رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل اجرا نشدن دستورات در سرور هکینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من شل بدستم رسیده اما عین تو فیلما جلو میرم اما شل من ادرسی نداره همونی که تو فیلم بود نداره من دستور بهش بدم ایا شل من خرابه؟ چرا اینجوریه؟ r57.php هست چی کار کنم؟ جای دستور وارد کردنو بگین مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه فكر مي كنيد شل ممكنه خراب باشه از انجمن مي تونيد شل سالم رو دريافت كنيد

و اينكه ممكنه اجراي شل تو تارگت مد نظر شما نياز به باي پس داشته باشه كه اجرا نميشه

لینک به دیدگاه

شل ها رو مي تونيد تو اين قسمت از انجمن دانلود كنيد و مطمئن باشد كه همشون سالم هستند

This is the hidden content, please
لینک به دیدگاه

درود

بابت پاسخگویی کاربر عزیزمون diamond عزیز ممنونم ولی یه نکته ای وجود داره و اینکه فکر کنم دوستمون که سوال رو مطرح کردند منظورشون

از اینکه شل من گزینه و جایی برای Excute Command نداره بدلیل وجود فایروال باشه و همچنین Safe Mode = ON بشه . درسته دوست عزیز ؟

لطفا سوال مورد نظرتون رو واضح تر بفرمایین تا بنده و دیگر عزیزان بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم .

لینک به دیدگاه

شرمنده فقط میام اینجا سوال می پرسم و کمک کنین راه بفیتم بعدش میام اینجا فعالیت می کنم دربست درخدمتم

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

راستشو بخوای ادمین جان من داداش نمی دونم safe mode جیه ؟ کجا باید ببینمش ؟ حالا این جتما باید کار کنه ؟ چطور باید باشه که من بتونم سرور هک کنم ؟

اینو اول بگم میخوام کاری کنم که کل سرورشو بزنم :دی

اگر ممکنه مبتدی بگین تا بفهمم چیکارش کنم ؟  اگر زحمتی نیست زودتر جواب بدین مرسی

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم نه عزیز مشکلی نیست بنده یا دوستان دیگه در خدمت شما و عزیزان علاقه مند به علوم هکینگ و امنیت هستیم .

در خصوص سوال شما باید عرض کنم safe mode در بخش بالاییه شل در قرار داده و دو موضع مهم در شل این 2 تاست :

1- safe mode

2- disable function

خوب حالا چه کاری انجام میدن ؟ Safe Mode که کارش مشخصه مربوط میشه به امنیت سرور که اگر روشن باشه باید بای پس کنید تا بتونید ادامه کار رو انجام بدین و

Disable Function هم اگر درست کانفیگ شده باشه اینهم مربوط میشه به امنیت سور و داخلش مشخص میشه که چه دسترسی هایی رو از هکر گرفته و چه دسترسی هایی

رو بمن و شما میده مثلا :  sym رو می بندن و یا shell exec رو می بندن .

موضوع دیگه اینکه شما فرمودین سرور رو کامل هک کنم و اینطور که مشخصه شما هنوز کارهای اولیه رو هم انجام ندادین و مراحل سرور هکینگ رو تک تک باید

پیش برید .

موضوع بعدی رو هم که لازمه در خصوص سوالتون عرض کنم اینه که اصلا ربطی به شل r57 و.. نداره و بقول شما اگر در شل r57 شما کادر shell exec

رو نمی بینید که مسلما نمی تونید کارهای دیگه رو هم انجام بدین .

لینک به دیدگاه

مرسی خداییش هر سوالی هرکسی می پرسه کلی جواب میدین دمتون گرم بخدا خیلی از جاها انجمنا حوصله نمی کنن امیدوارم بالا بیام یاد بگیرم درکنارتون بتونم فعالیت کنم وگرنه اینجوری ه حرفی برای گفتن ندارم :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...