رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

در صورتی که به مسائل هک و تروجان های آن آشنا باشید قصد داریم ترفندی برای شما بازگو کنیم.

مطمئنأ میدانید در صورتی که با استفاده از برنامه های تروجان ساز یک تروجان بسازید، فرمت این فایل سرور exe. خواهد بود.

اما ما قصد داریم تا ترفندی کوچک را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن میتوانید بدون نیاز به نرم افزار خاصی در عین حالی که فرمت فایل exe است اما

با فرمت jpg. و یا هر فرمتی که شما دوست دارید نمایش داده شود.

برای این کار:

ابتدا دقت کنید که سیستم شما قابلیت نمایش فرمتهای فایل ها را داشته باشد.

برای فهمیدن این موضوع My Computer را باز کرده و از منوی Tools به Folder Options بروید.

سپس تب View را باز کرده و دقت کنید که گزینه Hide extensions for known file types تیک نخورده باشد.

حال (گارد ایران) سراغ اصل مطلب برویم.

فایل مورد نظر که فرمت exe دارد را بیابید و بر روی آن راست کلیک کرده و Rename را انتخاب کنید.

سپس قبل از exe. عبارت jpg. را تایپ نمایید (و یا هر فرمتی که دوست دارید).

که به عنوان مثال فایلی با نام guardiran.exe به شکل guardiran.jpg.exe در خواهد آمد.

حال میبایست پس از عبارت jpg. دست خود را بر روی دکمه Space کیبورد نگاه داشته و بیش از 20 بار این کلید را بفشارید.

سپسEnter را بزنید.

خواهید دید که تنها فرمت jpg. به چشم میخورد و تنها نشانه ای که از exe. به چشم میخورد سه نقطه ای است که در سمت دیگر آیکون وجود دارد که اصلأ

جلب توجه نمیکند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست گرامی

در این فیلم اموزشی که براتون قرار دادم میتونید فرمت رت یا ویروستون رو عوض کنید و کاری کنید

که بعد از کلیک کردن روی ویروس عکس رو برای قربانی باز کنه تا کمتر شک برانگیز باشه ......

در ضمن راه های خیلی زیادی هست برای انجام اینکار ها پس خودتون رو محدود نکنید......

راستی توی سیتم من چون انتی ویروس بود در لحظه ی اخر باز نشد ولی برای شما حتما باز میشه....

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

در این فیلم اموزشی که براتون قرار دادم میتونید فرمت رت یا ویروستون رو عوض کنید و کاری کنید

که بعد از کلیک کردن روی ویروس عکس رو برای قربانی باز کنه تا کمتر شک برانگیز باشه ......

در ضمن راه های خیلی زیادی هست برای انجام اینکار ها پس خودتون رو محدود نکنید......

راستی توی سیتم من چون انتی ویروس بود در لحظه ی اخر باز نشد ولی برای شما حتما باز میشه....

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

لطفا لینک دانلود برنامه ها رو هم بذار تو گوگل گشتم نبود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اصلا سرچ نکردید :چه در انجمن و چه در گوگل.....

لینک دانلود pump spoof icon در داخل انجمن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوست عزیز شما اصلا سرچ نکردید :چه در انجمن و چه در گوگل.....

لینک دانلود pump spoof icon در داخل انجمن

سلام

من یوزر جدید انحمن هستم

از آموزش مفیدتان سپاسگزارم

من با Vantom Rat یک فایل exe ساختم ولی این فایل رو برای اجرا در اندروید لازم دارم و اندروید قربانی قابلیت اجرای exe رو نداره

آیا آموزشی هست که ماهیت فایل exe رو به jpg تغییر بده ولی همون کار رو بکنه؟

یعنی من این فایل exe رو بهش بدم و jpg بهم بده ولی در اندروید قربانی واقعا کار بکنه؟

چون با دستورات cmd میتونم فایل رو با عکس ترکیب کنم ولی در اندروید اجرا نمیشه

ممنون میشم کاربرهای عزیز راهنمایی کنید

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ببینید شما نمیتونید از رت های معمولی برای نفوذ به سیستم اندرویدی استفاده کنید و این هم مسلمه که شما

نمیتویند یک فایل با پسوند exe رو در اندروید باز کنید........پس بهترین راه استفاده از رت های اندرویدی

مثل droid jack و androrat هست که کا باهاشئن هم  راحته و اموزش هاشون هم در انجمن موجوده و

با یه سرچ ساده هم به نتیجه میرسید.سوالی بود من در خدمتم

با تشکر

لینک به دیدگاه

طبق گفته دوست عزیزمون علی تو مییتونی از این برنامه ها که گفتن استفاده کنی بعدش گوشی که فایل exe نمیخونه فقط apk.

وباید بگم که منظور شما از دستور cmd دستو copy /b  هستش بهتره که بدونید این دستو فقط فایل یا هر چیزی پشت اون یکی مخفی میکنه و برای تروجان ها و کیلاگر ها هیچ تاثیری نداره..

ولی 100% میشه همچین کاری کرد که یه فایل اجرایی exe رو پشت عکس انداخت که با اجرا کردن عکس اون هم اجرا بشه ولی باید خودتون بهش برسید. چون اگرم کسی یلد باشه تو اینترنت پخشش نمیکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...