رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک رو از کجا شروع کنم؟

Goodbye

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه تازه کار هستم.تازه به هک و امنیت علاقه پیدا کردم. می خواستم اگه می شه راهنماییم کنید برای هکر شدن باید از کجا شروع کنم؟اول چه چیزیرو یاد بگیرم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

خوب همین ابتدا میگم که شما ابتدا باید مشخص کنید که میخواید در کدوم شاخه از هک فعالیت کنید.

گر میخواید که در کلاینت هکینگ فعالیت کنید یکسری اطلاعات لازمه و اگر میخوای در وب سرور هکینگ فعالیت کنید یکسری اطلاعات دیگه.

ولی در هر دو صورت از نظر بنده هکر یعنی یک برنامه نویسی خلاق.

یعنی بهتره(این فقط یک پیشنهاده)برنامه نویسی رو یاد بگیرید.

حالا چرا برنامه نویسی؟؟

خوب من توضیحات تکمیلی رو میگم و تمام.

برنامه نویسی در وب سرور هکینگ چه کاربردی داره؟

خوب ما در وب سرور هکینگ باید برای نفوذ آسیب پذیری رو کشف کنیم که این خود لازمه دونستن PHP هست.اگر سایت پیشرفته تر باشه نیاز به پایتون یا پرل دارید تا بتونید اکسپلویتی رو بنویسید و به سایت نفوذ کنید.

خوب حالا در کلاینت هکینگ چه کاربردی داریه؟

ما در سیستم عامل لینوکس با یکسری از دستورات به نام شل کد ها سر و کار داریم و این نیازش دونستن زبان برنامه نویسی perl , rubby , assembly (برای فعایل ت حرفه ای) هست.

خوب امیدوارم توئضیحات مفید بوده باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درورد همونظور که اقای ایمان گفتند  به من شما اینجوری عمل کن

اقای ایمان اینا رو به من گفتند

خوب ببین همونطور که گفتم شما باید مقصودت رو انتخاب کنی.

من یادمه شما وقتی ومدی اینجا همینطور سردرگم بودی و یک هدف نداشتی.

خوب از حاشیه بیایم بیرون.

یک هکر خوب ی بهتره بگم یک هکر که در مبحث سرورهکینگ ورد میشه بهتره این چند زبان زیر رو یاد بگیره.

Html

css

php

python

perl

bash

اینا به ترتیب گفتم که باز سردرگم نشید.

خوب HTML چرا؟

این زبان جهت نوشتن برخی اکسپلویت ها که در باگهای آپلود و CSRF به کار میره.

CSS چرا؟اینم به دلیل بالا.چون برخی دستورات رو HTML یا اجرا نمیکنه یا ضعیفه.

PHP چرا؟خوب اینکه معلومه.خودتون میبینید که بیشتر اکسپلویت ها و شل ها و دیگر ابزار های کاربردی در زمینه سرور هکینگ با این زبان نوشته شده.

Python و Perl چرا؟این هم مثل زبان PHP هست.در اکسپلویت نویسی و ساخت برخی ابزار ها مثل مس دیفیسر و... کاربرد داره.

و کلام آخر:

دوست عزیز یک هکر خوب کسیه که خودش بتونه به یک جایی برسه.نه اینکه اینور و اونور دنبال کسی بگرده که یادش بده.

دقیقا طبق عکس پروفایل خودتون.ابزار نیست که هکر رو میسازه بلکه هکره که ابزار هارو میسازه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...