رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل در استفاده از androrat

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
ببخشید من تو انجمن گشتم اما جوابی برای سوالم انگار نیست....ممنون میشم اگه بهم کمک کنید...

من اندرورت رو نصب کردم و هیچ مشکلی نبود در مرحله ی آخر که میخواد اپلیکیشن درست بشه وقتی روی go کلیک میکنم   بعد از چند ثانیه مینویسه که تموم شد (job complete) اما مشکل اینجاست که اون فایل رو نمیتونم پیدا کنم...یعنی اصلا همچین فایلی ساخته نمیشه..مخفی هم نیست....
ضمنا من جاوا رو نصب نکردم...امکان داره از اون باشه؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز لطفا حتما جاوا رو نصب کنید !‌

نرم افزار AndroRat نوشته شده با زبان Java هست

و امکان عدم فعالیت نرم افزار به خاطر همین امر خیلی زیاده !

نصب کنید در صورتی که مشکل حل نشد

همینجا مطرح کنید تا راه های دیگه رو امتحان کنیم

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیرای گارد ایران میخواستم بدونم توی فایل اندرورات سرور هایی با پسوند .netو.org.کار میکنه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیرای گارد ایران میخواستم بدونم توی فایل اندرورات سرور هایی با پسوند .netو.org.کار میکنه؟؟

بله داخل ساخت هاست رایگانش هست 

no-ip.org

ddns.net

...

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز لطفا حتما جاوا رو نصب کنید !‌

نرم افزار AndroRat نوشته شده با زبان Java هست

و امکان عدم فعالیت نرم افزار به خاطر همین امر خیلی زیاده !

نصب کنید در صورتی که مشکل حل نشد

همینجا مطرح کنید تا راه های دیگه رو امتحان کنیم

یا حـ ـق ../

ممنونم دوست عزیز...

خوشبختانه درست شد فقط یه سوال دیگه هم هست....

من اپلیکیشن رو برای تست کردن روی بلو استکس نصب کردم ...و زمانی که androrat project رو باز میکنم و پورت رو انتخاب میکنم هیچ چیزی بهم نشون نمیده..صبر هم کردم اما نتیجه  ای نداشت...

ممنون میشم این مشکل رو هم حل کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

یکی از مشکلات نرم افزار AndorRat اینه که برای جواب دادن حتما باید نرم افزار در حالت اجرا باشه

همچنین پور مودم هایی که باز کردید رو تست کنید ببینید مشکلی نداره ! (چون IPv4 Address در هر اتصال به احتمال 70 درصد تغییر میکنه)

همچنین از سرویس دهنده آی پی استاتیک خود اطمینان داشته باشید که به درستی به شما Static داده !

ینی تستش کنید رو آی پی خودتون!

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

یکی از مشکلات نرم افزار AndorRat اینه که برای جواب دادن حتما باید نرم افزار در حالت اجرا باشه

همچنین پور مودم هایی که باز کردید رو تست کنید ببینید مشکلی نداره ! (چون IPv4 Address در هر اتصال به احتمال 70 درصد تغییر میکنه)

همچنین از سرویس دهنده آی پی استاتیک خود اطمینان داشته باشید که به درستی به شما Static داده !

ینی تستش کنید رو آی پی خودتون!

یا حـ ـق ../

دوست عزیز با تشکر از جوابگوییتون...

ipv4 رو  دوباره نگاه کردم اما تغییر نکرده بود ...

تصمیم گرفتم از droidJack استفاده کنم ...بدون مشکل تموم کارا انجام شد..فقط تو این نرم افزار هم برام تارگت رو نشون نمیده...ضمنا پورت رو فقط از همین  قسمت net work سیستم ادد کردم،باید جایه دیگه ای هم باز کنم یا نه؟منظورم فایروال یا از داخل مودم؟

و یه سوال دیگه آیا باید پورت فورواردینگ انجام بدم؟ اگه لازمه برای پورتای 1337 و 1334 انجام بدم،ممنون میشم بگید به چه صورت انجام بدم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با تشکر از جوابگوییتون...

ipv4 رو  دوباره نگاه کردم اما تغییر نکرده بود ...

تصمیم گرفتم از droidJack استفاده کنم ...بدون مشکل تموم کارا انجام شد..فقط تو این نرم افزار هم برام تارگت رو نشون نمیده...ضمنا پورت رو فقط از همین  قسمت net work سیستم ادد کردم،باید جایه دیگه ای هم باز کنم یا نه؟منظورم فایروال یا از داخل مودم؟

و یه سوال دیگه آیا باید پورت فورواردینگ انجام بدم؟ اگه لازمه برای پورتای 1337 و 1334 انجام بدم،ممنون میشم بگید به چه صورت انجام بدم؟

ممنون

اموزش باز کردن پورت روی مودم برای رات:

This is the hidden content, please

سایز4مگابایت

لینک به دیدگاه

اموزش باز کردن پورت روی مودم برای رات:

سایز4مگابایت

ممنون دوست عزیز اما من به همین صورت عمل کردم در مرحله ی پیش اما  کار نکرد متاسفانه....الان پورت فورواردینگ به همین صورته؟

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی لطفا جواب بدید خیلی فوریه. میدونم الان میگید اسپم نفرست...اما شرمنده خوب  وقتی میخونید مطلبو پس کی میخواین جواب بدین؟؟؟ الان جواب بدید یا 10 روز دیگه چه اتفاقی میفته؟ به خدا خیلی فوریه ....با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشد. من توی ساخت فایل apk مشکلی نداشتم. وقتی فایل apk رو روی گوشی اندروید نصب میکنم، بعدش میرم androrat project رو که باز میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. port رو هم8899 گذاشتم. آی پی رو هم ازipconfig گرفتم.duc رو هم باز کردم ولی هیچ گوشی تو androrat نشون نداد. خواهش میکنم کمکم کنید...

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من چند تا مشکل دارم میخواستم تو این تایپک پاسخ بدین دوستان:

1-من پورت رو با نرم افزار پورت فورپاردینگ پورت باز کردم.رفتم چک کردم اول باز بود ولی بعدا که اومدم بسته شده بود

2-دوما وقتی میرم abdrorat و select server پورت رو میزنم مینویسه:

Can't find config txt

این رو تو پایین نرم افزار مینویسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...