رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

خاطرهای جالب تون رو که به هک ربط داره رو بنویسید!

Amirak

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه. این اولین پست منه و خاستم یه پست جالب بزارم.

لطفا خاطره هاتون رو با هک بنویسید تا ببینیم و لذت ببریم.

تشکر از همه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته هک نیس ولی

همین الان ی اسپمر تو تلگرام اومد اسپم کرد گروهو

ایپیشو گیر اوردم نیم ساعته داره التماس میکنه

بنظرتون چیکار کنم؟

دیداس کنم؟

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

یکیشم اولین هکم بود

تو نیم ساعت ایمیلشو هکیدم و از طریق ایمیل فیس بوک و ویسگونو سایر اکانتاششو هکیدم

پر رو شده بود

البته بعدش دادم ب خودشا

لینک به دیدگاه

سلام خاطره ای که میخام بگم مال همین چند وقت پیشه

چند وقتی بود تو لاین یکی چپ و راست گیر داده بود که فیک هکری  و این حرفا  مال این اتحادا هم بود   :دی  

خلاصه ای پیشو گیر اوردم .. میگ کاری نکردی... گالریشو دادم بهش خخخ معذرت خواهی کرد که هیچ ... دلیت اکانت هم زد . 

لینک به دیدگاه

درود!!

به نظرم تاپیک خوبی بشه پس منم ادامه میدم

از هک کردن سایت و سیستم نمیگم چون که خلاصه هر هکری یکی رو هک کرده و شایدم خودش هک شده که این بین هکران ایرانی خیلی زیاده

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

ولی یه خاطره بسیار جالبی دارم که اینه که یروز قرار بود با یکی از دوستام یه انجمنی رو بزنیم که در همون موقع رو یه پروژه دیگه بودم که واقعا وقت سر خاروندن نداشتم و تو دو روز جمعا چهار ساعت نخوابیده بودم

از این طرفم دوستم گیر داده بود که باید فلان سایت رو بزنیم چون ادمینش پر رو هستش و... که قرار شد بزنیمش

اون رفت طرف اسکن سایت و پیدا کردن باگ از سرور منم رفتم سراغ یه اکسپلویت تا رو انجمن چکش کنم که دیدم بله تو همون لحظه اول انجمن رو زد!!!!!!!!!!!!!

بعد من به دوستم گفتم که زدمش و گفت لینکشو بده منم دادم بعد این اومد منو تو یاهو بد بد نگا کرد!!!گفتم چته؟؟؟گفت خجالت نمیکشی؟؟گفتم براچی مشکلی پیش اومده؟؟گفت یعنی تو نمیدونی جریان چیه؟گفتم نه بخدا حالا جریان چیه؟؟؟

گفت به اکسپلویتت نگا کن و یه نگا هم به cms سایت بزن منم رفتم سر زدم اقا چشتون روز بد نبینه ................

اکسپلویت وردپرس رو روی mYbb زده بودم=))

اینم از سوتی های من بود که هنوزم هنوزه بازم یادم نرفته

قصدم از گفتن این خاطره این بود که هرکسی ممکنه اشتباه کنه حتی اگه بهترین هکر دنیا باشه یا پدر هک باشه...مهم اینه که هیچوقت از هک سرد نشیم چون هک چیزی نیس که به همین راحتی بشه کسیو هک کرد

بقول یکی از دوستام : هیچ ابزار و برنامه ای هکر نمیسازه این هکره که برنامه و ابزار میسازه...

بزارین یه خاطره هم بگم تا یکم بخندین

اقا قبلا ما با یکی دوست بودیم خدایی دختر خوبی بود ولی زیاد رو مخ میرفت...

بالاخره یروز بهش گفتم سیستمو میزنم اونم گفت برو بابا تو فقط ادعا بلدی منم که مثلا حرف بهم برخورده بود میخواستم خودمو بهش اثبات کنم

بالاخره قبلا یه ویروسی بود اسمش یادم رفته که باعث سوختن مادربرد از طریق ‌‌Bs میشد که منم یکم تغییرات توش دادمو نگهش داشتم

بعد کلا این ماجرا تموم شده بود یروز ازم یه اهنگی خواسته بود منم فلش ازش گرفتمو ویروس رو هم بهش دادم

بعد اینم باز کرده بود سیستمش رفته بود هوا...

