رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک افراد متصل به وای فای

Goodbye

پست های پیشنهاد شده

سلام.بخشید چطور می تونم کسایی رو که به وای فای وصل هستند هک کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میتونین از حملات mitm استفاده کنید

ک تو کالی با ابزار ettercap میشه اینکارو کرد

حملات mitm یا حملات مرد میانی حملاتی هستن ک هکر ی کانکشن جدید بین تارگت و اینترنت ایجاد میکنه ک خودش وسط این کانکشن هس(  حالا اینارو بیخی :|  )

فک کنم تو انجمن باشه

اگ نبود پیام بدین راهنمایی کنم  

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

خودتون میتونین ی سرچ تو گوگل بکنید

ن فقط میشه داده هایی ک با اینترنت ردوبدل میکنه رو دید

الانم دارم آموزششو ضبط میکنم

تا شب امادس

لینک به دیدگاه

راحت ترین کار شبکه کردن هستش وعنواع آموزش ها هم در این انجمن هم در انجمن دیگر موجود است

شما دنبال تبادل اطلاعات بین دستگاه های متصل به وای فای بگرد آموزشش برای شما میادش

این اطلاعات در حد بالا رفتن اطلاعات شما بود .

لینک به دیدگاه

.

.

با این روش پی سی هایی که به یک وای فای وصل هستن رو میشه اسنیف کرد

امکانش هست که به گوشی هایی که به یک وای فای وصل هستن نفود کرد؟مثلا اسکرین شات بگیریم یا اس ام اس هاشو دانلود کینم؟؟

درود

خیر در حالت عادی نمیشه

اما میتونید از ترکیب برنامه zAnti و یک rat(مثال:androrat) استفاده کنید و صفحه ای که فرد میخواد واردش بشه رو به پیج مورد نظر خودتون(میتونه fake page یا لینک رت باشه) redirect کنید

یا به جای فایلی که میخواد دانلود کنه فایل مورد نظر خودت رو قرار بدی(میتونه ویروس یا رت باشه)

خلاصه تنها با حملات mitm نمیشه اطلاعاتی سرقت کرد و ابزار دیگه هم لازمه

موفق باشید 

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

لینک به دیدگاه

سلام

اموزش دیشب تو انجمن اپ شد

تو پستام هس

حملات mitm

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1395/01/15, 13:28:54، M.M.R گفته است :

سلام.بخشید چطور می تونم کسایی رو که به وای فای وصل هستند هک کنم؟

سلام

در پاسخ به شما من باید بگم که من ettercap رو توصیه میکنم تاwebsploiit و zerosploit 

کللن هم شیرین هم اسونه

اموزشش توی انجمن هست

لینک به دیدگاه

برادر شما برای اینچنین حمله ای به یه سری سوال اول باید جواب بدی و بعد شروع به حمله کنی

1-دستگاه قربانی و سیستم عاملش چیه؟ (ویندوز؟ اندروید، iOS؟)

2-نوع حمله چی باید باشه؟ و هدف چیه؟

فرض کنیم شما میخوای از یه گوشی اندرویدی توی شبکه اسکرین شات داشته باشی. خب کنترل دستگاه همجوار توی شبکه محلی قبلا برای حمله به ویندوز ایکس پی راحت بود ( حدود هفش سال پیش با توجه به باگ پورت 445 و استفاده از متااسپولیت) ولی الان کنترل گوشی اندرویدی راهش استفاده از RAT هست. شما باید یه RAT بسازی، با یه نرم افزار قاطیش کنی و بفرستیش برای قربانی. گولش بزنی تا نصبش بکنه و بتونی ازش شل بگیری و بعدش اسکرین شات بگیری. 

این مال این هست که بخوای روی سیستم عامل طرف کنترل داشته باشی

اما اگر میخوای ارتباطات توی شبکه رو رصد کنی میتونی از نرم افزار zAnti استفاده کنی. یه گوشی اندروید روت شده نیاز داری که بتونی باهاش توی شبکه قربانی رو پیدا کنی و فعالیت هاش رو رصد کنی. اگر اطلاعات کافی نداشته باشی زیاد نمیتونی کاری بکنی ولی مثلا میتونی ببینی چه صفحاتی رو با مرورگر داره باز میکنه یا چه عکسهایی در حال دانلود هست. یه سری امکانات دیگه هستن که بصورت آماتور نمیشه ازشون استفاده کرد مثل Html Redirect . این قابلیت zAnti مال این هست که اگر قربانی خواست با گوشی وارد جیمیل بشه، شما بری یه Fake Page شبیه جیمیل درست کنی و هدایتش کنی و اونم گول بخوره و جیمیلشو بزنه و بعدش مثلا اکانت Clash رو بتونی ازش بگیری. 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

نمی شه با pc این کارو کرد ؟ 

یعنی نفوض به کل اطلاعات گوشی یا دستگاه های دیگه ؟☺️

لینک به دیدگاه

تو مبحث شنود تقریبا تمام اعمالی که توسط کاربر (ها) انجام میشه شما میتونید مشاهده کنید : اطاعات  هدر ها و payload های مربوط به درخواست های تحت وب (GET , POST , DELETE) یعنی هر شخصی که داخل شبکه بخواد با اینترنت کاری بکنه اطلاعات شنود میشه .

آموزش DNS Spoofing  :

البته روشی که داخل آموزش بالاست یکی از روش های DNS Spoofing هست. با این روش میتونید کاری کنید قربانی به صفحه جعلی منتقل بشه (فیک پیج) یا هر کاری دیگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...