رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کمک درباره فیک پیج

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دو تا مشکل دارم.

اول اینکه من رفتم گشم توموضوعات سایت واسه فیک پیج ولی تو اون سایتی که هاست رایگان می داد ثبت نام کردم ولی فایل منیجرش کار نمیکرد.کلا خیلی داغون بود.خواستم ببینم اگه سایت خوب و درست و حسابی میشناسید لطفا بگید چون هرچی گشتم سایت های مسخره ای بود.

دوم اینکه فیک پیج رو اول باید اپلود کنم تو فایل منیجر هاست و فیک پیج رو ارسال کنم به طرف به بهانه مثلا عکس یا چیزه دیگه که طرف وارد میکنه و مشخصاتش میره تو هاست من؟درست میگم؟

بعد راهه دیگه هم داره؟

ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

byethost.com

000webhost.com

اینا عالین

در ضمن بعد ساختن هاست تا ی ساعت چیزی توش اپ نکن

در پاسخ سوال دومتون

باید بگم ک هاست ها متفاوت اند

تو این دو تا هاست ک بت معرفی کردم باید فیک پیجو تو فسمت htdocs یا public html اپ کنی بعد ادرس هاستی ک درس کردی و تو ایمیل واست فرستادنو میدی ب تارگت وقتی مزو یوزرشو زد با توجه ب کدینگ php تو فایل post.php رمزش یا ایمیلت میاد یا تو هاست تو ی فایل txt ذخیرع میشه

در ضمن داداش اگ میتونی این فایلو برام دان کن اپ کن تو ی هاست لینکشو بده بهم   

واقعا لازمه

http://guardiran.org/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=1966

7 مگه

فایلتونو با فایل زیلا که در انجمن موجوده اپ کنید راحت از داخل بهتون لینک تحویل میده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...