رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هکر های تازه کار

پست های پیشنهاد شده

سلام
من تازه شروع کردم و موضاعات سر در گم کننده هستش اگه بشه بگید چه جوری و از کجا شروع کنم.
لطفا راهنمایی کنید. از هر کی که می شناسم می پرسم چیز درست حسابی نمیگه(فقط از سر وا می کنه).
خواهش می کنم کمک کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود!!

دوست عزیز اولا اینکه شما باید هدفتون رو از هک مشخص کنین

مثلا مشخص کنین که میخواین clinet hacking رو یاد بگیرین یا server hacking رو؟؟؟

کلاینت یا clinet : یعنی سرویس گیرنده مثل همین گوشی و کامپیوتر شما که البته خودشونن میتونن سرور باشن که مربوط میشه به هک گوشی لپتاب کامپیوتر و...

سرور یا server : یعنی سرویس دهنده که مربوط میشه به هک سایت و سرور

بعد اینکه راهتون رو اینتخاب کردین باید برید و مطالب یا اموزش هایی رو در رابطه با هدفتون بپرسین

از پرسیدن سوالت خجالت نکش و سعی کن بپرسی

خیلیا اسم خودشون رو گذاشتن هکر ولی شاید خیلی چیزا نمیدونن و فقط چند تا نکته جزیی میدونن همین

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام منم تازه کارم کمک میخوام ، کلا از هک هیچی بارم نیست ( هیچی ) به جز ویروس نویسی برای ویندوز و برنامه نویسی عادی صفحات وب و ویندوز و Cmd همین .

رابطم با اوبنتو شکراب هستش ( سر دانلود مننجر از هم طلاق گرفتیم ) رفتم با ویندوز ازدواج کردم ( با اینکه ازش متنفرم ) . اگر میشه راهنمایی کنید بیشتر میخوام رو مسئله سایت باشم ( server hacking) ، اگر میشه راهنمایی کنید کالی لینوکس رو نصب کنم ؟  من جز افرادی هستم که میگم هیچ نرم افزار ی برا ی هک وجود نداره مگر اینکه خودت بسازیش ( سخن یکی از دوستام هستش ما از این کلمه های قلمبه و سلمبه بلد نیستیم ) بازم ممنون میشم کمکم کنید . یک پیشنهاد دارم افراد حرفه ای ( واقعا حرفه ای 

This is the hidden content, please
 ) بیان و سرپرستی آموزش یکی از کم سواد ها رو بگیرا اگر ازش راضی نبودن هکش کنن به همین راحتی ! ( متاسفانه در جامعه هکر ها اعتماد به یکدیگر بسیار نادر هست و همه توهم توطئه دارند )

لینک به دیدگاه

ببینین دوست عزیز اولا اونایی که فکر توطئه البته بقول شما رو دارن عقده هک دارن و شاید میشه گفت اپراتور هستن یعنی حتی بخودشونم رحم نمیکنن!!

ولی اگه بخواین در رابطه با لینوکس و سرور هکینگ مطالبی رو یاد بگیرین پستای منو دنبال کنین

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام كاربراني كه تازه واردن و هنوز هيچ اطلاعاتي از زمينه هك و ... ندارند و به اصطلاحات نيز اشنايي ندارند :

١- به قسمت برنامه هاي اختصاصي گارد ايران بريد و از تاپيك آموزش هك و امنيت براي مبتديان شروع كنيد و همينطور تاپيك اصطلاحات هك كه پيش نياز ورود به اين جامعه هكرا هستش رو دانلود و مطالعه بفرماييد...

٢- بعد هم ميتونيد در كلاس هاي اموزشي براي ياد گيري بهره ببريد كه هر هفته به طور رايگان برگزار ميشه

٣- و بعد از اينكه اين بخش هارو گزرونديد ميتونيد به يكي از بخش هايي كاربر AlI_c.G2 فرمودند رفته و مطالب اختصاصي تر رو ياد بگيريد

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

ببخشید این کلاس های آموزشی که فرمودید کجا برگذار میشه؟

تو تلگرام لطفا از این پس این گونه سوالات خودتون رو به صورت پیغام خصوصی مطرح کنید ، با تشکر

لینک به دیدگاه

درود!!

دوست عزیز اولا اینکه شما باید هدفتون رو از هک مشخص کنین

مثلا مشخص کنین که میخواین clinet hacking رو یاد بگیرین یا server hacking رو؟؟؟

کلاینت یا clinet : یعنی سرویس گیرنده مثل همین گوشی و کامپیوتر شما که البته خودشونن میتونن سرور باشن که مربوط میشه به هک گوشی لپتاب کامپیوتر و...

سرور یا server : یعنی سرویس دهنده که مربوط میشه به هک سایت و سرور

بعد اینکه راهتون رو اینتخاب کردین باید برید و مطالب یا اموزش هایی رو در رابطه با هدفتون بپرسین

از پرسیدن سوالت خجالت نکش و سعی کن بپرسی

خیلیا اسم خودشون رو گذاشتن هکر ولی شاید خیلی چیزا نمیدونن و فقط چند تا نکته جزیی میدونن همین

موفق باشید

ممنون از اینکه جواب دادین.(حداقل یکه هوای تازه کارارو داره)

من اگه می خوام server hacking رو پیشرو بگیرم از چی شروع بکنم.

بازم ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام جانم.

سرور هکینگ یک مغوله ای نسبتا ینگین به حساب میاد.

ابتدا شما باید برین سراغ آشنایی با باگ ه. تا بتونین شل آپلود کنین و یک دسترسی جزئی(که دستریگسی به حساب نمیاد)بگیرین.

بعدش برین سراغ مراحل عادی سرور هکینگ مثل خواندن کانفیگ و....

بعدش برین سراغ متد های مطب مذکور(چون تقریبا 95%سایت ها برای سیملینک زدن و خواندن کانفیگ و... نیاز به بایپس دارن)

بعدشم(البته بهتره قبل ار همه اینکارا برنامه نویسی رو خوب یاد بگیرین)برین سراغ الباقی مسائل سرور هکینگ مثل ابزار ها و متود های مختلف در گرفتن دسترسی از سرور.

اینا یکسری مقدمات بود که برای سرور هکینگ بسیار بسیار لازمتون میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...