رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

اموزش هک تلگرام با مهندسی اجتماعی

majid051

پست های پیشنهاد شده

خب در ابنجا قصد اموزش هک تلگرام با مهندسی اجتماعی رو براتون دارم

اول از همه شما باید خودتونو تلگرام کنید نه شوخی کردم یعنی باید شبیه تلگرام بشید برای مثال اسم تلگرامتون رو بزارید خود telegram یا telegram service و عکس خودتون رو به عکس تلگرام تغییر بدید به صورتی که قربانی فکر کنه شما تلگرام هستید سپس یک تلگرام دیگه به غیر از تلگرام خودتون نصب کنید مثل موبوگرام, تلگرام صورتی, تلگرام بنفش و.....

کاری با تلگرام جدید نداشته باشید تا بهتون بعد بگم باید چی کار کنید.

حالا متن زیر رو برای قربانی بفرستید

با سلام خدمت شما کاربر گرامی تلگرام شما به علت یک سری مشکل دچار اختلال شده است اما نگران نباشید شماره تلفن خود را وارد کنید سپس ما برای شما کدی را ارسال خواهیم کرد.

شما برای حل مشکلتان باید آن کد را برای ما بفرستید

با تشکر.

تیم تلگرام بخش فارسی

Telegram.org

خب وقتی اینو برای قربانی فرستادید اگر شمارشو فرستاد بدونید که گول خورده و سریع باید به تلگرام دیگتون همون تلگرام هایی گفتم مثل موبوگرام رفته و شمارشو بزنید و دکمه ارسال یا هر چیزی که اونجاس رو بزنید بعد تلگرام کدی رو برای قربانی میفرسته که بعد قربانی باید اون کد رو برای شما بفرسته وقتی که فرستاد شما کد رو در قسمت موبوگرام وارد کنید و تموم تمام چت ها و مخاطبینش برای شما میاد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه دوست عزيز دسترسي كامل به تلگرام شخص در واقع م گولش زدين و اون شخص اون عددي رو كه براي ورود به تلگرام بعد وارد كردن شماره ميخاد به ما ميده 

لینک به دیدگاه

یه سر بزنید احتیاجی به این همه سختی نیست

برای این کار کافیه سیستم داشته باشی دیگه هر کاری خواستید میتونید بکنید با تلگرام طرف هر کاری

در ضمن برای گرفتن شماره طرف لازم نیست گولش بزنی یا شماره طرف رو داشته باشی

به دو روش خیلی ساده البته همون مهندس اجتماعی میشه شمارشو با سه سوت گرفت خیلی راحت من کردم جواب داده

خیلی خیلی راحته

لینک به دیدگاه

ببخشید یادم رفت ادرس تاپیک رو بزارم

http://guardiran.org/forums/topic/2541-%D9%87%DA%A9-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/#entry10774

لینک به دیدگاه

با سلام

آقا این روشها دیگه قدیمی شده و لو رفته

کسی دیگه گول این روشها رو نمیخوره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب اگه شمارشو داشتم و خواستم هکش کنم چی

اون که شمارمو داره

من با talk2 یه شماره مجازی گرفتم ولی پیام ارسال نمیکنه میگه اسپمه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوست عزیز . قبل از اینکه شما بتونید تلگرام رو هک کنید !‌ کسایی که این راه رو پیدا کردن میرن به شرکت تلگرام گذارش میدن و پول میگیرن و شرکت هم سریع رفع میکنه !‌و در ضمن در نسخه جدید در کنار علامت ربات اصلی تلگرام یه تیک کوچیک داره !‌ و اینم گوش زد کنم که (تلگرام اگه شما اینترنتتون روشن باشه از طریق گوگل پلی سریع اپدیت میکنه !‌هر چقد هم که خاموش کنی اپدیتو بازم روشن میشه ) با تشکر  

This is the hidden content, please

(در ضمن این پیام بالا هم یهو رفت نتونستم برش دارم شرمنده ! )( اگر طرف یکم زرنگ باشد راحت تشخیص میدهد که این رباط  اصلی نیست و رباط اصلی نیازی به شماره کد اون شخص نداره ) با عرض پوزش غلط املایی

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...