رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

hackeriran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چند روزی هست درگیر کرک اینستام نتیجه هم نرسیدم تو این  پست توضیخ دادن هیت نمیده حتی رمز درست کلی کانفیگ گشتم امتحان کردم باز هیت نمیده !!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان چند روزی هست درگیر کرک اینستام نتیجه هم نرسیدم تو این  پست توضیخ دادن هیت نمیده حتی رمز درست کلی کانفیگ گشتم امتحان کردم باز هیت نمیده !!

سلام

اگه یکم صبر کنین وضعیت اکانت من معلوم بشه قراره اسکریپت کرکر اینستاگرام با ProxyChecker رو قرار میدم سرعت خوبی داره فقط به پروکسی لیست احتیاج داره البته ممکنه خیلیا بگن که پروکسی لیست ها همه کار نمیکنه و خرابه و ... خب برای حل این مشکل هم یه اسکریپت نوشتم که با سرعت بالای پروکسی لیست شما رو چک میکنه و هر کدوم از پروکسی هایی که انلاین بودن رو داخل یک فایل براتون سیو میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه یکم صبر کنین وضعیت اکانت من معلوم بشه قراره اسکریپت کرکر اینستاگرام با ProxyChecker رو قرار میدم سرعت خوبی داره فقط به پروکسی لیست احتیاج داره البته ممکنه خیلیا بگن که پروکسی لیست ها همه کار نمیکنه و خرابه و ... خب برای حل این مشکل هم یه اسکریپت نوشتم که با سرعت بالای پروکسی لیست شما رو چک میکنه و هر کدوم از پروکسی هایی که انلاین بودن رو داخل یک فایل براتون سیو میکنه.

دوستان سایت اینستا گرام برا من باز نمیشه با یک مرورگرم که باز میشه رمز و ایدیم رو میزنم میگه اشتباه است مشکل کجاس

لینک به دیدگاه

سلام

یعنی مشکل از پروکسی هست؟از کجا گیر بیارم؟واقعا درگیرم رمز خودمو هیت نمیده!

لینک به دیدگاه

دوستان سایت اینستا گرام برا من باز نمیشه با یک مرورگرم که باز میشه رمز و ایدیم رو میزنم میگه اشتباه است مشکل کجاس

شما احتمالا قبلا چند بار رو اکانت پسورد نزدید ؟

لینک به دیدگاه

شما احتمالا قبلا چند بار رو اکانت پسورد نزدید ؟

بله به نظر خودم چون رمز زیاد وارد میشه ای پی بلاک میشه دنبال راهیم ک بشه چطوری این همه هک کردن

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

من 2 تا از جدید ترین کانفینگ اینستا رو برای شما میزارم با این کانفینگ ها  هم امتحان کنید نتیجه میگیرید 

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

موفق باشد یا علی مدد 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1395/06/01, 17:13:50، Mr.Python گفته است :

سلام

سلام ، دوست عزیز اسکریپت آماده شده یا نشده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...