رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

درخواست كتاب اموزش كامل ettercap در سيستم عامل كالي لينوكس به زبان فارسي

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتيد

ميخواستم يك كتاب بازبان فارسي كه توش تمامي سويچ ها و كاربردهاي اتركاپ ettercap توضيح داده شده باشه  بزارين.

يا اگه كسي ميتونه تو همين تاپيك كامل خود اتركاپ ettercap  كه كلا چي هست و چي كارهايي ميشه باهاش كرد

و تو هك وايرلس چطور ميشه ازش بهره جست و....

تمامي سويچ ها رو با مثال توضيح بده

ممنون.منتظر جواب سريع دوستان هستم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ettercap یه ابزار استراق سمع کننده و تحلیل گر بسته های شبکست. این بسته ها همه داده های اینترنتی رو با خودشون حمل میکنند . مثل wireshark که کد منبع اون بازه (open source) هم در شبکه های بی سیم و سیمی میشه ازش استفاده های زیادی کرد مثل گرفتن هند شیک ، حمله به سرور radius مودم ها ، کنترل ترافیک شبکه و محتویات کوکی های موجود در بروزر ها ، شنود شبکه و کلا هر مبحثی که مربوط به پاکت های مبادله شده در شبکه باشه و بخوایم بسته ها و پاکت هارو محتویاتشون رو بررسی کنیم.

کتاب فارسی من ندیدم ، اکثر شبکه کار ها خودشون انکلیسی مطالعه میکنند ، باید تو نت دنبالش باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از توضيحاتتون.

بله من تو انجمن گشتم ولي خب كسي نذاشته واسه همين تاپيك زدم ، اگر بود كه ديگه تاپيك نميزدم.

تو گوگل هم چند تا پي دي اف انگليسي دست پا شكسته بود

من يك پي دي اف يا كتاب فارسي ميخوام كه تمام جوانب و حتي نكات ريز رو توضيح داده باشه يعني اينطور بگم هرچقدر پر محتوا تر بهتر

مثل كتاب هاي اموزشي كه برا شبكه هست و واقعا هم پر محتوا و كامل هستن.

منتظر جواب دوستانم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...