رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل در پورتِ رت

پست های پیشنهاد شده

من هر سروری که با رت میسازم و با یه سیستم دیگه تستش میکنم یه جای کار میلنگه و به هدف دسترسی پیدا نمیکنم و احتمال میدم مشکل از بخش پورت باشه!

اصن درک درستی توی قسمت پورت که در رت ها استفاده میشه ندارم...اگه توضیح بدین ممنون میشم!

باید پورت خاصی رو وارد کرد؟ یا میشه به 192.168.1.1 رفت و در قسمت port forwarding یه پورت ایجاد کرد و همون رو در رت استفاده کرد ؟

من از همین روش یه پورت باز میکنم اما وقتی به یکی از تستر های پورت مثل canyouseeme.org میرم، پورت ذکر شده رو بسته نشون میده.

لطفاً اگه اطلاع دارین کمک کنید. خیلی وقته روش گیر کردم. دمتون گرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما برای باز کردن پورت مودم:

1_ بیبین که ای پی خودتونو درست وارد می کنین

2_از یک پورتی که زیاد استفاده نمیشه استفاده کنین یه پورت دلخواه مثلا تاریخ تولد یا یه چیز دیگ من اینو پورت رو برای فروارد انتخاب کردم :1606

3_ اگه درست نشد از یک نرم افزار فرواردینگ استفاده کنین که تو اینترنت ریخته

4_ حتما ویندوز دفندر و فایروال یا انتی ویروسی چیزی داری خاموش کن

برای خاموش کردن ویندوز دفندر ابتدا توی run کلمه services.msc وارد کن بعد بعد در قمست

ویندوز دفندر که روش کلیک میکنی startup رو روی disabled قرار بده و stop رو بزن بعد اوک کن تا تغییرات سیو بشن

5- اگه درست نشد یه عکس بفرست تا بهتر بتونیم مشکلتونو حل کنیم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

باید در فایروال نیز پورت رو باز کنید.

شاید مشکلتون حل بشه چون من خودمم این مشکلو داشتم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...