رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من میخوام اموزشی بدم در رابطه با تغییر زبان در کالی با کلید های alt+shift.

توجه : این اموزش خیلی سادست و همیشگیه و حتی اگر سیستم را بوت کنید می مونه!

خب من برای این اموزش یک ویدیو اماده کردم که خیلی سادست و لینکشو میزارم!

اینم لینک:

This is the hidden content, please

امیدوارم موفق باشید.

یاعلی!

سلام

آموزش های کالی لینوکس را در این قسمت بگذارید:

http://guardiran.org/forums/forum/39-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-kali-linux/

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان ؛ 

من حدود 2 هفته ای هست که یادگیری کالی رو شروع کردم ؛ مشکلی که دارم در پراکنده بودن موضوعات هست.

از اساتید خواهشمندم بگن برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای  به ترتیب چه چیز هایی رو باید یاد بگیرم .(در محیط لینوکس)

خیلی متشکرم 

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ؛ 

من حدود 2 هفته ای هست که یادگیری کالی رو شروع کردم ؛ مشکلی که دارم در پراکنده بودن موضوعات هست.

از اساتید خواهشمندم بگن برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای  به ترتیب چه چیز هایی رو باید یاد بگیرم .(در محیط لینوکس)

خیلی متشکرم 

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

سلام

کتاب اموزش کالی لینوکس گارد ایران تالیف علی اقا رو خوب بخونید که در حال تکمیل و بروز رسانی هست.

اموزش ها بایدم پراکنده باشه ، هر روز یه روش نفوذ با کالی میاد بیرون ولی شما کتاب رو مطالعه کنید و دنبال کنید به نتیجه میرسید

لینک به دیدگاه

بله جلد اول کتاب رو خوندم ؛ 

یعنی بجز اون نیاز به یادگیری زبان های برنامه نویسی ندارم ؟

لینک به دیدگاه

بله جلد اول کتاب رو خوندم ؛ 

یعنی بجز اون نیاز به یادگیری زبان های برنامه نویسی ندارم ؟

تو هک که نیاز دارید اگه بخواید اصولی کار کنین . ولی کالی خودش یه سری ابزار های اماده و اموزش داره.

لینک به دیدگاه

تو هک که نیاز دارید اگه بخواید اصولی کار کنین . ولی کالی خودش یه سری ابزار های اماده و اموزش داره.

ممکنه بگین چه برنامه نوسی رو باید یاد بکیرم ؟ و اون ابزار ها یاد گرفتنش ترتیب خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

ممکنه بگین چه برنامه نوسی رو باید یاد بکیرم ؟ و اون ابزار ها یاد گرفتنش ترتیب خاصی داره؟

اول باید هدف رو مشخص کنید مثلا میخواید سایت هک کنید یا.....

کالی هم ابزارهای فراوانی داره که بعضی هاشون ممکنه به کارتون نیاد و اول باید ببینید چیکار میخواید بکنید که بعد با ابزارها کار کنید

یادگیری زبان پیتون و اسکریپت نویسی هم میتونه به شما خیلی کمک کنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کالی هم ابزارهای فراوانی داره که بعضی هاشون ممکنه به کارتون نیاد و اول باید ببینید چیکار میخواید بکنید که بعد با ابزارها کار کنید

موفق باشید

اولویت اولم یادگیری  تست نفوذ به سابت ها هست ..  در کنارش هم تست نفوذ به سیستم های شخصی.

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

موفق باشید

اولویت اولم یادگیری  تست نفوذ به سابت ها هست ..  در کنارش هم تست نفوذ به سیستم های شخصی.

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

بهتره اول برین سراغ زبان های ساده و پایه مثل پایتون ویژوال و شروع کنید به یاد گرفتن زبان های c , c++ , Java اینطوری با شروع از پایه هم اسکریپت نویسی قوی تری دارید هم بسیاری از مفاهیم برنامه نویسی رو یاد گرفتین .

