رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

GMail CrackEr

M4hd1

پست های پیشنهاد شده

This is the hidden content, please

همونطور که میدونید گوگل اخیرا کاری کرده که اگر شما گزینه Allow Less Secure Apps رو از داخل تنظیمات جیمیلتون فعال نکرده باشید دیگه نمی تونید از طریق برنامه های دیگه که Certificate ندارن به جیمیلتون وصل شید.

به همین دلیل هم هست که برنامه هایی مثل Hydra , Sanmao و غیره روی جیمیل کار نمی کنن.

اما این برنامه از یک مرورگر برای لاگین کردن استفاده می کنه که گوگل تصور می کنه یک کاربر عادی و نه یک اپلیکیشن داره لاگین می کنه پس بهش گیر نمیده و عملیات کرک رو می تونید اغاز کنیم.

نکته ای که وجود داره اینه که پروکسی هایی که به برنامه میدید باید دارای SSL باشند در غیر این صورت عملیات کرک با مشکل مواجه میشه.

در کنار کرکر یک ابزار کوچیک هم گذاشتم که براتون پروکسی های SSL دار رو گرب می کنه اما ممکنه که همشون alive نباشن بنابراین نیاز هست که چکشون کنید.

برای افزایش دقت کرک نکات زیر رو رعایت کنید :

پروکسی با سرعت بالا و دارای SSL

تعداد ترید ها به سرعت نت و پروکسیتون بستگی داره بنابراین تعداد معقولی رو استفاده کنید.

لینک دانلود کرکر:

لینک دانلود پروکسی گربر:

ویدیو اموزشی :

لینک اسکن :

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 سال بعد...

کرک کردن ایمیل یک کار بیهوده هستش . ممکن هستش برای به دست اوردن پسورد یه ایمیل شما دهها سال تلاش کنید ولی به نتیجه نرسید !  

فیک پیج ها و تروجانها همیشه در اولویت هستن و فقط کافیه توانایی ااینو داشته باشید تا قربانی را به این صفحات هدایت کنید

لینک به دیدگاه

واقعا به نظرتون کرک کاره بیهوده ای ؟

ساخت فیک پیج درصد گیر افتادن زیادی داره تروجان هم همینطور

و کاربر ها دیگه گول این رو نمیخورن.

اما کرک خیلی بهتره مثلا شما میخواید یه شخصی به اسم RoLopasn

در اینستاگرام رو هک کنی میری اینستارو هک میکنی یا فقط اکانت تارگت خودت رو کرک میکنی

شما اگه پس لیست قوی داشته باشی اونقدراهم زمان بر نیست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، armanbabaei گفته است :

واقعا به نظرتون کرک کاره بیهوده ای ؟

ساخت فیک پیج درصد گیر افتادن زیادی داره تروجان هم همینطور

و کاربر ها دیگه گول این رو نمیخورن.

اما کرک خیلی بهتره مثلا شما میخواید یه شخصی به اسم RoLopasn

در اینستاگرام رو هک کنی میری اینستارو هک میکنی یا فقط اکانت تارگت خودت رو کرک میکنی

شما اگه پس لیست قوی داشته باشی اونقدراهم زمان بر نیست

دوست عزیز  به هر حال خود مختاری  

10 سال عمرم رو تو آشیانه  برای  اینکار  صرف کردم  !  

تا دلت هم بخواد ایمیل و اکانت زدم .  

کرک پسورد یا همون  بروت فورس کردن  کلا  کار بیهوده ای هستش .   چون شما  100 هزار تا پسورد دارید ! و باید دونه دونه  پسوردها چک بشه  .  تایم  توقف های پسورد های اشتباه رو هم در نظر بگیرید  .  همین کار خودش 1 ماه زمان میبره  اگر شما  یسره آنلاین باشی !  یعنی از دست دادن وقت

بروت فورس زمانی بدرد میخوره که شما  روی یک ایمیل  خاصی تمرکز نداشته باشی و برای  تفریح بخوای  یک لیست ایمیل و لیست پسورد رو با هم  چک کنید .  

در ضمن من بخوام اکانت RoLopasn  رو هک کنم با تروجان اینکارو انجام میدم  ,  شما عمرا بتونی  با  بروت فورث کردن اکانت بزنی !   شانس یک در میلیارد  هستتش .  تروجان + بیندر  و یا همراه با فیک پیج

ولی شما با  فیک پیج و تروجان میتونی  با شانس یک در 10  اکانت مورد نظر دسترسی داشته باشی

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در ضمن خودم اولین نفری بودم که باگ امنیتی از جیمیل داشتم که الان بسته شدست !

