رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

اندرورات

Mr.Rex

پست های پیشنهاد شده

سلام یه رات ساختم نمیدونم چرا وقتی روی خودم امتحان کردم کار نمیکنه

با یه نرم افزار دیگ هم مخلوط نکردم

میتونین بگین مشکل کجاست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام .

اگر مایلید جواب خوبی بگیرید پیشنهاد میکنم عکس تهیه کنید از مشکلی که داره یا همون ارور ابزار

اکثرا مشکل از آی پی هستش که شما آی پی ولید ندارید . که میتونید اونو از ارائه دهنده ی اینترنتتون بخرید یا اینکه به کمک وبسایت no-ip اقدام نمایید 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

از بعضی ها شندیم توی ویندوز ده نمیشه اخه ویندوزم ده است

میتونین درباره ای پی بیش تر توضیح بدین الان من به مودم های زیادی وصل میشم یعنی هکشون میکنم ایا مشکله از اینه؟

لینک به دیدگاه

از بعضی ها شندیم توی ویندوز ده نمیشه اخه ویندوزم ده است

میتونین درباره ای پی بیش تر توضیح بدین الان من به مودم های زیادی وصل میشم یعنی هکشون میکنم ایا مشکله از اینه؟

وقتی رات رو میدم به تارگت  و نصبش میکنه توی قسمت ANDRORAT PROJECT چیزی نمیاد ؟ مشکل جیه؟

با سلام . 

موقع استفاده از اندرو رات یک کانکشن بین شما و قربانی برقرار میشه . و این ارتباط هیچ ربطی به نسخه ویندوز شما نداره . اما ابزار هایی همانند فایر وال و آنتی ویرس میتونند مشکل ساز باشند . 

و همین قضیه که شما میفرمایید در قسمت ANDRORAT PRIJECT چیزی نماید مربوط میشه به ارتباط بین شما و قربانی که اونم به آی پی شما بر میگرده !

برای اینکه شما بتوانید به قربانی کانکت بشید به یک آی پی احتیاج دارید که ثابت باشه یا همون static یا ایستا که با خاموش وروشن شدن مودم شما هیچ مشکلی توش ایجاد نمیشه : میتونید این پست رو که از یک سایت ایرانی پیدا کردم بخونید :

This is the hidden content, please

همونطور که گفتم شما میتوانید از وبسایت no-ip استفاده کنید برای تغییر آی پی تون از DYnamic به استاتیک 

لینک به دیدگاه

سلام

من داخل سایت no ip یه حساب ساختم و یه هاست جدیدساختم و با نرم افزاری که خودش تو سایت قرار داده دانلود کردم بهش سینگ شدم

بعد داخل نرم افزار اندرورات اون ای پی رو اسم هاستی که ساختم زدم و پورت رو هم 81 زدم در ادامه اونو ساختم و دادم به تارگت اما جواب نداد مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

درود// ممکنه به چند دلیل باشه

1- پورت مورد نظر باز نشده اصلا

از این سایت چک کنید ببینید باز هست یا نه 

2- احتمال دیگه که میشه داد انتی ویروس و فایروال رو غیرفعال  کنید و از قسمت windows firewall >>advanced setting>>inbound rules& outbound rules> new ruleدسترسی مورد نظر رو بهش بدین 

نکته .این قسمت رو من تو win 8.1 گفتم ... به هر حال فاکتور اصلیمون همینه باید تو این قسمت کار کنید 

قبل از هرچیزی از باز بودن پورت مطمئن بشید حتما بعدش بقیه کارها & موفق باشید

لینک به دیدگاه

چه جوری پورت رو باز کنم؟

داداش سرچ کنی خیلی راحت  هزارتا مطلب پیدا میشد .

لینک اول اموزش باز کردن پورت

لینک دوم

تو گوگل هم بزنی how to open port 81 in  router هوارتا مطلب میاد .خوش باشی

لینک به دیدگاه

سلام من تمام تغییرات رو انجام دادم بعد سیو کردم توی مودم اما وقتی داخل اون سایتی که داده بودین تست کنم میتونیسه پورت بسته است

مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

من با وای فای به مودم وصل هستم و ارتباط کابلی ندارم

و با ارتباط وایرلس به مودم پورت ها رو باز کردم

ایا این باعث مشکل شده؟

لینک به دیدگاه

ایا این باعث مشکل شده؟

ایا مشکل از اینه؟ میتونین یه رات برام بسازین؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز .. اول از هر چیزی اگه پاسخی دریافت نشد صبر کنید ن اینکه هر یک ساعت تاپیک رو آپ کنید .. 

ایا این باعث مشکل شده؟

ن به این ربطی نداره ... شما هر بتونید به تنظیمات روتر دست پیدا کنید و بتونید پورت باز کنید

سلام من تمام تغییرات رو انجام دادم بعد سیو کردم توی مودم اما وقتی داخل اون سایتی که داده بودین تست کنم میتونیسه پورت بسته است

مشکل چیه؟

فقط به سایت بسنده نکنید اگ رات کار میکنه دیگ نمیخاد چک کنید پورت رو 

و اما اگ کار نکرد و تو باز کردن پورت هنوزم مشکل دارید برنامه port forwarding رو تو گوگل سرچ کن و دانلود کن و بعدش به راحتی پورت مربوطه رو باز یا بسته کن.بازم مشکل داشتید مدل مودمتون رو ذکر کنید تا اموزش مورد نظر رو تهیه کنم  

یا حق 

لینک به دیدگاه

متاسفانه با نرم افزار هم نشد اگه میشه اموزششو خودتون درست کرده و قرار بدین مودم tp link

لینک به دیدگاه

پورت مورد نظرمو بالاخره باز کردم و با نرم افزار وقتی چک کردم گفت بازه اما وقتی رات رو میدم به تارگت توی قسمت project چیزی نمیاد مشکل من فکر نکنم پورت باشه
میشه راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

پورت مورد نظرمو بالاخره باز کردم و با نرم افزار وقتی چک کردم گفت بازه اما وقتی رات رو میدم به تارگت توی قسمت project چیزی نمیاد مشکل من فکر نکنم پورت باشه

میشه راهنمایی کنین

داداش بنده تازه کارم زیاد نمیتونم کمکی بکنم ولی این فایلا ببین شاید بتونه کمکت کنه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من خیلی وقته با اندورات کار نکردم ولی دوست دارید عکسی بزارید تا بتونم راهنمایی کنم

لینک به دیدگاه

سلام در نرم افزار PROJECT در سربرگ SERVER در قسمت SELECT RORT چی چیزی باید وارد کنم؟

port که باز کردینا بزنین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من از کار هایی که کردم فیلم گرفتم و میخوام مشکل کارمو پیدا کنین 

مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان خواهش اگه کارم ایراد داره بگین 
چرا وقتی فایلو میدم قربانی توی قسمت پراجکت نشون نمیده؟

لطفا با توجه به فیلم بالا توضیح بدین

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز تصویر یخورده بد بود ولی اینجوری که فهمیدم شما فایلا تو بلو استک اجرا نکردی فقط فرستادیش اونجا 

دور بعدی وقتی اندروراتت اجرا هم شده  برو تو پروژکت ببین بازم نمیاد

لینک به دیدگاه

داداش خودم مشکل کارمو فهمیدم

فقط خودم

از دوستان خواهش میکنم تاپیک

قفل کنن./

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

ببخشید بعد از برقراری ارتباط بین من و تارگت اطلاعاتو کجا باید ببینم. روی بلو استاک؟

رو گوشی خودم امتحان کردم همه چیز اوکیه فقط نمی دونم اطلاعاتم کجا نمایش داده میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...