بعد دیدم این زنگ زد بهم فحش داد و ... که چرا این کار رو کردی منم یکم شاخ شدم گفتم دیدی بلدم هک کنم؟؟اونم گفت باششه بات تسویه میکنمو قطع کرد

بعد فرداش تو خونه نشسته بودم که دیدم در میزنن رفتم دم در دیدم بعللههههههههه بابای اییشونه تا در روز باز کردم نامرد یقمو گرفت تا میتونست زد(تو خونه هم هیچکس نبود :-| )

خدایی باباشم غولی بود واس خودش =))))))))))

خلاصه اونقد زده بود تا یه هفته برعکس راه میرفتم:-|

خاطره زیاده خیلی زیاد ولی فرصتش نیس فقط گفتم اینا رو بگم تا یکم وضعتون عوض شه

موفق باشید دوستان

لینک به دیدگاه

درود!!

به نظرم تاپیک خوبی بشه پس منم ادامه میدم

از هک کردن سایت و سیستم نمیگم چون که خلاصه هر هکری یکی رو هک کرده و شایدم خودش هک شده که این بین هکران ایرانی خیلی زیاده

ولی یه خاطره بسیار جالبی دارم که اینه که یروز قرار بود با یکی از دوستام یه انجمنی رو بزنیم که در همون موقع رو یه پروژه دیگه بودم که واقعا وقت سر خاروندن نداشتم و تو دو روز جمعا چهار ساعت نخوابیده بودم

از این طرفم دوستم گیر داده بود که باید فلان سایت رو بزنیم چون ادمینش پر رو هستش و... که قرار شد بزنیمش

اون رفت طرف اسکن سایت و پیدا کردن باگ از سرور منم رفتم سراغ یه اکسپلویت تا رو انجمن چکش کنم که دیدم بله تو همون لحظه اول انجمن رو زد!!!!!!!!!!!!!

بعد من به دوستم گفتم که زدمش و گفت لینکشو بده منم دادم بعد این اومد منو تو یاهو بد بد نگا کرد!!!گفتم چته؟؟؟گفت خجالت نمیکشی؟؟گفتم براچی مشکلی پیش اومده؟؟گفت یعنی تو نمیدونی جریان چیه؟گفتم نه بخدا حالا جریان چیه؟؟؟

گفت به اکسپلویتت نگا کن و یه نگا هم به cms سایت بزن منم رفتم سر زدم اقا چشتون روز بد نبینه ................

اکسپلویت وردپرس رو روی mYbb زده بودم=))

اینم از سوتی های من بود که هنوزم هنوزه بازم یادم نرفته

قصدم از گفتن این خاطره این بود که هرکسی ممکنه اشتباه کنه حتی اگه بهترین هکر دنیا باشه یا پدر هک باشه...مهم اینه که هیچوقت از هک سرد نشیم چون هک چیزی نیس که به همین راحتی بشه کسیو هک کرد

بقول یکی از دوستام : هیچ ابزار و برنامه ای هکر نمیسازه این هکره که برنامه و ابزار میسازه...

بزارین یه خاطره هم بگم تا یکم بخندین

اقا قبلا ما با یکی دوست بودیم خدایی دختر خوبی بود ولی زیاد رو مخ میرفت...

بالاخره یروز بهش گفتم سیستمو میزنم اونم گفت برو بابا تو فقط ادعا بلدی منم که مثلا حرف بهم برخورده بود میخواستم خودمو بهش اثبات کنم

بالاخره قبلا یه ویروسی بود اسمش یادم رفته که باعث سوختن مادربرد از طریق ‌‌Bs میشد که منم یکم تغییرات توش دادمو نگهش داشتم

بعد کلا این ماجرا تموم شده بود یروز ازم یه اهنگی خواسته بود منم فلش ازش گرفتمو ویروس رو هم بهش دادم

بعد اینم باز کرده بود سیستمش رفته بود هوا...