خب یک حمله همیشه باید توش جمع اوری اطلاعات وجود داشته باشه تا درصد موفقیت بالا بره و تو این شاخه از ابزار های شناسایی مشکل یا باگ و اسکن استفاده میشه و بعد به استفاده از ابزاری مثل متااسپلویت پرداخته میشه پس بله بستکی داره شاخه حمله شما و متد ها چجوریه و ممکنه تریتیبم نیازی نداشته باشه اما هک اصولی ، دانش پایه میخواد.

لینک به دیدگاه

سلام وخسته نباشید

ببخشید میخواستم بپرسم چرا در کالی و میخوام به اندروید نفوذ کنم همه چیز درست انجام میدم ولی جواب نمیده لطفا کمک کنیدددد

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام دوستان اگه میشه هک تلگرام که 100درصد هک بشه بگید با کالی( اموزش)

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام خسته نباشین. میخاستم بدونم کالی بهتره یا اوبونتو .آیا دستوراتش فرق داره ایا برنامه هاش فرق داره؟ ایا از اموزش های ابونتو میشه برای کالی استفاده کرد؟برنامه های یکی رو دیگری نصب میشه یا نه؟من تازه کنکور دادم نرم افزار رو انتخاب کردم میخام کنار ویندوز 10 رو ماشین مجازی لینوکس نصب کنم.ممنون میشم اگه جواب های سوالامو بدین

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمان الرحیم

با سلام

اول از همه خدمت شما عرض کنم که استفاده از کالی از خیلی نظر ها راحت تره چون تمام نرم افزار ها روی کالی

تنظیم شده و به راحتی کار میکنن : ولی اگر نظر من رو بخواید نصب نرم افزار های کالی رو اوبونتو خیلی بهتره ...

چون دیگه خبری از ایرادات الکی نیست ....البته اینرو فراموش نکنید که بیس کالی دبیان هست و برای نصب ابزار ها

تنظیم پرمیشن ها کمی کار کنید ولی با استفاده از اسکریپ های اماده میتونید به راحتی این کار رو بکنید....

سوالی بود من در خدمتم

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...
در هم اکنون، angel.of.death گفته است :

سلام 

یه مشکل بعد نصب کالی لینوکس روی لبتاب hp داشتم بعد نصب کارت وایرس رو نمی شناسه

لینک به دیدگاه

با سلام چرا تاپیک های اسپم می فرستید ؟

یه بار فرستادید  "سلام" بعد توی پست بعد سوالتون رو پرسیدید  .

لطفا در تاپیک های بعدی رعایت شود . 

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در 5 آذر 1394 در 04:50، alizombie گفته است :

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوستان عزیز شما میتونین سوالاتتون رو در این جا بپرسین و من یا دیگر

مدیران انجمن به شما در این جا بهشون پاسخ میدیم

با تشکر از شما دوستان گرامی

سلام و درود بر شما دوست عزیز. من چند روزه که ویندوز Debian v10 رو دانلود کردم اما با rufus وقتی بوتش کردم فقط یک بخش از فایل rar.iso بوت شد. به نظرتون همین یک فایل درسته؟ چون من میخوام ویندوز کالی لینوکس ۲ رو اپدیت کنم.

ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 4 آذر 1394 در 20:20، alizombie گفته است :

سلام 

وقتی دستور sudo apt update میزنم اسن ارور میده 

E: Release file for http://http.kali.org/kali/dists/kali-rolling/InRelease is not valid yet (invalid for another 4h 33min 3s). Updates for this repository will not be applied.
رفتم ترجمه ش کردم میگه که کالیم معتبر نیست 

کسی میدونه دلیلش و چه جوری رفع میشه 

لینک به دیدگاه

سلام

منطقه زمانی دارای مشکل هستش.

