رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

به نام برنامه نویس هستی

سلامی دوباره به اعضای انجمن گارد ایران . امروز معروف ترین باگ بین هکرها رو برای شما آوردم این باگ برای استخراج اطلاعات سایت از جمله یوزر و پسورد سایت هست . البته این باگ رو من توی دو بخش متوسط و حرفه ای براتون میزارم چون بعضی ها روش دستیش شاید براشون سخت باشه .

===============================================================================================================

Bug name : SQL

وضعیت : پچ نشده

تعداد سایت های دارای این باگ در گوگل : بی شمار

دورک ها : بی شمار ( دورک های زیادی برای سایت های عربی و.... وجود داره )

===============================================================================================================

آموزش هکرها :

ابتدا دورک زیر رو توی گوگل سرچ کنید . سپس یکی از سایتها رو باز کنید و این علامت رو جلوش بزارید     '     این علامت برای اینه که بفهمیم سایت باگ sql داره یا نه

دورک : inurl : index.php?id=1

( برای پیدا کردن سایت های بیشتر این باگ اون 1 رو به عدد های دیگه تبدیل کنید )

خب وقتی علامت رو اضافه کردید اگر سایت دوباره بدون هیچ مشکلی لود شد یعنی سایت باگ نداره اما اگر با چنین اروری مواجه شدید یعنی سایت باگ داره :

err fetch static page>You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''1'' LIMIT 1' at line 1

خب تا الان فهمیدیم سایت باگ داره حالا نحوه هکش رو به صورت یه فیلم ازسیستم خودم واستون آماده کردم :

لینک فیلم آموزشی :

This is the hidden content, please

فیلم واضح و گویاس .

در آخر تشکر یادتون نره .

لینک دانلود نرم افزاری که در فیلم استفاده شده اسمش نرم افزار hAVIJ هستش:

This is the hidden content, please

قسمت بعدی این باگ

روش هک به صورت دستی باگ SQL

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...