رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام...من میخواستم پکیج کالی فروشگاه روخریداری کنم...اگه امکان داره کمی در موردش توضیح دهید(مثلا برنامه ها و اموزش های موجود در پکیج)...من این موضوع رو قبلا به اشتراک گذاشتم و گفتن باید از مدیر ها بپرسید که من از دو تاشون در پ.خ پرسیدم اما به هر دلایلی جواب ندادن...لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

من ویرچوال باکس رو برای کالی 2 دانلود کردم ولی نمیتونم با کد های ترمینال نصبش کنم و همش یه جای کار میلنگه...!

من فایلو به صورت rar دانلود کردم و وقتی اکسترکت میکنم فرمت فایل نصبی run هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

من ویرچوال باکس رو برای کالی 2 دانلود کردم ولی نمیتونم با کد های ترمینال نصبش کنم و همش یه جای کار میلنگه...!

من فایلو به صورت rar دانلود کردم و وقتی اکسترکت میکنم فرمت فایل نصبی run هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم کدش این میشه:

اول برین تو دایرکتوری فایل بعد دستور :

This is the hidden content, please

به جای نام برنامه اسم ویتروال باکس رو بنویس

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید و واقعا ممنون , من خیلی دنبال یه آموزش کامل برای کالی گشتم ولی فقط اینجاس که آموزش کامل رو گذاشتین , فقط مشکلی که دارم اینکه فایلهای پیوست رو نمیتونم دانلود کنم تا شروع به دانلود میشه قطع میشه , اگر ممکنه راهنمایی کنید , ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

برای دانلود اگه از کامپیوتر یا لپ تاب استفاده میکنید باید از دانلود منیجر استفاده کنید و یا اگه از اندروید(گوشی)استفاده میکنید حتما مدیر بارگیری گوشی غیر فعاله

مشکل از لینک ها نیست چون امتحان کردم دانلود شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خسته نباشید , چند روز که کالی sana  رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم دسکتاپم استرچ نمیشه ! , حتی vm tools رو هم نصب کردم ولی متاسفانه باز هم نشد , اندازه هایی که در setting  هستن هم هیچ کدام صفجه دسکتاپ کالی رو به اندازه صفحه مانیتور نمیکنن , میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید که چطور صفحه را فول اسکرین کنم ؟؟ ممنون.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید این مشکلی هست که کلا توی کالی 2016 وجود داره وهنوز خودم هم نتونستم دلیلش رو پیدا کنم !!!!

معمولا همه ی دستگاه های سیستم از جمله مانیتور بعد از نصب vmware tools به طور کامل شناسایی میشن.

شما باید که اندازه ی مانیتور رو به حالت auto بزارید تا خودکار شناسایی کنه ولی اگر نشد بهم پیام بدید :اونوقت

من خودم پیگیر این مشکل  میشم واگر به جواب رسیدم حتما براتون راه حل رو به اشتراک میزارم

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

این سوالای ساده رو سرچ هم کنید راحت پبدا می کنید از طریق محیط گرافیکیش که خیلی تابلوهه میرید تو تنظیمات و display و سایز مورد نظرتون رو انتخاب میکنید از طریق ترمینال هم که خیلی آسون تره

xrandr -s "desktop size like : 1024x768"

لینک به دیدگاه

ممنون از اینکه کمک میکنید , اما رو auto  هم گذاشتم اما باز هم تغییری نکرد در ورژنهای قبلی بلافاصله بعد از اینکه VMware tools  رو نصب میکردم اوکی میشد اما تو این ورژن جدید متاسفانه هر چثدر هم که تو نت گشتم راه حلی پیدا نکردم , ممنون میشم اگر راهی پیدا کردین به بنده هم بگبن., متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز این مشکل هنگام اجرا کردن کالی رو میده This virtual machine is configured for 64-bit guest operating systems. However, 64-bit operation is not possible.

This host supports Intel VT-x, but Intel VT-x is disabled.

Intel VT-x might be disabled if it has been disabled in the BIOS/firmware settings or the host has not been power-cycled since changing this setting.

(1) Verify that the BIOS/firmware settings enable Intel VT-x and disable 'trusted execution.'

(2) Power-cycle the host if either of these BIOS/firmware settings have been changed.

(3) Power-cycle the host if you have not done so since installing VMware Workstation.

(4) Update the host's BIOS/firmware to the latest version.

For more detailed information, see  و در ضمن 64 بیت هست ویندوزم 7!با تشکر ! 
لینک به دیدگاه

درود.

خوب متن رو خط به خط ترجمه میکنم و پاسختون رو میدم.

در خط اول گفته که ماشین مجازی برای سیستم عامل 64 بیتی طاحی شده است ولی در سیستنم 64 بیتی پشتیبانی نمیشود.

خوب در خط بعدی گفته که ماشین مجازی در CPU VT-x طراحی شده ولی پشتیبانی برای CPU VT-x غیر فعال هست.

