رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیزم هک دنیای بزرگ با شاخه های فراون سوالتون خیلی کلی هستش

اگه هدفتون server hacking یا هک و نفوذ به سایت ها و سرورها هست بنده یک تابیک ایجاد کردم و به زودی ابدیتش میکنم

اینم لینکش :

کلیک کنید

تمامی مدیران و اعضای گاردایران سعی میکنند مطالب اموزشی رو از صفر و پایه شروع و تا حد پیشرفته پیش ببرند

پیشنهاد میکنم صبور باشید و تاپیک های دوستان رو دنبال کنید تا علاقه خدتون رو پیدا کنید و انشالله به هدفتون برسید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

قدم اول در هک آشنایی با زبان های  php , html , c هست که بشما کمک زیادی میکنه در پیدا کردن باگ ها و رفع باگ.

مرحله بعدی کار با لینوکس هست که باید با دستورات و ابزارهای آن آشنایی داشته باشین.

و در آخر هم آشنایی با باگ های مختلف و چگونگی استفاده از آنها.

در انجمن آموزش های مربوط هست و همچنین دوستان و اعضای تیم در حال ارسال پست های متعدد در این زمینه های مزبور می باشند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

از دو عزیزمون کمال تشکر رو دارم بابت پاسخهای کامل و بجاشون

اما نکته ای که بعضی از دوستان زیاد جدی نمی گیرند متاسپلویت و آرمیتج هست که واقعا بنظر بنده خیلی از ارهای هکینگ و تست نفوذ و امنیت رو سرعت می بخشه و دارای پلاگین های متعددی حتی در زمینه اسنر Nessus

هست و لینوکس هم که دوستان فرمودند از واجباته بدلیل اینه فردا روزی شما بخواهید سرور هکینگ انجام بدین متوجه میشین که ساده ترین و از جمله مهم ترین ارهای سرور هکینگ سیملینک Symlink براتون نا آشنا هست

و یا برنامه نویسی رو حتما جدی بگیرین و در کنار این مسایلی که دوستان قرمودند لی لینوکس Kali Linux را هم حتما سعی کنید فرا بگیرین که کمک بسیار شایانی براتون هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...