رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

میشه بهترین راه برای هک جمیل پیشنهاد کنید مرسی

اگه برنامه هست لینک دانلودشو بزارید مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما به چند روش می تونید نفوذ کنید.

1- استفاده از رات یا کیلاگر.در این روش شما باید فایلی رو که ساختید به تارگت بدید و اون هم اگر اجراش کنه می تونید از کامپیوترش دسترسی بگیرید.

2-استفاده از فیک پیج.در این روش می تونید با ساختن یک صفحه مثل جیمیل و دادنش به تارگت یوزر و پسورد رو به دست بیارید.

3-کرک کردن رمز.معمولا با هایدرا انجام می دن ولی نرم افزار های دیگ ه ای هم هست.درصد موفقیت شما به قدرت پسورد لیستتون و رمز جیمیل برمی گرده.

از کدوم روش قصد هک رو دارین؟

لینک به دیدگاه

شما کدوم روشو توصیه میکنید؟؟

من فکر کنم شماره 3 بهتر باشه ؟؟؟ نظر شما هم مهمه

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

شما کدوم روشو توصیه میکنید؟؟

من فکر کنم شماره 3 بهتر باشه ؟؟؟ نظر شما هم مهمه

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

اگر به تارگت دسترسی دارین و می تونید فایلی رو بهش بدین من راه کیلاگر رو پیشنهاد می کنم ضریب خطای کمتر داره و شما هم دستتون بازه.

اگر هم که باید جیمیل رو کرک کنید.که البته در همه ی مواقع رمز درست نیست

لینک به دیدگاه

میشه اموزش و لینک کیلاگر خوبو بدین؟؟

اموزش رات هم بدین مرسی

لینک به دیدگاه

میشه اموزش و لینک کیلاگر خوبو بدین؟؟

اموزش رات هم بدین مرسی

بنده شخصا به این کیلاگر علاقه ی خاصی دارم.

http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/325-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%DB%8C%D9%84%D8%A7%DA%AF%D8%B1-hawkeyekeylogger-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A8/

توجه کنید که اگر تارگت آنتی ویروس داره شما باید فایل کیلاگرتون رو کریپت کنید.

رات کمی پیچیده تره اما باز هم آسون هست.انشا الله به زودی آموزششو می ذارم

لینک به دیدگاه

شما که مبتدی هستین از فیک پیج استفاده کنین

توضیحات رو بهتون قبلا گفتم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

من با هک هایدرا این اخطارو میده

'hydra' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت کاربر محترم.

نوشته که هیدرا توسط cmd شما شناسایی نمیشه.یا مشکل از برنامه هست(اسکنر هیدرا)یا دسته(پیکج) فایل.

نسخه cmd سیستم . نوع سیستم عاملتون رو قرار بدین تا راهنماییتون کنیم.

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

اگه میخواید ایمیل مشخصی رو هک کنید باید با استفاده از طریق مهندسی اجتماجی (یعنی ارسال KeyLogger ها این کار رو انجام بدید و یا با استفاده از FakePage ) ولی اگر شما میخواید تعدادی جمیل کرک کنید و جیمیل خاصی رو تحت نظر ندارید به راحتی میتونید با استفاده از Sentry این کار رو انجام بدید.

لینک به دیدگاه

کاربر محترم،مقصود ایشون ابزار اسکنر هیدرا بود که پاسخشون داده شد نه روشهای دیگر برای هک جیمیل.

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

لطفا روش 1 و 2 یعنی ساخت فیک پیج یا ساخت رات و کیلاگر رو به طور کامل توضیح بدین.مرسی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دووستان برای منم تو هایدرا آخرش که میگم کرک کنه تو ویندوز تو cmd میگه همچین دستوری وجود نداره میشه بگید باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز و خوب این سایت این ایمیل منه : m.mahdavi616@gmail.com لطفا اگه مایل هستید پیام بدید .

من به یک مشکل برخوردم که نمیتونم برنامه 

hydra  

رو نصب کنم و .. .. . . . لطفا اگه میشه به کامپیوترم وصل بشید و مشکلم رو حل کنید ..... منتظرم .....  خدا خیرتون بده

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز و خوب این سایت این ایمیل منه : m.mahdavi616@gmail.com لطفا اگه مایل هستید پیام بدید .

من به یک مشکل برخوردم که نمیتونم برنامه 

hydra  

رو نصب کنم و .. .. . . . لطفا اگه میشه به کامپیوترم وصل بشید و مشکلم رو حل کنید ..... منتظرم .....  خدا خیرتون بده

دوست عزیز چرا دوجا سوال مطرح کردید؟ خواهشا به قوانین سایت احترام بزارید.

لطف کنید بیشتر درباره این مشکل توضیح بدید

لینک به دیدگاه

باشه ببخشید , می خواستم با فیک پیج کار کنم اما در بعضی جاها به مشکل بر میخوردم و اعصابم داغون شده و.... اگه میشه بیاین به کامپیترم وصل شید و برام انجام بدید تا مشکلم هم رفع شه >>

لینک به دیدگاه

باشه ببخشید , می خواستم با فیک پیج کار کنم اما در بعضی جاها به مشکل بر میخوردم و اعصابم داغون شده و.... اگه میشه بیاین به کامپیترم وصل شید و برام انجام بدید تا مشکلم هم رفع شه >>

دوست عزیز شما لطف کنید بگید دقیقا چه مشکلی دارید تا من بتونم کمکتون بکنم. لطف کنید بگید اگر نشد چشم خودم به سیستم شما وصل می شم و درستش می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...