در بخش بعدی گفته شده که ممکن است پشتیبانی از CPU VT-x غیر فعال باشد.

خوب حالا پاسخ این چند خط:

شما باید به تنظیمات BIOS سیستم عاملتون برید و این پشتیبانی رو برای CPU VT-x فعال کنید.

این تنظیمات برای بخش BIOS سیستم تغییر کرده است.

و شما باید برای اعمال تنظیمات اولیه BIOS بادید اون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید.

=====================

نحوه دسترسی به تنظیمات BIOS:

خوب اینم میگم که کامل باشه.

مرحله اول باید سیستم خودتون رو روشن یا در صورت روشن بودن Restart کنید.

وقتی که به پنجره ای که برند کامپیوتر و کلید های ترکیبی سیتم بالا اومد کلید Key رو از روی صفحه کلید فشار دهید تا به تنظیمات Configuaration دسترسی پیدا کنید.

در بعضی از کامپیوتر ها برند سیستم نمایش داده نمیشه.

برای اینکار از دکمه های Tab و Esc استفاده کنید تا اون رو حذف کنید.

و همچنین از کلید Downاستفاده کنید و یا اگر صفحات هنگام بارگذاری به سرعت لود میشد ، بر روی  Pause/Break درصفحه کلید کنید تا صفحه آرامتر بارگذاری بشه. با فشردن این کلید بر روی صفحه بوت شدن متوقف میشه، بنابراین می تونید متوجه بشین که ازکدوم یکی از راههای گفته شده می توانید به  BIOSدسترسی پیدا کنید. برای غیر متوقف کردن اون هر کلیدی را از کیبورد بزنید، رویه اول خود را ادامه می دهد.

خوب با توجه به مراحل بالا به بخش تنظیمات BIOS میروید و در اونجا باید مراحل بالا جهت آپدیت BIOS سیستم انجام بدین

نکته:تنظیمات BIOS به معنای آپدیت نیست بلکه ارتقا سیستم هست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام , کسی میدونه چطور میتونم ورژن 1.1.0 iso kali رو از سایتش دانلود کنم ؟؟

با سلام خدمت شما دوست گرامی  !

شما میتوانید برای دانلود کالی از سایت رسمی خودش به این صفحه مراجعه نمایید :

!

و همچنین میتوانید این صفحه را نیز مرور کنید :

لینک به دیدگاه

ممنون که جواب دادین , شاید سوالم ابتدایی باشه اما وقتی میخوام دانلود کنم و به صفحه دانلود میرم آخرین ورژنها رو میاره در صورتیکه من میخوام ورژن 1.1.0 iso رو دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

تو سایتش وجود نداره چون نسخه جدید اومده نسخه های قبلی رو حذف کردن متاسفانه.

لینک به دیدگاه

وقتی روی کالی میخوام با کارت شبکه وایرلس (usd) وصل بشم , ارور درایور میده , کسی میدونه چطور میشه این مشکل رو حل کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام خسته نباشید من کالی رو روی لپ تاپم بوت کردم و به صورت سیستم اصلی دارم استفاده میکنم ولی اصلا مای کامپیوتر نداره و نمیتونم که به درایوهام دسترسی داسته باشم لطفا یکی کمکم کنه ۴ روزه دارم توی اینترنت آموزش پیدا میکنم و به نتیجه نرسیدم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام دوستان

من اخرین ورژن کالی 32bit رو دانلود کردم و میخواستم در ماشین مجازی اجرا کنم.

طبق اموزش جلو رفتم و نصب که تموم شد این صفحه اومد رو مانیتور و دیگه اجرا نشده که من یوزر و پسورد بزنم وارد بشم....لطفا راهنمایی کنید.....ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

من کالی رو اندرویید نصب کردم خوب حالا میخوام برنامه نصب کنم این ارور رو میده بعظی برنامها نصب میشن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام دوستان من قبلا روی وی ام ویره لینوکس دبیان رو داشتم و هیچ مشکلی نبود اما ویندوز به دلایلی پاک شد و من دوباره روی وی او ویره دبیان رو ریختم اما دستور نصب هر برنامه ای رو میزنم ارور میده برای مثال 

sudo apt-get install gufw ارور میده e:unable package

روی اوبونتو هم امتحان کردم باز همین ارور رو داد ممنون میشم  کمک کنید اونم عکسهش اپلود کردم

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان من قبلا روی وی ام ویره لینوکس دبیان رو داشتم و هیچ مشکلی نبود اما ویندوز به دلایلی پاک شد و من دوباره روی وی او ویره دبیان رو ریختم اما دستور نصب هر برنامه ای رو میزنم ارور میده برای مثال 

sudo apt-get install gufw ارور میده e:unable package

روی اوبونتو هم امتحان کردم باز همین ارور رو داد ممنون میشم  کمک کنید اونم عکسهش اپلود کردم

درود

مخازنتونو با اخرین ورژن به روز رسانی کنید

توی سایت بالا هست :

اینو تو مسیر زیر بریزید

/etc/apt/sources.list

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...