این دستور را در ترمینال وارد کنید:

اگر جواب نداد از دستور زیر استفاده کنید:

اگر از دستور دوم استفاده کردید بهتره بعد از زدن دستور لینوکس را ریبوت کنید.

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من چطور باید از طریق cd کالی لینوکس رو نصب کنم؟

یه بار خواستم بکرنم ولی خیلی پیچیده بود 

لطفا در نصبش کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

با یه فیلم آموزشی برید جلو.

تمام مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد قبلا در فروم های معتبر جهانی جواب داده شده. 

(اگر نمیخواید منتظرم جواب باشید!)

نصب کالی لینوکس ساده ترین کاریه که باید انجام بدید.
از اونجایی که خود من توی نصب کالی تا به حال با اروری جدی برخورد نکردم، یک مقاله عالی رو بهتون پیشنهاد میدم(

)  توی این مقاله نحوه نصبش کنار ویندوز رو توضیح داده. میتونی از اون مرحلش بگذری و بقیه آموزشش رو دنبال کنی.

انتقال یک سیستم عامل روی DVD با منتقل کردن یه موزیک روی DVD فرق داره!!
از نرم افزار های معتبر مثل

استفاده کنید.  در غیر این صورت موقع بوت به مشکل میخوری.

و یه چیز دیگه..
از نظر من لااقل هنوز زوده بری سراغ کالی.  چون باید خیلی چیز ها رو فراموش کنی. من اولین باری که کالی لینوکس روی لپتابم نصب کردم فرداش انقدر کلافه شده بودم که همون روز دوباره ویندوز10 ریختم!  الانم دوال بوت ازشون استفاده می کنم. ممکنه براشون جایگزین پیدا بشه، ولی هیچ وقت نمیتونه جای خود اصلش رو بگیره. مثلا از نظر طراحی من هیچ جایگزین مناسبی که بشه با فتوشاپ مقایسش کرد پیدا نکردم.
از موضوع جدایی ها و.. که بگذریم سطح کاری کالی پیشرفتش. ممکنه بتونی با چند تا اسکریپت و یه فیلم آموزشی بتونی یه کارایی کنی؛ اما وقتی زمان بگذره متوجه میشی که همه چیز تو یوتیوب نیست!!  حالا خوددانی.  قبلا هم گفتم، اوایل خیلی ها به سرشون میزنه که برن سمت کالی ولی اشتباه می کنن. مگر اینکه واقعا بخوان خودشونو وقف یادگیری کنن(برای یه زمان کم)  کالی اگه برای کسی عادی بشه دیگه نمیشه اون شخص رو از کالی جدا کرد.  چون هر سیستم عاملی دستش بیاد احساس کمبود می کنه و با خودش میگه فلان ابزار یا اسکریپت رو اگه الان داشتم این کار رو می کردم و..  چون واقعا کالی یه سیستم عامل کاربردی از هر نظره!(غیر از نرم افزار های و.. هایی که براش ساپورت نمیشه مثل همون فتوشاپ یا گیم ها)

و یه چیز دیگه!
نمی دونم چرا ولی علاقه زیادی به آموزش دادن داری.  من این اخلاقتو تحسین می کنم ولی باید بتونی تو یه زمینه ای به مهارت کافی برسی تا بتونی تدریس کنی.
مثلا اگر کسی یه چیزی از شما یاد بگیره و شما رو در اون کار متخصص بدونه حتما سوال پیچتون میکنه(بدون شک) و اگر نتونی کسی رو درست راهنمایی کنی در حق اون فرد ظلم کردی.  اصلا نمیخوام بگم این کار رو بکن یا اون کار رو نکن. ولی بهتره یکم دانش خودت رو بالا ببری و تو یه زمینه ای تخصص پیدا کنی. اون موقع خود من که دارم این حرف رو میزنم میشم شاگردت!!

اندازه دوتا مقاله متن نوشتم.
شرمنده

موفق باشی🌹

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، SRX گفته است :

سلام

با یه فیلم آموزشی برید جلو.

