رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

ساخت Trojan , Rat , Keylogger

پست های پیشنهاد شده

1-سلام من یه Trojan , Rat , Keylogger باشه که خود به خود تقسیر بشه و با وار شدن usb اونم ویروسی بشه 

2-وچطور میشه اینترنتو ویروسی کنم

3-یا یه سایتو ویروسی کنم یا هرکسی وارد وبلاگم شد خودکار ویروس نصب بشه  و سیستمش آلوده بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1-سلام من یه Trojan , Rat , Keylogger باشه که خود به خود تقسیر بشه و با وار شدن usb اونم ویروسی بشه 

2-وچطور میشه اینترنتو ویروسی کنم

3-یا یه سایتو ویروسی کنم یا هرکسی وارد وبلاگم شد خودکار ویروس نصب بشه  و سیستمش آلوده بشه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

خب برای اینکه رت یا ویروس شما تقسیم بشه میتونین از  spreader ها استفاده کنید تا به تمام قسمت های ویندوز

پخش بشه و اماده ی تکثیر از راه های مختلف بشه.......که omega spreader رو میتونین به صورت رایگان

دریافت کنین

و در مورد درخواستتون هم باید بگم که میتونین یک کد جاوا اسکریپت بنویسین که به محض اینکه فردی مثلا روی

لینک اموزشی شما کلیک کرد ...ویروس شما روی سیستم اون به صورت مخفی دان بشه.....

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

خب برای اینکه رت یا ویروس شما تقسیم بشه میتونین از  spreader ها استفاده کنید تا به تمام قسمت های ویندوز

پخش بشه و اماده ی تکثیر از راه های مختلف بشه.......که omega spreader رو میتونین به صورت رایگان

دریافت کنین

و در مورد درخواستتون هم باید بگم که میتونین یک کد جاوا اسکریپت بنویسین که به محض اینکه فردی مثلا روی

لینک اموزشی شما کلیک کرد ...ویروس شما روی سیستم اون به صورت مخفی دان بشه.....

با تشکر از شما دوست گرامی

اگر بشه آموزش این کارارو یاد بدین

لینک به دیدگاه

1ـــ سلام دوباره دوستان میخواستم بدونم چگونه با استفاده از ip میتوان بهش Trojan , Rat , Keylogger ارسال کرد بدون دستری وارسال ایمیل دوستان این سوال خیلیاست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...