بعد دیدم این زنگ زد بهم فحش داد و ... که چرا این کار رو کردی منم یکم شاخ شدم گفتم دیدی بلدم هک کنم؟؟اونم گفت باششه بات تسویه میکنمو قطع کرد

بعد فرداش تو خونه نشسته بودم که دیدم در میزنن رفتم دم در دیدم بعللههههههههه بابای اییشونه تا در روز باز کردم نامرد یقمو گرفت تا میتونست زد(تو خونه هم هیچکس نبود :-| )

خدایی باباشم غولی بود واس خودش =))))))))))

خلاصه اونقد زده بود تا یه هفته برعکس راه میرفتم:-|

خاطره زیاده خیلی زیاد ولی فرصتش نیس فقط گفتم اینا رو بگم تا یکم وضعتون عوض شه

موفق باشید دوستان

خخخ خاطره دومی باحال بود 

لینک به دیدگاه

خوب درسته تاپیک مشابه تاپیک بنده هست ولی عیب نداره،بعدا رسیدگی میشه.

خاطره جالب من برمیگرده به چندین سال پیش که بنده حقیر به همراه یکی از دوستانم(که جاش نیست اسم ببرم،بعدا حرف در میارن)شده بودیم مخرب چتروم ها.

یک روز تو یک چتروم که با صاحبش قبلا آشناییت داشتیم(چتروم قبلبش رو زده بودیم((خیلی شاخ بازی در میاورد)).)گفت که اگر میتونین این چتروم جدید رو بزنین.

ما نزدیک به یک هفته رو چتروم این بنده خدا کار کردیم ولی به هر دری زدیم موفق نشدیم.از آخر این دوست ما یکخورده شیطنت کرد(دید که نمیتونه کارب بکنی زد به در.... بازی :دی)رفت تو چتروم با اسم یک دختر

این صاحب چتروم هم بلا نسبت یک آدم...بود :دی)کلا با دخترا خیلی گرم میگرفت و آدمی واقعا سست منذر بود.

این دوست ما با هزار دوز و کلک(شمارش رو داده بود و به قدری زیبا صدای دختر رو در میاورد که من که کنارش بودم داشتم به منکرش لعنت میفرستادم :دی)یک پنل(نوعی دسترسی در چتروم)ازش گرفت و شل رو آپ کرد.وقتی چترومش دیفیس شد بهش زنگ زد.اول با همون صدای تقلیدانه دخترونه باهاش صحبت کرد و گفت که چرا چترومت هک شد و ...،بعدش ناگهان صداش رو به صدای خودش برگردوند و چندتا فحش رکیک بهش داد،این آقای صاحب چتروم هم تا نا کجا آبادش سوخت و پشت دستش رو داغ کرد که دیگه همچین کارب بکنه.

دروغ نباشه الان نزدیک به چهار ساله که اصلا از صاحب چترومه خبری نیست.حتی شمارش رو هم عوض کرده.خخخخ.

این بود خاطره من با بهترین دوست هکرم که الان هم داره کار میکنه و از شاخ های دنیای هک هم هست،مثل خودم(مثلا من هکرم :دی).

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خخخ خاطره دومی باحال بود 

از دكمه تشكر استفاده كنيد و اسپم نديد و فقط به موضوع گفته شده عمل كنيد

تشكر و موفق باشيد

لینک به دیدگاه

منم یه خاطره دارم که یک گنده بزرگی زدم چون من تازه یه ماهه دارم هک یاد میگیرم.

یه روز من تو اینترنت داشتم هک یاد میگرفتم که یه دفعه به یه کدی برخوردم که میشد سیستم کافی نت ها رو هک کرد.از اون طرف هم همون روز یه فیلم درباره هک دیدم که اسمشwho am i بود.منم یه آدمه جوگیر!!!!

