رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک سایت با free dns

پست های پیشنهاد شده

سلام اقا من یه دوستی دارم که میگه با دی ان اس رایگان سایت هک میکنه 

یعنی مثلا سایت شما که irsecteam.org هستش هک میکنه و ثبت میکنه ولی وقتی میری تو سایت اصلی میبینی خبری نیس 

این چجوری اینکار رو میکنه؟

لطفا بگید ماهم یاد بگیریم و اینکه اگه اموزشی چیزی هس قرار بدید تا ببینیم جریان از چه قرار 

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر نمیکنم بشه این کار رو کرد اما با استفاده از DNS Spoofing میشه کاری کرد که هربار کسی خواست وارد این سایت بشه، به یک آی‌پی (برای مثال فرد هکر) دیگر متصل بشه. 

درضمن Guardiran.org

لینک به دیدگاه

توی چندتا انجمن مطرح کردم برای همین ادرس ایران سکیوریتی مونده

بعضیا چجوری سایت رو با فری دی ان اس هک میکنند؟ من خودم بارها و بارها دیدم ولی بلد نیستم

لینک به دیدگاه

با سلام اول بگم لطفا مثال از تارگت ایرانی نيارين درسته که منظوري ندارین ولی بعضی ها منتظر این چيزان .

دوست عزیز tryple3 یکی از روش های استفاده از دی ان اس رو گفت و این رو هم بگم که روش های dns هکينگ بسیار وسیع و اکثرا پرايوتن اما این توضیحی که شما دادين خیلی به مبحث dns hijacking میخوره تو این روش ما یه سایتی رو (سایتی که یا دی ان اس مشترک با وب ما یا free dns باشه رو پیدا میکنم بعد به صورت جعلی یه ساب دامين براش می سازیم با ديفيس خودمون و در واقع هیچ ساب داميني به اون آدرس وجود نداره مثلا something.guardiran.org که این ادرسو ما خودمون برای سایت می سازیم البته این ساب دامين جعلی بعد از یه مدت از بین می ره ....

اگه بکم توضيحاتم عجیبه اینو بگم که قرار بود این هفته فیلمی از دی ان اس hijacking بزارم

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...