رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کنترل کامل بر روی گوشی اندروید

shadow

پست های پیشنهاد شده

خواهش میکنم راهنمایی کنید

بنده یه نرم افزار میخواستم که بتونم با نصب کردن اون روی گوشی بچم به گوشیش دسترسی داشته
باشم بتونم ببینم پیام هاشو ببینم و همچنین پیام های واتس اپش رو.یه دسترسی کامل میخوام بتونم داشته باشم به گوشیش چون واقعا نگران اینده بچم هستم خواهشا کمک کنید یه نرم افزار رایگان برای این کار معرفی کنید یا یه روشی که قابل انجام باشه..میتونم نرم افزار رو نصب کنم دسترسی به گوشی دارم فقط میخوام جوریباشه بچم متوجه نشه..ممنون از راهنمایی شما عزیزان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میخواید مهندسی اجتماعی رو در انجمن پیاده کنید؟؟

چیزی ک شما دنبالشین در این سایت

This is the hidden content, please
موجوده اما اگه فرزندتونه باید برای

حریم خصوصیش احترام قائل بشید.

لینک به دیدگاه

درود.

خیلی خوبه که نگران این موارد هستید ولی امیدوارم قصدتون کار دیگه ای نباشه.

بسیارخوب بریم سر اصل مطلب.

ببین عزیزم شما حرف از ابزار های رایگان آوردین.

اینکه شما بخواین دسترسی کامل داشته باشین بهترین راه اینکه از متااسپلویت و ساخت بکدور درگوشی تلفن همراه استفاده کنید.

اما با توجه به نوع طرح سوالتون معلومه که تازه کارهستین پس بهتره از رات ها و آموزش های مربوطه موجوددرانجمن استفاده کنید.

رات ها در بخش هکموبایلو کیلاگر ها و آموزشات هم درانجمن با سرچ میتونید پیدا کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام میتونید از نرم افزار setting استفاده کنید داخل انجمن رات ها و تروجان ها موجود هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...