کینگ روت و کینگ یوزرو فریز کردم،بازم درست نشد بیخیال شدم

الان دوباره میخواستم از فریز درش بیارم میگه گوشی روت نیست خب حق هم داره یه دو سه تا نرم افزار روت دیگه نصب کردم روت بشه شاید گفت پاسخ نمی دهد بعد از همون کینگ روت یه کلون ساختم نصبش کردم بازم روت نکرد

لطفا کمکم کنید چیکار کنم

ببخشید اگه طولانی بود

با سلام خدمت دوست گرامی

جناب لطفا دقیق بگید که با چه مشکلی مواجه می شید تا بنونیم راهنمایی تون کنیم. میگید نصب نشد خب چه اروری داد چه مشکلی پیش اومد؟ لطفا کمی گسترده تر توضیح بدید که دوستان بتونن کمکتون کنن.

با سپاس و یاعلی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست گرامی

جناب لطفا دقیق بگید که با چه مشکلی مواجه می شید تا بنونیم راهنمایی تون کنیم. میگید نصب نشد خب چه اروری داد چه مشکلی پیش اومد؟ لطفا کمی گسترده تر توضیح بدید که دوستان بتونن کمکتون کنن.

با سپاس و یاعلی

سلام

عذز خواهی میکنم اگه سوال واضح نبوده

من با کینگ روت روتش کردم خب کینگ روتو فریز کردم الان که میخوام از فریز درش بیارم میگه روت نیس خب درست هم میگه چون کینگ یوزر فریزه

بعدش من کینگو روت و ای روت رو نصب کردم رفت داخل برنامه و یه صفحه سیاه اومد بعد از یه دقیقه پیام داد کینگو یا ای روت پاسخ نمی دهد.

بعد من از کینگ یوزری که نصب کردم یه کلون ساختم نصب کردم بعد گفت که باید اپدیتش کنی اپدیتو رو کینگ روت فریزر شده نصب کردم بعد یه کلون دیگه ساختم بعدم همینو گفت!(از خود سایت کینگ روت بروز رسانیش کردم)

خب اگه میشه یا یه راه بگید تا بدون نیاز بروت اون کینگ یوزرو از فریز در بیارم یا هر راه دیگه ای خودتون صلاح میدونید

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

سلام

عذز خواهی میکنم اگه سوال واضح نبوده

من با کینگ روت روتش کردم خب کینگ روتو فریز کردم الان که میخوام از فریز درش بیارم میگه روت نیس خب درست هم میگه چون کینگ یوزر فریزه

بعدش من کینگو روت و ای روت رو نصب کردم رفت داخل برنامه و یه صفحه سیاه اومد بعد از یه دقیقه پیام داد کینگو یا ای روت پاسخ نمی دهد.

بعد من از کینگ یوزری که نصب کردم یه کلون ساختم نصب کردم بعد گفت که باید اپدیتش کنی اپدیتو رو کینگ روت فریزر شده نصب کردم بعد یه کلون دیگه ساختم بعدم همینو گفت!(از خود سایت کینگ روت بروز رسانیش کردم)

خب اگه میشه یا یه راه بگید تا بدون نیاز بروت اون کینگ یوزرو از فریز در بیارم یا هر راه دیگه ای خودتون صلاح میدونید

با تشکر فراوان

درود ../

فکر میکنم شما با گوشیتون اقدام به روت کردن میکنید درسته ؟

خوب بهتره شما اول قابلیت یو اس بی دی باگینگ رو فعال کنید و بعد گوشیتونو به کامپیوتر با یو اس بی متصل کنید

و بعدش با یه نرم افزار (ترجیحا Iroot ) اقدام به روت کنید

اگه در این صورت هم جواب نداد بهتره یه رام بزنین روش :|

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...