رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی D:

خیلی وقت بود نبود و خب کسیم براش مهم نبود D:

یه سوال داستان این هک اکانت اینستا چیه؟

پیج ورزشکارا ، پیج مستهجن همشونو دارن هک میکنن

یعنی اکانتو کرک میکنن؟(امکان نداره)

باگ اینستگارامه؟(بعید میدونم)

ایمیل ادمین پیجه؟(از کجا می خواد گیرش بیاره)

و این که پیج هکری که اینارو هک کرده رو چک کردم

تو یکی از پستاش اطلاعت گوشی ادمین یکی از پیجا رو کامل نوشته بود (مرورگر ای پی و ...

ممنون میشم نظراتون و روشای هک اکانتو بجز کرک بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینکه فکر میکنید کرک امکان نداره اشتباست اما یه سری روش ها هست از جمله :

تروجان ها

Route-mangling , DNS poisoning , ICMP redirection , ARP spoofing

کلی روش دیگه هم هست مثل ساخت هات اسپات فیک که با اینترفیس داخلی شما و از طریق دروازه (gateaway ) به اینترنت یک بریدج میسازیم و اون بریدجو به هات اسپات خودمون متصل میکنیم

اتصال کاربران متصل به شبکه رو با aireplay قطع میکنیم و در نهایت با airbase هات اسپاتو میسازیم که کاربرا مجبور میشن به هات اسپات ما وصل بشن چرا ؟

چون داخل دستکاه اونها وضعیت connect automatically وجود داره !

توضیح همان کارهایی بود که هکر ها تو برزیل داشتن شنود میکردن گوشی های ورزشکارارو

جز روش های بالا و مهندسی اجتماعی و کرک روش دیگه ای برای هک اینستاگرام وجود نداره

لینک به دیدگاه

سلام

اینکه فکر میکنید کرک امکان نداره اشتباست اما یه سری روش ها هست از جمله :

تروجان ها

Route-mangling , DNS poisoning , ICMP redirection , ARP spoofing

کلی روش دیگه هم هست مثل ساخت هات اسپات فیک که با اینترفیس داخلی شما و از طریق دروازه (gateaway ) به اینترنت یک بریدج میسازیم و اون بریدجو به هات اسپات خودمون متصل میکنیم

اتصال کاربران متصل به شبکه رو با aireplay قطع میکنیم و در نهایت با airbase هات اسپاتو میسازیم که کاربرا مجبور میشن به هات اسپات ما وصل بشن چرا ؟

چون داخل دستکاه اونها وضعیت connect automatically وجود داره !

توضیح همان کارهایی بود که هکر ها تو برزیل داشتن شنود میکردن گوشی های ورزشکارارو

جز روش های بالا و مهندسی اجتماعی و کرک روش دیگه ای برای هک اینستاگرام وجود نداره

کرک که اصلا امکان نداره شما چجوری می خواید اطلاعت کسب کنید؟؟

از کجا می خواید اطلاعات جانیو گیر بیاری؟

ایمیلشو؟ یا مثلا می خوای بگی سلام جانی جون بیا اینو نصب کن :|

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز

ببینید کاربر Mr.p7700 توضیحات جامع خوبی رو قرار دادن ولی درباره کرک کردن یه خورده بزارید بیشتر توضیح بدم خدمتتون:

ببینید درحال حاظر اکثر هکر ها یا بهتر بگم کرکر های حرفه ای برای به اصطلاح  نفوذ به اکانت اینستاگرام از روش کرک استفاده می کنند. اتفاقا خیلی هم جواب میده! معمولا کرکر ها از کرکر هایی که خودشون نوشتند استفاده می کنند و موفق به کرک بهترین اکانت ها هم میشن.

روش های دیگه ای هم هست ولی معقول ترین روش کرک می باشد.

یک آموزش البته حدودا ساده درباره کرک اکانت اینستاگرام در انجمن هست می تونید استفاده کنید:

http://guardiran.org/forums/topic/3836-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%84%D9%87-python%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%84/

و یا این تاپیک:

http://guardiran.org/forums/topic/3374-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/

کاربر Goodzilam توجه داشته باشید ما ایمیل تارگت رو کرک نمی کنیم بلکه پسوردی که در دیتابیس اینستاگرام است یا همون پسورد اکانت رو ما کرک می کنیم.

