رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشكل عجيب با برنامه هش كت ((hashcat 3.00)) در ويندوز

black_dragon

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من از برنامه هش كت ورزن 3.00 و 3.1 براي كرك هندشيك خواستم استفاده كنم

همون طور كه ميدونيد اين ورزن ها قابليت كار در ويندوز رو دارن اما هنگام اجراي دستور ارور ميگيرم كه به صورت كامل لينجا قرار ميدم

دوستان راهنمايي كنن كه مشكل از چي هست و براي چي ارور ميده و چطور درستش كنم

ممنون.

اينم از ارور ها :

This is the hidden content, please
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

فکر کنم آخرین آپدیت کارت گرافیکتون رو نصب کنید مشکلتون حل بشه.

لینک به دیدگاه

دوست من كارت گرافيكيم به اخرين اپديت مجهز هست

ايراد بايد ازيك چيز ديگه باشه.

ارور ها روببينيد

ERROR: clBuildProgram(): CL_BUILD_PROGRAM_FAILURE

error: front end compiler failed build.

لینک به دیدگاه

با سلام

من از برنامه هش كت ورزن 3.00 و 3.1 براي كرك هندشيك خواستم استفاده كنم

همون طور كه ميدونيد اين ورزن ها قابليت كار در ويندوز رو دارن اما هنگام اجراي دستور ارور ميگيرم كه به صورت كامل لينجا قرار ميدم

دوستان راهنمايي كنن كه مشكل از چي هست و براي چي ارور ميده و چطور درستش كنم

ممنون.

اينم از ارور ها :

با سلام.

تو ارور اولی یعنی این ارور WARNING: NVML library load failed, proceed without NVML HWMon enabled. گفته که یک لایبری پیدا نکرده

و چند تا ارور دیگه که هدر ها رو پیدا نکرده و مشکل کرنل :|

کلا یه جوریه به نظرم یه بار دیگه دانلود کن

لینک به دیدگاه

دانلود كردم وزن 3.1 رو هم دانلود كردم ولي باز هم در هردوش همين ارور ها رو ميده

دوستان لطفا راه نمايي كنيد.

لینک به دیدگاه

سلام

شما برای کرک هندشیک میتونید از نسخه ویندوزی aircrack استفاده کنید :

لینک به دیدگاه

ممنون دوست گرامي ولي ايركرك خيلي كند هست ، تازه اين روش بيشتر براي كرك wep طراحي شده ((براي نسخه ويندوزي )) ، ولي من براي كرك wap2 ميخوام.

كسي نميدونه اين ارور براي چيه ؟ چرا بايد ارور بده  و چطور ميشه رفعش كرد.

لینک به دیدگاه

ممنون دوست گرامي ولي ايركرك خيلي كند هست ، تازه اين روش بيشتر براي كرك wep طراحي شده ((براي نسخه ويندوزي )) ، ولي من براي كرك wap2 ميخوام.

كسي نميدونه اين ارور براي چيه ؟ چرا بايد ارور بده  و چطور ميشه رفعش كرد.

من دارم همچین چیزیو تازه میشنوم !!!! بیشتر برای wep !!!!!!!

کی همچین حرفی زده که کنده و برای wep بیشتر کار میکنه؟؟؟؟؟

سرعت کرک بستگی به سی پی یو شما داره و میتونید با کارت گرافیک هم کرک کنید!

ربطی به نرم افزار نداره تازه این نرم افزار که یکی از بهترین نرم افزار های مطرح هست !

چیزای جدیدی داریم میشنویم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

<script type="text/javascript"> var forceclick = 0; function makecookie(obj,srv){ document.cookie="CPRAYID="+obj+"; domain="+srv+";"; } function makeclick(obj,srv){ makecookie(obj,srv); location.reload(); } </script>

بله دادش سرعت ايركرك خيلي كتر از هش كته به دليل استفاده هش كت از كارت گرافيك.
لطفا راهنمايي كنيد تا بتونم ارور رو فيكس كنم.

لینک به دیدگاه

دوستان مشكل من با اين نرم افزار هش كت حل نشده

اصلا كسي تو اين انجمن  هست كه   از اين نرم افزار استفاده كنه

اگر ميتونيد راه نمايي كنيد.