تمام مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد قبلا در فروم های معتبر جهانی جواب داده شده. 

(اگر نمیخواید منتظرم جواب باشید!)

نصب کالی لینوکس ساده ترین کاریه که باید انجام بدید.
از اونجایی که خود من توی نصب کالی تا به حال با اروری جدی برخورد نکردم، یک مقاله عالی رو بهتون پیشنهاد میدم(

)  توی این مقاله نحوه نصبش کنار ویندوز رو توضیح داده. میتونی از اون مرحلش بگذری و بقیه آموزشش رو دنبال کنی.

انتقال یک سیستم عامل روی DVD با منتقل کردن یه موزیک فرق داره!!
از نرم افزار های معتبر مثل

استفاده کنید.  در غیر این صورت موقع بوت به مشکل میخوری.

و یه چیز دیگه..
از نظر من لااقل هنوز زوده بری سراغ کالی.  چون باید خیلی چیز ها رو فراموش کنی. من اولین باری که کالی لینوکس روی لپتابم نصب کردم فرداش انقدر کلافه شده بودم که همون روز دوباره ویندوز10 ریختم!  الانم دوال بوت ازشون استفاده می کنم. ممکنه براشون جایگزین پیدا بشه، ولی هیچ وقت نمیتونه جای خود اصلش رو بگیره. مثلا از نظر طراحی من هیچ جایگزین مناسبی که بشه با فتوشاپ مقایسش کرد پیدا نکردم.
از موضوع جدایی ها و.. که بگذریم سطح کاری کالی پیشرفتش. ممکنه بتونی با چند تا اسکریپت و یه فیلم آموزشی بتونی یه کارایی کنی؛ اما وقتی زمان بگذره متوجه میشی که همه چیز تو یوتیوب نیست!!  حالا خوددانی.  قبلا هم گفتم، اوایل خیلی ها به سرشون میزنه که برن سمت کالی ولی اشتباه می کنن. مگر اینکه واقعا بخوان خودشونو وقف یادگیری کنن(برای یه زمان کم)  کالی اگه برای کسی عادی بشه دیگه نمیشه اون شخص رو از کالی جدا کرد.  چون هر سیستم عاملی دستش بیاد احساس کمبود می کنه و با خودش میگه فلان ابزار یا اسکریپت رو اگه الان داشتم این کار رو می کردم و..  چون واقعا کالی یه سیستم عامل کاربردی از هر نظره!(غیر از نرم افزار های و.. هایی که براش ساپورت نمیشه مثل همون فتوشاپ یا گیم ها)

و یه چیز دیگه!
نمی دونم چرا ولی علاقه زیادی به آموزش دادن داری.  من این اخلاقتو تحسین می کنم ولی باید بتونی تو یه زمینه ای به مهارت کافی برسی تا بتونی تدریس کنی.
مثلا اگر کسی یه چیزی از شما یاد بگیره و شما رو در اون کار متخصص بدونه حتما سوال پیچتون میکنه(بدون شک) و اگر نتونی کسی رو درست راهنمایی کنی در حق اون فرد ظلم کردی.  اصلا نمیخوام بگم این کار رو بکن یا اون کار رو نکن. ولی بهتره یکم دانش خودت رو بالا ببری و تو یه زمینه ای تخصص پیدا کنی. اون موقع خود من که دارم این حرف رو میزنم میشم شاگردت!!

اندازه دوتا مقاله متن نوشتم خخ
شرمنده

موفق باشی🌹

من نمیخوام انتقالش بدم میخوام ویندوزش رو نصب کنم.