خلاصه رفتم تو کافی نت نشستم و کارم رو شروع کردم .رفتم تو کد رو زدم و به سیستم ها دسترسی پیدا کردم. خاستم گزینه عوض کردن رمز ها رو بزنم که چشمتون روز بد نبینه دستم رفت روی Delete

بعد بوزره اونی که جلوم بود پاک شد بعد یه دفعه سر و صدا شد اونجا منم خیلی ریلکس و با عذاب وجدان شدید رفتم بیرون.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همین یک ماه پیش هم یه لپ تاپ hp داشتم خیلی دوسش داشتم که یه ویروس خطرناک بود که گیر اورده بودم و یکم تغییرش داده بودم که نمیدونم چی شد دستم رقت روش و بووووووووم

نابود شد

رفتم درستش کنم بیرون یارو گفت چه گندی زدی با این ؟ تا حالا همچین چیزی ندیدم ! همه چیش سوخته!

بالاخره تازه کارم دیگه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

ببخشید ولی از وقتی امتحانات دانشگاه شروع شده واقعا وقت رسیدگی به کامپیوتر خودمم ندارم

به هر حال دیدم امروز که هنوز رئیس شرکت نیومده اینجا یه پست اینجا بزارم بد نمیشه ..خخخخخ

خب من چون از اول دنبال کلاینت هکینگ بودم و ویروس نویسی بیشتر ویروس ها رو روی pc خودم تست میکردم....خب زیاد که سر در نیاوردم کههههه ...خلاصه بعد از این که 3 تا pc ترکوندم اومدم سراغ pcبقیه که اونم هواسم نبود و یه سورس  که مستقیم روی تراشه ی هارد میشست رو با یه عکس بایند کردم و روی چت روم یاهو فرستادم ..........اون نادون هم به همه ی دوستاش فرستاد...خخخخخ

ویروسه کار خاصی نمیکرد فقط هر از گاهی توی هارد دسترسی به فایل هایی  رو نشون نمیداد و یا  هنگ میکرد((در واقع کد ic  رو قسمتیش رو دوباره مینوشت))منم که نمیدونستم اصلا چی هستو چیکار میکرد فقط میدونستم که اونروز 7 تا سیستم رو بدون اطلاع  ترکوندم خخخخخخ

البته فقط پول هارد دوستم رو دادم  چون برای سیستم اون من مسئول بودم.....بقیه  هم..... خب به من چه!!! پس لطفا اگر سورسی رو از نت میگیرین و یا باهاش اشنایی ندارین لطف کنین باهاش بازی نکنین

برا خودتون میگم ((یا حد اقلش برای دوستاتون نفرستین

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> ))

با تشکراز شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

منم یه خاطره دارم که یک گنده بزرگی زدم چون من تازه یه ماهه دارم هک یاد میگیرم.

یه روز من تو اینترنت داشتم هک یاد میگرفتم که یه دفعه به یه کدی برخوردم که میشد سیستم کافی نت ها رو هک کرد.از اون طرف هم همون روز یه فیلم درباره هک دیدم که اسمشwho am i بود.منم یه آدمه جوگیر!!!!

خلاصه رفتم تو کافی نت نشستم و کارم رو شروع کردم .رفتم تو کد رو زدم و به سیستم ها دسترسی پیدا کردم. خاستم گزینه عوض کردن رمز ها رو بزنم که چشمتون روز بد نبینه دستم رفت روی Delete

بعد بوزره اونی که جلوم بود پاک شد بعد یه دفعه سر و صدا شد اونجا منم خیلی ریلکس و با عذاب وجدان شدید رفتم بیرون.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همین یک ماه پیش هم یه لپ تاپ hp داشتم خیلی دوسش داشتم که یه ویروس خطرناک بود که گیر اورده بودم و یکم تغییرش داده بودم که نمیدونم چی شد دستم رقت روش و بووووووووم

نابود شد

رفتم درستش کنم بیرون یارو گفت چه گندی زدی با این ؟ تا حالا همچین چیزی ندیدم ! همه چیش سوخته!

بالاخره تازه کارم دیگه

میشه کد ویروس اولی رو بدید

لینک به دیدگاه

میشه کد ویروس اولی رو بدید

اسپم ممنوع.رعایت کنید.

در یک تاپیک درخواست کردین کاربران حتما پاسختون رو خواهند داد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...