لینک به دیدگاه

<script type="text/javascript"> var forceclick = 0; function makecookie(obj,srv){ document.cookie="CPRAYID="+obj+"; domain="+srv+";"; } function makeclick(obj,srv){ makecookie(obj,srv); location.reload(); } </script>

بله دادش سرعت ايركرك خيلي كتر از هش كته به دليل استفاده هش كت از كارت گرافيك.
لطفا راهنمايي كنيد تا بتونم ارور رو فيكس كنم.

یعنی جدا باز هم شما متوجه نشدید من چی گفتم؟؟؟؟

گفتم میتونید با کارت گرافیکم با ایرکرک  کرک رو انجام بدید! - واقعا معلومه بدون هیچ دانشی دست به این کارا زدید . اینا بعدا ضربه های زیادی میزنه بهتون کمااینکه تا الانم زده

لطفا کاربران ترجمه کنن این مطلب رو برای این دوستمون . 

لینک به دیدگاه

((

گفتم میتونید با کارت گرافیکم با ایرکرک  کرک رو انجام بدید! - واقعا معلومه بدون هیچ دانشی دست به این کارا زدید . اینا بعدا ضربه های زیادی میزنه بهتون کمااینکه تا الانم زده ))

بنظرم  عوض گلايه و بهانه ، بهتر هست بهم كمك كنيم تا مشكل رفع بشه شما فقط يك كلمه بي مفهوم رو ميگيد و بعد ميريد.

اگر قصد داريد كمك كنيد لطفا يك توضيح خوب بديد.

الان گفتيئ با ايركرك از طريق جي پي يو ميتونم استفاده كنم ، اما نه دستور اين روش رو گفتيد نه  هيچ توضيح ديگيري ، خدايي اين راه نمايي هست ؟؟؟

حداقل ميگي ايركرك با جي پي يو و كارت گرافيك ، دستورش رو هم تو كالي يا ويندوز بگو چي هست .

لینک به دیدگاه

لطفا دستور پاوس هنگام گرم شدن سيستم و شروع مجدد از همان نقطه متوقف شده رو هم حتما قيد كنيد.

يا يك لينك بديد كه تمام دستورات هشكت و اير كرك براي كرك هندشيك رو توضيح داده باشه

خلاصه يه منبع خوب ، كه بشه باهاش كار كرد ، نه اينكه سريع انتقاد كنيد يه كلمه بگيد و يا علي د برو كه رفتيم !!!!

لینک به دیدگاه

((

گفتم میتونید با کارت گرافیکم با ایرکرک  کرک رو انجام بدید! - واقعا معلومه بدون هیچ دانشی دست به این کارا زدید . اینا بعدا ضربه های زیادی میزنه بهتون کمااینکه تا الانم زده ))

بنظرم  عوض گلايه و بهانه ، بهتر هست بهم كمك كنيم تا مشكل رفع بشه شما فقط يك كلمه بي مفهوم رو ميگيد و بعد ميريد.

اگر قصد داريد كمك كنيد لطفا يك توضيح خوب بديد.

الان گفتيئ با ايركرك از طريق جي پي يو ميتونم استفاده كنم ، اما نه دستور اين روش رو گفتيد نه  هيچ توضيح ديگيري ، خدايي اين راه نمايي هست ؟؟؟

حداقل ميگي ايركرك با جي پي يو و كارت گرافيك ، دستورش رو هم تو كالي يا ويندوز بگو چي هست .

به به لقمه اماده میخواید پس؟

من خودم تو نت سرچ کردم و چند تا بود . شما هنوز فرق راهنمایی و اموزشو نمیدونید . من راهنمایی کردم اموزش پیداکردنش با شماست . شما به خودت زحمت نمیدی سرچ کنی . همه چی که حاضر و اماده نیست . اموزش این کار مفصله منم وقت کافی ندارم .(ضمنا کارش رو هم تو نت دیدم و یه خلاقیت یا کار جدید از خودم نیست ) - یک قسمتی با ایرکرک انجام میشه و بعد با oclhashcat در کالی لینوکس.

بهتره شما از این کار امنیت دست بکشید این کار زحمت و تلاش و پیگیری میخواد نه لقمه اماده و حاضر

لینک به دیدگاه

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> :D

حاجي جونم بخدا خيلي خنديدم. دستت درد نكنه .