به قدری امنیت  جیمیل بالاست که شما  به هیچ عنوان ( تاکید میکنم ) به هیچ عنوان نمیتونی با بروت فورس کردن  , پسورد یک میل خاص رو بدست بیاری

لینک به دیدگاه

برای بدست آوردن اطلاعات راهای زیادی وجود داره و بسته به شرایط تارگت, باید انتخاب کرد

جدیدا از هر 10 نفر 9 نفر کرکر هستند و با ابزارهایی هم که انتشار پیدا کرده این انتظار میرفت چون که همه چیز آماده هست کاربر هستو یک دکمه استارت (برداشت آزاد )

طرف خیلی خلاق باشه تو این زمینه و بصورت حرفه ای کار کنه میاد یک کانفیگ هم مینویسه....

تو این نگرش  نفوذ هدفمند به یک تارگت خاص جایی نداره ( بشدت کمرنگ شده) .

با دوست عزیزمون موافق هستم کرک جیمل رو از سرتون خارج کنید البته با ابزار ها و روش های موجود ( اما و اگر زیاد هست) و به حضور افرادی که دنبال لقمه اماده هستن باید عرض کرد فقط دارید وقت تلف میکنید.

موفق باشید..

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، RT3N گفته است :

برای بدست آوردن اطلاعات راهای زیادی وجود داره و بسته به شرایط تارگت, باید انتخاب کرد

جدیدا از هر 10 نفر 9 نفر کرکر هستند و با ابزارهایی هم که انتشار پیدا کرده این انتظار میرفت چون که همه چیز آماده هست کاربر هستو یک دکمه استارت (برداشت آزاد )

طرف خیلی خلاق باشه تو این زمینه و بصورت حرفه ای کار کنه میاد یک کانفیگ هم مینویسه....

تو این نگرش  نفوذ هدفمند به یک تارگت خاص جایی نداره ( بشدت کمرنگ شده) .

با دوست عزیزمون موافق هستم کرک جیمل رو از سرتون خارج کنید البته با ابزار ها و روش های موجود ( اما و اگر زیاد هست) و به حضور افرادی که دنبال لقمه اماده هستن باید عرض کرد فقط دارید وقت تلف میکنید.

موفق باشید..

یعنی اگه جواب نداد باید بی خیال کرک جیمیل بشیم؟

راستی اون اما اگر ها که گفتید چی هستن؟

لینک به دیدگاه

درست من توجیح شدم.👍

تروجان و بایندر بهترین راه هست

اما درسته که امنیت جیمیل بالاست اما خلاقیت ما هکرا ازون خیلی بالاتره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، armanbabaei گفته است :

درست من توجیح شدم.👍

تروجان و بایندر بهترین راه هست

اما درسته که امنیت جیمیل بالاست اما خلاقیت ما هکرا ازون خیلی بالاتره

بروت فورس کردن  دیگه خلاقیت هکر نیست   . یا شانس اقبال هستش

بهترین راه همون  تروجان ( کیلاگر )  رو  بیند کنید  با یه  برنامه . موزیک . عکس . ...  و با کمک  فیک پیچ  قربانی رو بکشونید سمت هدف . 

البته  کسانی میتونن اینکار رو انجام بدن  که  (  مهندسی اجتماعی )  بلد باشند  !‌

۷ سال قبل  سایت آشیانه  دیفیس شد  !‌  باگ نداشت  .  ولی هکرش  خلاقیت  ( مهندسی اجتماعی ) داشت !‌

البته خیل وقته کار نمیکنم .  سعی میکنم وقتم آزاد شد یه  مقاله کامل در رابطه با مهندسی اجتماعی  (  تجربیات خودم ) منتشر کنم !‌

آموزش ها و باگ ها و ...  بدبختیاش مال ما بود !‌  ولی  معروف شدن و درآمد و .... برا  بهروز  بود !‌‌‌!‌‌ 

لینک به دیدگاه

بنده بایندر تروجان کریپتر و ابزرهای مرتبط با بد افزارها رو پیشنهاد ندادم، پیشنهادی ندادم از چه طریق نفوذ انجام‌ بگیره فقط یک‌ سری معایب کرک و برخی از تازه کرکر ها رو رو بیان کردم.

پیشنهاد میدم ارسال قبلی رو‌ با دقت بیشتری مطالعه کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...