با سپاس و یا علی

لینک به دیدگاه

کرک که اصلا امکان نداره شما چجوری می خواید اطلاعت کسب کنید؟؟

از کجا می خواید اطلاعات جانیو گیر بیاری؟

ایمیلشو؟ یا مثلا می خوای بگی سلام جانی جون بیا اینو نصب کن :|

شما بالارو خوندین؟؟؟؟؟؟

بعدم مگه کرک حتما حتما به اطلاعات از طرف بستگی داره؟؟؟

کرک علم حدسه نه قطع و یقین ، مثلا من میگم رمز های اکانت اینستا معمولا بین شیش تا یازده رقمه و اگرم بازم دقت کنی دارم میگم معمولا ، حدس میزنم 

لطف کنین متنو کامل بخونین بعد اعتراض 

لینک به دیدگاه

شما بالارو خوندین؟؟؟؟؟؟

بعدم مگه کرک حتما حتما به اطلاعات از طرف بستگی داره؟؟؟

کرک علم حدسه نه قطع و یقین ، مثلا من میگم رمز های اکانت اینستا معمولا بین شیش تا یازده رقمه و اگرم بازم دقت کنی دارم میگم معمولا ، حدس میزنم 

لطف کنین متنو کامل بخونین بعد اعتراض

دوست عزیز من اطلاعات کافیو از شما و دوستان دیگه و از اینترنت گرفتم دارم میگم

اگه بخواد به صورت عادی هک کنه امکان پذیر نیس پسورد ۶ تا ۱۱ رقم که حتی هیچ احتمالی هم نمی دی که پسورد چی باشه یه کار غیر ممکنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من اطلاعات کافیو از شما و دوستان دیگه و از اینترنت گرفتم دارم میگم

اگه بخواد به صورت عادی هک کنه امکان پذیر نیس پسورد ۶ تا ۱۱ رقم که حتی هیچ احتمالی هم نمی دی که پسورد چی باشه یه کار غیر ممکنه

ببیند دوست من واضحه خیلی به علم کرک اگاهی ندارید.

دوست عزیز یک کرکر واقعی با ساختن یک الگوریتم عالی و با استفاده از ابزار هایی مثل crunch قطعا می تونه پسوردلیست عالی درست کنه و با کرکری که می تونیسه قطعا می تونه پسورد تارگتش رو به دست بیاره.

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

فقط نیاز به ابزار و وقت کافی داره!

پیشنهاد می کنم تاپیک رو چت روم نکونید.

با سپاس و یا علی

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان یک سوال داشتم اونم اینه که اخیرا شاید شما هم دیده باشید که یک شخص به نام سامان اکانت های اینستاگرام اشخاص معروف رو هک میکنه خودش گفت روش کرک نیست و متفاوته میخواستم ببینم روشی به غیر کرک هم وجود داره؟

لینک به دیدگاه

درود

همینجور کشکی کشکی نمیشه به خدا این پسره هر ساعت داره یه پیج هک میکنه از عمو جانی کرد تا چن ساعت پیش سایت برازر.....  خخخخخخ 

یه چیزی شده دیگه به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه

من فکر کنم یه مشکلی تویه سورس ارسال رمز عبور پیش اومده 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

چون یاهو رو با این روش هک میکردم برایه ارسال کئ به موبایل شماره رو ستاره میاورد و ازون متغیر استفاده میکرد راحت اون name"password" رو دیلیت میزدیو شماره معلوم میشد و شماره خودتو جایگزین میکردی کد رو به شماره جایگزینه میفرستاد.

من امکان اینو میدم که این باگ تو اینستا هم پیش اومده باشه و از قسمت فراموشی رمز عبور هک کنن چون با فکر عزیزان بزرگوار بهتر جور در میاد درست میگم ؟

لینک به دیدگاه

اقا سلام پسورد لیست قوی و جدید  میخوام کسی داره بهترینش اگه تو انجمن هس لطفا لینک بدین ممنون قوی باشههههههههههه حجمش اصلا مهم نیس گیگ هم باشه میگیرم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...