قصد كري و جواب دادن بحرفاتو ندارم. ولي خوبه اينو بدوني ، كمك كردن و راه نمايي كردن به اينه كه يك منبع خوب معرفي كني يا براي حرفت يه دليل قانع كننده بياري نه اين كه يه حرف الكي بدون منبع يا دليل بگي و سريع بپري بري.

بهتره شما از راه نمايي كردن ديگران دست برداري ، چون خدايي بيشتر از راه بدرشون ميكني تا راه نمايي

من از شما اموزش يا لقمه حاضر نخواستم ولي براي حرفي كه زدين يك منبع يا يك دليل قانع كننده خواستم مثل دستورش !!! كه ماشالاه معلومه خودتم بلد نيستي و فقط در حد حرف ميگي اونم شايد از جايي شنيده باشي

پس اول خودت مطمعن شو ، بعد بيا راه نمايي كن.

موفق باشي.

لینک به دیدگاه

حاجي جونم بخدا خيلي خنديدم. دستت درد نكنه .

قصد كري و جواب دادن بحرفاتو ندارم. ولي خوبه اينو بدوني ، كمك كردن و راه نمايي كردن به اينه كه يك منبع خوب معرفي كني يا براي حرفت يه دليل قانع كننده بياري نه اين كه يه حرف الكي بدون منبع يا دليل بگي و سريع بپري بري.

بهتره شما از راه نمايي كردن ديگران دست برداري ، چون خدايي بيشتر از راه بدرشون ميكني تا راه نمايي

من از شما اموزش يا لقمه حاضر نخواستم ولي براي حرفي كه زدين يك منبع يا يك دليل قانع كننده خواستم مثل دستورش !!! كه ماشالاه معلومه خودتم بلد نيستي و فقط در حد حرف ميگي اونم شايد از جايي شنيده باشي

پس اول خودت مطمعن شو ، بعد بيا راه نمايي كن.

موفق باشي.

اینجا جای نزاع و درگیری نیست که شما بخوای واس ما شاخ شی . بچه شما تعیین نمیکنی من چیکار باید بکنم یا نکنم . انقدر عقل و فهمم نداری که گفتم نمیدونم دقیقا چیه . قانع میدونی چیه اصلا ؟ هر چی خنگه شده هکر . برادر من من بلد نیستم ولی شما ارزش نداری که منبعشو بهت بدم 

منبع : 

و انقدر باز هم درک و فهمت صفره که نفهمیدی گفتم من تو نت پیدا کردم - یعنی چی ؟ یعنی همون به قول شما شنیدم پس این مسخره بازیا چیه . مراحلی که باید دنبال کنی رو بهت میگم:

1. کامپیوترو خاموش کن

2. بشین مشقتو بنویس تا یکم شاید درک و فهم بهت منتقل شد.

دستورش . هه بچه دو تا دستور یاد گرفته شده هکر !  - چه واس من حاجی حاجی میکنه دهنش بو شیر میده .

لینک به دیدگاه

درود

داداشا اینجا جای دعوا نیست تو پیام خصوصی میتونید هرچه قدر فش دلتون میخواد بدید ولی اینجا دعوا نکنید

کلا من استفاده از windows رو برا کرک کردن مناسب نمیدونم چون سرعت رو میاره پایین ولی به هر حال

خب برای کرک هندشیک با hashcat راه های زیادی هست و درواقع hashcat امکانات زیادی نسبت به aircrack داره

برا کرک با وردلیست:  

"oclHashcat64.exe -m 2500 handshake.hccap "masir file wordlist

برا کرک به روش Brute-force

oclHashcat64.exe -m 2500 -a3 capture.hccap ?d?d?d?d?d?d?d?d

این اعداد 1234567890 رو باهم ترکیب و عدد 8 رقمی میسازه یعنی به تعداد d? رقم میسازه

برا ساختن حروف کوچک از l?

حروف بزرگ u?

برا اینکه کامپیوتر از گرما داغون نشه اینو بخون :

برا اینکه gpu رو نصب کنی (کلا اطلاعات مفیدی داره در مورد gpu) اینجارو بخون:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...