رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مانیتورینگ (هک) دیوایس های متصل به یک شبکه وای فای.

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز سلام.

سوالی داشتم، آیا ممکن هست که افرادی که به وای فای بنده وصل هستن رو چه از طریق اندروید روت شده چه از طریق ویندوز هک کرد؟ بیشتر منظورم مانیتوریگ هست.

بیشتر برای دیوایس های اندرویدی.

البته با برنامه Z anti حالت man in middle رو تست کردم قابلیتی مثل نفوذ در گوشی یا لب تاب طرف رو نداره.

ممنون میشم کمک کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

واقعا کسی نمیتونه به من کمک کنه؟ این همه هکر حرفه ای اینجاست ولی جوابی داده نمیشه.

لینک به دیدگاه

درود

ببین جانم شما خودت داری جواب خودت رو میدی.

مانیتورینگ یا اسنیف شبکه و یا رصد با کالی لینوکس روشهایی هست برای به دست آوردن آی پی قربانی.

خوب این آی پی به چه دردی میخوره؟

ما میتونیم با این آی پی با متااسپلویت و آرمیتیج نسخه کالی لینوکس و ویندوز به سیستم قربانی نفوذ کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون که جواب دادید.

اگر تونستید سوالهای بعدی بنده رو هم زحمت بکشید جواب بدبد:

1-متااسپلویت ویندوز و کالی لینوکس با هم یکی هست؟ (منطورم اینه که دقیقا کاراییشون یکی هست؟)

2-اگر این کار رو میشه با متااسپلویت انجام داد پس آرمیتیج به چه منظوری استفاده میشه؟

3-من متاسفانه توی برنامه نویسی و کد نویسی ضعیف هستم میخواستم بدونم که میتونم این کار رو انجام بدم یا خیلی کار سختی هست؟

4-این روش برای هکینگ اندروید جواب گو هست یا خیر؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

۱ـ بله

۲ـ آرمیتاج هم همون کار رو انجام میده ولی فقط محیطش کمی گرافیکیه به جای این که با lhost & lport بزنی و ست کنی یک جا داره که میتونی ست کنی

اگه استفاده کرده باشید منظورم رو گرفتید که چی میگم . میتونید هم اصلا از ارمیتاج استفاده نکنید اصراری نیست

۳ـ نیازی به دونستن کد نویسی نیست اگه میخواید از اکسبلویت های آماده استفاده کنید

۴ـمتااسپلویت ابزاره هکره نمیشه وقتی نمیدونی چه ابزاری داری حرف از شدن یا نشدن بزنی

ما که نمیدونیم شما از چه اکسبلویتی میخواید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

دوستان بسیار ممنونم که جواب سوالهای بنده رو دادید.

من دیروز کالی ورژن 2 رو بدون هیچ مشکلی روی ماشین مجازی (VMware) نصب کردم و بدون هیچ مشکلی بالا میاد.

میخواستم ازتون کمک بگیرم حالا چجوری میتونم کسانی که توی شبکه وایرلس بنده هستن رو هک کنم بیشتر تاکیدم روی دیوایس های اندرویدی هست.

آموزشی که توی سایت بود رو خوندم که میتونی یه برنامه بسازی و طرف نصب کنه ولی میخوام بدون دسترسی این کار رو انجام بدم.

ممنون میشم کمک کنید.

لینک به دیدگاه

درود.

خوب برای اینکار چندین راه وجود داره.

راه اول که قبلا گفتم,شما میتونید با شنود شبکه آی پی قربانی رو پیدا کنید و با متااسپلویت و آرمیتیج بهش نفوذ کنید

یا

از اکسپلویت های ریموت آماده(یا خودتون بنویسید)استفاده کنید.

خوب حتما از خودتون میپرسید که از کجا گیر بیارم؟

خوب سایت زیاده.مثل:

This is the hidden content, please

و بقیه سایت ها.ولی اینا بهترین ها هستند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اینجوری که میگید مبتدی ها فکر میکنن که متا اکسبلویت یک برنامس یا فکر میکنن با هر اکسبلویتی میتونن این کار رو انجام بدن

لینک به دیدگاه

اینجوری که میگید مبتدی ها فکر میکنن که متا اکسبلویت یک برنامس یا فکر میکنن با هر اکسبلویتی میتونن این کار رو انجام بدن

درود.

کاربر javon-nakam کاربری که به دنبال این مسائل هست حتما سن و اطلاعات کافی راجع به اینکه فقط اکسپلویت چیه و اینکه هر اکسپلویتی اینکار رو انجام نمیده داره.

و اینکه شما میگی متااسپلویت(یا به قول شما متااکسپلویت)برنامه نیست پس چیه؟

لطفا اطلاعات سرشارتون رو به رخ ما نکشین.

تاپیک قفل میشه برای جلوگیری از اسپم های بیهوده.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود.

کاربر javon-nakam کاربری که به دنبال این مسائل هست حتما سن و اطلاعات کافی راجع به اینکه فقط اکسپلویت چیه و اینکه هر اکسپلویتی اینکار رو انجام نمیده داره.

و اینکه شما میگی متااسپلویت(یا به قول شما متااکسپلویت)برنامه نیست پس چیه؟

لطفا اطلاعات سرشارتون رو به رخ ما نکشین.

تاپیک قفل میشه برای جلوگیری از اسپم های بیهوده.

موفق باشید

[استارتر تاپیک سوال اگر سوالی داشتین پ.خ کنید پاسخ بدیم.]

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...