لینک به دیدگاه

سلام 

من دادم بیرون رو لپتاپم کالی لینوکس نصب کنن. بعد رو خود سیستم نصب کرد نه مجازی . بعد ویندوز الان پریده .یعنی رو لپتاپم الان فقط کالی لینوکسه . بعد الان به ویندوز هم نیاز دارم:( 

الان چجوری باید ویندوز رو دوباره نصب کنم؟

خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید

لینک به دیدگاه

سلام

فردی که os رو نصب کرده اگر موقع نصب کالی، اون رو روی کل هارد پیاده کرده باشه باید کالی رو حذف و دوباره به سراغ نصب ویندوز برید.

یا مقداری از حافظه رو از کالی جدا کنید «ویندوز نسبت به سیستم های یونیکسی نیاز بیشتری به حافظه داره، شما باید حد و حدود اختصاص حافظه رو رعایت کنی تا برای لپتابتون مشکلی پیش نیاد»

آموزش نصب ویندوز هم که همه جا پیدا میشه.

اگر حافظه ای جدا کرده باشید؛ موقع نصب ویندوز در قسمت انتخاب پارتیشن دو انتخاب دارید. یکی قسمتی هست که کالی روش نصبه، و قسمت دیگر حافظه ای است که قبلا جدا کردید.
ویندوز نمیتونه فرمت درایو لینوکسی رو شناسایی کنه، به همین علت کلا میگه یه پارتیشن هست که انقدر حافظه داره.

شما باید حافظه ای که جدا کردید رو انتخاب کنید تا روش ویندوز نصب شه.  بقیشم آموزش های نصب ویندوز هستش که با یه سرچ ساده پیدا میشه.

اما اگر خواستید کلا کالی رو بزارید کنار و ویندوز رو نصب کنید مراحل زیر رو طی کنید بهتره(پیشنهادی من اینه):
وقتی رسیدید به مرحله اختصاص حافظه کلید های(Shift+f10) رو بگیرید تا Command Prompt(CMD) باز بشه.  اونجا دسترسی کامل به تمام امکانات نیست؛ ولی چیزی که ما بهش نیاز داریم کاملا همراه فایل نصبی ویندوز قرار داده شده.

تمام حافظه های جانبی(هارد یا فلش) هایی که به لپتاب وصله رو جدا کنید تا مشکل اضافه پیش نیاد.
دستور زیر رو در وارد کنید.

وقتی لود شدنش تموم شد(زمانش بستگی به سرعت لپتاب و درصد سلامت DVDویندوز داره)  معمولا توی 2 یا 3 ثانیه کامل لود میشه.  دستور زیر رو وارد کنید.

در موردش دیگه توضیح نمیدم کافیه در حد ابتدایی انگلیسی بلد باشید!

اگر حافظه جانبی دیگه ای به سیستم وصل نباشه فقط هارد اصلی هست که میشه شماره 0.  دستور زیر رو بزنید تا انتخاب بشه. (اگر نامبر دیگه ای داشت حواستون باشه اونو انتخاب کنید) در بعضی سیستم ها DVD Writer هم نشان داده میشه و بهش نامبر تعلق میگیره. خلاصه حواستون باشه درست انتخاب کنید. از روی حافظشون معلومه. مثلا اگر هارد یک ترابایت باشه جلوش یه عددی نزدیک هزار گیابایت میزاره.

حالا با دستور زیر هارد رو از ریشه پاک کنید!

بعدش cmd رو ببندید. و برای بروز کردن صفحه برید به مرحله قبلی و دوباره وارد صفحه انتخاب حافظه برای نصب بشید.

چندتا گزینه اون زیر باید ببینید. میتونید هارد خالی لپتاب رو به پارتیشن هایی با حافظه هایی که دوست دارید تقسیم کنید.(قسمت تعین حافظه معیارش مگابایته)

اگه به تیتر تاپیک دقت کنید این تاپیک برای سوالات مربوط به کالی تهیه شده. سوال شما ای مورد نبود. قاعدتا باید تاپیک مجزا می زدید. خواهشا بیشتر دقت کنید.

درصورتی که بازم مشکلی داشتید شخصی پیام بدید تا رفعش کنیم.

موفق باشید🌺

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...