رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

اشکال در هیت گرفتن از برنامه senty mba

پست های پیشنهاد شده

سلام

مجبور شدم بحثی رو که یک هفته منو مشغول کرده امشب در 20 فروم برتر ایران و 2 انجمن خارجی  مطرح کنم تا به جواب برسم چرا که انجمنهایی که با شرمندگی خودشون رو انجمن اول معرفی میکنند یا جواب ندادند یا گفتند سرچ کن یا گفتند همینه او بس

بگذریم

موضوع هیت گرفتن از سنتری sentry mba  و کانفیگ درستشه  config for paypal

که کسی بتونه همین الان کسی ازش هیت بگیره و کانفیگ و عکسشو بذاره tested now and not copy

اگر استادی کمک کنه ممنون میشم . خواهشا جواب تست الان خودتون و کپی از سایت دیگه نباشه

انشاله که امشب از یکی از 20 انجمن ایرانی و 2 انجمن خارجی  جواب بگیرم .

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود!!

دوست عزیز شما کلا تو تاپیکتون گفتین که کسی بلد نبوده جواب بده و هیت بگیرینو جواب بدین

اولا برای اینکار شما باید برید سراغ کرکر چون کرکر بحث خودشو داره

دوما شما از اشکالی که حرف میزنی یا متن ارور بزار یا شات بزار یا چیزی که بتونیم بفهمیم منظور شما چیه!!

سوما کلا تو سوالتون من منظورتون از اشکال در گرفتن هیت نگرفتم

نیاز به اموزش دارین؟؟؟یا خودتون بلدین و یجاییش گیر کردین؟؟؟

برای همین شما باید در تاپیکتون از مشکلی که حرف میزنین یه مدرکی شاتی متنی چیزی بزاری تا ما بتونیم راهنماییتون کنیم

اینجوری که شما سوال کردین هیچکس منظورتون رو نمیفهمه که مشکلتون در نگرفتن هیت چیه و در کجا مشکل دارین!!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

مجبور شدم بحثی رو که یک هفته منو مشغول کرده امشب در 20 فروم برتر ایران و 2 انجمن خارجی  مطرح کنم تا به جواب برسم چرا که انجمنهایی که با شرمندگی خودشون رو انجمن اول معرفی میکنند یا جواب ندادند یا گفتند سرچ کن یا گفتند همینه او بس

بگذریم

موضوع هیت گرفتن از سنتری sentry mba  و کانفیگ درستشه  config for paypal

که کسی بتونه همین الان کسی ازش هیت بگیره و کانفیگ و عکسشو بذاره tested now and not copy

اگر استادی کمک کنه ممنون میشم . خواهشا جواب تست الان خودتون و کپی از سایت دیگه نباشه

انشاله که امشب از یکی از 20 انجمن ایرانی و 2 انجمن خارجی  جواب بگیرم .

با تشکر

Thank you my friend!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...