رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کرکر اینستاگرام با متد اختصاصی (فقط برای این انجمن)

پست های پیشنهاد شده

سلام

از همین ابتدا باید بگم استفاده و سو استفاده از این اسکریپت در جاهای دیگر با نام خودتان یا انجمن دیگر از نظر شرعی کاملا حرام هست . واسش زحمت کشیده شده.

خب این اسکریپت در واقع همان اسکریپت خارجی هست اما تنها یک فایل و فقط با استفاده از 2 ماژول نوشته شده در حالی که نمونه خارجی اون با سه فایل که کامپایلر هم بود به همراه 4 ماژول اضافه نوشته شده است. در صورتی که من این اسکریپتو در نیم ساعت نوشتم و سعی کردم تا حد امکان ساده باشد . میشد از ماژول هایی مثل optparse یا نمونه ساده ان یعنی getopt برای دریافت ارگومان از خط فرمان استفاده کرد اما ترجیح دادم برنامه ساده باشد.

تمام متد ها و روش های بکار برده شده در این اسکریپت در هیچ سایت ایرانی یا خارجی وجود ندارد.

میتونید نمونه خارجی این برنامه رو که گذاشتم با این اسکریپت ایرانی خودمون ! مقایسه کنید قطعا تفاوت های اساسی را مشاهده خواهید کرد.

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...
در 7 دقیقه قبل، wrestler گفته است :

رمزش چیه

برادر رمز هر فایلی توی هر انجمنی آدرس همون انجمن هست. رمز فایل guardiran.org هست.

موفق باشی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

نحوه کارکرد برنامه به این گونه میباشد که شما دوستان اگر در سیستم عامل ویندوز اجرا کنید نیاز به کامپایلر پایتون دارید و کار باهاش به توضیح خاصی نیاز نداره چون وقتی برنامه رو اجرا میکنید

از تون دوتا چیز میخواد

اول نام کاربری هدف و دوم  پسورد لیست شما رو میخواد

اما نکته ای که داره باید پس لیست شما در کنار فایل بروتر باشه تا راختر کارو به اتمام برسونه

وقتی برنامه رو اجرا کردید (نیاز به مفسر پایتون هستش) برنامه به شما پیغام [+] Enter The Victim Username:نشون میده و شما نام کاربری یا همون یوزر اینستارو میدین و اینتر میزنید

بعد برنامه به شما پیغام [+] Enter The Direction of Password Listنشون خواهد داد که در این قسمت شما باید ادرس اونجایی که پس لیستتون قرار داره رو بهش بدین وبعد اینتر

و برنامه شروع میکنه به تست کردن فیلد های username و password واگر برنامه تونست با موفقیت به پیج مورد نظر وارد بشه به شما پیغام Login Successfullرو نشون میده و در زیر اون براتون

پسورد رو با پیغام [!] The Password Isبه شما نشون میده

در رابطه با دوستانی که میخوان تو سیستم عامل لینوکس اچرا کنن چیزی نمیخواد چون سیستم عامل لینوکس بصورت اوتومات ورژن 2.7 پایتون رو رو خودش نصب داره و شما میتونید با نوشتن

کلمه پایتون و اسم فایل اونو اجرا کنین

نکته : تنها خواهشی که بنده دارم از همه دوستان اینه که اگر در روز بجای رفتن دونبال موزیک های داخل کلیپ های اینستا یا دیگر موارد روزی 20 دقیقه رو برای مطالعه روی تحلیل بزارید خیلی جاها نیاز ندارید که برید دنبال نحوه کارگرد برنامه و خودتون به سادگی با نگاه کردن به دستور میتونید بفهمید چی به چیه :wub:

امیدوارم کمکی کرده باشم

در سایه حق

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...

من از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنم

اسکریپت رو اجرا میکنم ایدی رومیزنم پسورد لیست رو اوکی میکنم فقط یه جا مشکل دارم  که بعد این که پسوردلیست رو اوکی کردم میگه که

Enter The Seconds For Delay (example= 3)

اینجا به مشکل خوردم ثانیه روهم وارد میکنم بعد ب ارور میخورم :(

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام

این تاپیک برای خیلی وقت پیشه

انتظار ندارید که اینستاگرام هنوز با همون امنیت سابق باقی مونده باشه!

تاپیک های قدیمی فقط جهت استفاده(البته اگه بهشون نیاز بشه) آرشیو میشوند.

و کسی اجازه منتشر کردن پستی در آنها را ندارد.

از شما خواهشمندم دیگه تکرار نشه.

امیدوارم ناراحت نشده باشید.

اینجور موارد میتونه انجمن رو به هم بریزه و باعث بروز مشکلاتی بشه.

موفق باشید🌺

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...