رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

در در 9 خرداد 1400 در 12:48، DanielM گفته است :

سلام 

من دادم بیرون رو لپتاپم کالی لینوکس نصب کنن. بعد رو خود سیستم نصب کرد نه مجازی . بعد ویندوز الان پریده .یعنی رو لپتاپم الان فقط کالی لینوکسه . بعد الان به ویندوز هم نیاز دارم:( 

الان چجوری باید ویندوز رو دوباره نصب کنم؟

خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید

من هم همین مشکل رو دارم ولی من درایو :c حذف شده و کالی لینوکس هم نصب نشد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرحمت بفرمایید راه حلی دوم که گفتم رو انجام بدید!

در 13 ساعت قبل، SRX گفته است :

اما اگر خواستید کلا کالی رو بزارید کنار و ویندوز رو نصب کنید مراحل زیر رو طی کنید بهتره(پیشنهادی من اینه):

نیاز به اسپم نیست.

الان هاردتون یا کلا خالیه، یا کالی لینوکس ناقص روش نصبه.  نمیدونم کالی برای عزیزانی که تازه شروع کردند چه جذابیتی داره که حس می کنید بدون اون یه چیز کم دارید.  بزارید یکم راه بیوفتید، بعد هر کاری خواستید با کالی بکنید!

کار هایی الان میخواین انجام بدین با ویندوز هم میشه انجام داد. برای هر زمینه ای اسکریپت ها و ابزار هایی تعبیه شده که همه می تونن ازشون استفاده کنن.

حالا من همین طور بگم شما هم ندیده بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، HACKER-12302 گفته است :

من هم همین مشکل رو دارم ولی من درایو :c حذف شده و کالی لینوکس هم نصب نشد

باسلام

درصورتیکه سیستم‌عامل لینوکس را پس از ویندوز نصب کنید بوت‌لودر آن به طور کامل در کنار ویندوز قرارخواهد گرفت

اما در صورتی که ویندوز را پس از لینوکس نصب کنید  این سیستم‌عامل به‌طور کل وجود لینوکس را نادیده گرفته و مشکلاتی برای فعال‌کردن مجدد بوت‌لودر لینوکس خواهید داشت

پس ابتدا مشکل ویندوز رو حل کنید سپس اقدام به نثب لینوکس کنید

درضمن اگر بالینوکس اشنایی ندارید بهترین گزینه ماشین مجازی هست سپس اقدام به کوچ کردن کنید

لینک به دیدگاه

در در 10 خرداد 1400 در 08:29، 0r0b4s گفته است :

باسلام

درصورتیکه سیستم‌عامل لینوکس را پس از ویندوز نصب کنید بوت‌لودر آن به طور کامل در کنار ویندوز قرارخواهد گرفت

اما در صورتی که ویندوز را پس از لینوکس نصب کنید  این سیستم‌عامل به‌طور کل وجود لینوکس را نادیده گرفته و مشکلاتی برای فعال‌کردن مجدد بوت‌لودر لینوکس خواهید داشت

پس ابتدا مشکل ویندوز رو حل کنید سپس اقدام به نثب لینوکس کنید

درضمن اگر بالینوکس اشنایی ندارید بهترین گزینه ماشین مجازی هست سپس اقدام به کوچ کردن کنید

منظورتون winrar هستش؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اینهمه آدم تا حالا اومدن خیلی شفاف و با جزئیات کامل بهت توضیح دادن، بعد این چه سوالیه می پرسی؟؟

من کلا پیشنهاد می کنم لینوکس، هکینگ، برنامه نویسی و ... کلا یه مدت بزار کنار. بعد یه ویندوز 10 نصب کن. برو دوره ICDL ببین!  ببخشید ولی شما اطلاعات کمی در این زمینه دارید.

با این روش بری جلو به جایی نمیرسی. برو تو

This is the hidden content, please
و این دوره رو ببین یه چیزایی دستت بیاد بعد بیا سراغ این چیزا. (استاد شناخته شده ای هستن و خوب درس میدن)

@0r0b4s به بهترین نحو راهنمایی کردن. ولی با توجه به شناختی که ازتون دارم، همون ویدیو ها رو ببین(همه رو هم یهو نه؛ وقت زیاده)

فعلا خودمون دوره پایتون نداریم، پس اگر از نحوه درس دادنشون خوشتون اومد، تو سایتش دوره پایتونم داره(چون میدونم دوست داری یاد بگیری)

این تاپیک قاعدتا نباید بسته بشه؛ پس بقیه سوالاتت رو شخصی بپرس اینجا خیلی داره اسپم ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

در در 11 خرداد 1400 در 05:06، SRX گفته است :

اینهمه آدم تا حالا اومدن خیلی شفاف و با جزئیات کامل بهت توضیح دادن، بعد این چه سوالیه می پرسی؟؟

من کلا پیشنهاد می کنم لینوکس، هکینگ، برنامه نویسی و ... کلا یه مدت بزار کنار. بعد یه ویندوز 10 نصب کن. برو دوره ICDL ببین!  ببخشید ولی شما اطلاعات کمی در این زمینه دارید.

با این روش بری جلو به جایی نمیرسی. برو تو

This is the hidden content, please
و این دوره رو ببین یه چیزایی دستت بیاد بعد بیا سراغ این چیزا. (استاد شناخته شده ای هستن و خوب درس میدن)

@0r0b4s به بهترین نحو راهنمایی کردن. ولی با توجه به شناختی که ازتون دارم، همون ویدیو ها رو ببین(همه رو هم یهو نه؛ وقت زیاده)

فعلا خودمون دوره پایتون نداریم، پس اگر از نحوه درس دادنشون خوشتون اومد، تو سایتش دوره پایتونم داره(چون میدونم دوست داری یاد بگیری)

این تاپیک قاعدتا نباید بسته بشه؛ پس بقیه سوالاتت رو شخصی بپرس اینجا خیلی داره اسپم ارسال میشه.

ممنون از پاسخ شما حتما ولی من الان دارم از پایه شروع می کنم دارم چیز هایی میخوانم که باعث بشه بتونم زبان های برنامه نویسی دیگه ای رو مثل پایتون و این جور چیز ها رو

راحت تر و بهتر یادبگیرم و بعد از تمام کردن دوره کارهایی که گفتید رو میکنم

با سپاس.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...