رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

مشکل نصب کالی از روی فلش در کنار ویندوز کمک خواهشاااا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه اساتید محترم.من چند وقتیه که به فکر نصب کالی افتادم یکمم گشتم هر کس راهی میگفت و در اخر تصمیم گرفتم که به صورت مجزا در کنار ویندوز هشت نصب کنم و از اجرای live و روی ماشین مجازی استفاده نکنم

This is the hidden content, please

درضمن لطفا پیشنهاد اجرای لایو یا روی مجازی ندهید

خودم به فکر دانلود ورژن های دیگ افتادم اما قبلش راهنمایی شما شاید مفید باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . سیستم رو در حالت UEFI با فلش بوت کنید

سلام دوست عزیز میشه یکم توضیح بدین توی نت هم گشتم و سیستم رو روی حالتی ک گفتین بوت کردم ولی باز هم از روی فلش install نشد و فقط لایو اجرا شد 

میخواستم بدونم اگ فایل ایزو رو روی دی وی دی رایت کنم مشکلم حل میشه؟؟؟

اخه ارورش اینه که فایل نصبی توی دی وی دی رام نیس

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه اساتید محترم.من چند وقتیه که به فکر نصب کالی افتادم یکمم گشتم هر کس راهی میگفت و در اخر تصمیم گرفتم که به صورت مجزا در کنار ویندوز هشت نصب کنم و از اجرای live و روی ماشین مجازی استفاده نکنم

حالا کالی اخرین ورژن شصتو چهاربیت را از خود سایت کالی دانلود کردم و حالا فایل iso را دارم ولی وقتی از روی فلش بوت میکنم همه چیز درست است و کالی به صورت live هم اجرا میشود اما وقتی روی گزینه اینستال یا گرافیک اینستال میزنم و زبان و کیبورد رو انتخاب میکنم دی وی دی درایومو میگرده میگه چیزی نیس

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

حالا نمیدونم از چه راهی کنار ویندوز از روی فلش  نصب کنم که بوت دو گانه هم داشته باشه ینی اصلا وارد قسمت اصلی اینستال نمیشه از روی فلش نمیدونم چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید دوستان

درود!!

از طریق دی وی دی بوت کن مشکلت حل میشه

قبل زدن کالی در کنار ویندوز حتما از اطلاعات خودتون بکاپ بگیرین و مطمئن باشید که میتونین عوض کنین بعد شروع کنین چون با کوچکترین اشتباهی فایلات میره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود!!

از طریق دی وی دی بوت کن مشکلت حل میشه

قبل زدن کالی در کنار ویندوز حتما از اطلاعات خودتون بکاپ بگیرین و مطمئن باشید که میتونین عوض کنین بعد شروع کنین چون با کوچکترین اشتباهی فایلات میره

موفق باشید

درود

ممنون دوست عزیز از کمکتون فقط به عنوان پرسش اخر بدونم بهترین برنامه برای رایت این نوع فایل چیه؟؟؟

خودم بین nero و iso burner شک دارم 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

حالا کالی اخرین ورژن شصتو چهاربیت را از خود سایت کالی دانلود کردم و حالا فایل iso را دارم ولی وقتی از روی فلش بوت میکنم همه چیز درست است و کالی به صورت live هم اجرا میشود اما وقتی روی گزینه اینستال یا گرافیک اینستال میزنم و زبان و کیبورد رو انتخاب میکنم دی وی دی درایومو میگرده میگه چیزی نیس

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20" />

حالا نمیدونم از چه راهی کنار ویندوز از روی فلش  نصب کنم که بوت دو گانه هم داشته باشه ینی اصلا وارد قسمت اصلی اینستال نمیشه از روی فلش نمیدونم چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید دوستان

سلام شما با دی وی دی بوت کن مشکلت حل میشه(فایل iso رایت کن روی دی وی دی)

لینک به دیدگاه

درود

برای بوت کردن لینوکس اولا باید فلش خودتون رو fat32 کنید

ضمنن 

از نرم افزار lili usb creator هستفاده کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...