رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

android r

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چجور میشه یک ریموت از یک گوشی اندرویدی گرفت بعد از نفوذ به صورت تصویری

و چجور بک دور بهش بدیم

و چه کدی رو وارد کنیم تا اطلاعات ایمیلش بیاد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز...ببخشید یه سوال داشتم...در برنامه ی pandora rat که نفوذ به سیستم شخصی هست وقتی که پروفایل رو میسازی هدف از ساخت این پروفایل چیه؟وقتی که میخوای پروفایل رو بسازی یه IP میخواد..این IP همون ای پی قربانی رو باید وارد کنی؟بعد وقتی که داری پروفایل رو میسازی یک پسورد وارد می کنی.. این پسورد برا چیه؟برای پروفایل خودمونه یا برای سیستم قربانی وارد میشه؟من تازه واردم{مبتدی}هستم و زیاد اشنایی ندارم...در قسمتی که پروفایل رو ساختی باید به تاگت وارد کنی...این تاگت چیه و چه طور باید وارد کنی به تاگت..لطفا کامل توضیح دید...پیش از جواب از همتون ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز تو این اموزش کامل تو ضیح داده شده..فقط یه سرچ کوچولو میخاست

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

http://guardiran.org/forums/topic/542-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-rat-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-rat-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون دوست عزیز ولی من هم روی همون فیلم اموزشی رفتم جلو...اما من مواردی رو که ذکر کردم میخواستم بدونم...ممنون میشم دوباره راهنمایی کنیم..مچکرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...