رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

تبدیل فرمت exe ب jpg امکان پذیره؟

mhmdn

پست های پیشنهاد شده

سلام

تبدیل فرمت exe ب  jpg امکان پذیره؟

اگ هس بگین چطوری؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ابتدا دقت کنید که سیستم شما قابلیت نمایش فرمتهای فایل ها را داشته باشد. برای فهمیدن این موضوع MY COMPUTER را باز کرده و از منوی TOOLS به FOLDER OPTIONS بروید. سپس تب VIEW را باز کرده و دقت کنید که گزینه HIDE EXTENSIONS FORKNOWN FILE TYPES تیک نخورده باشد.
فایل مورد نظر که فرمتEXE دارد را بیابید و بر روی آن راست کلیک کرده و RENAME را انتخاب کنید. سپس قبل از EXE. عبارت JPG. را تایپ نمایید که به عنوان مثال فایلی با نام GARDIRAN.EXE به شکل GARIRAN.JPG.EXE در خواهد آمد.
حال میبایست پس از عبارت.JPGدست خود را بر روی دکمه SPACE کیبورد نگاه داشته و بیش چند  بار این کلید را بفشارید.
سپسENTER را بزنید.

شما مشاهده می کنید که فرمت JPG تنها باقی خواهد ماند و از فرمت EXE تنها نشانی که باقی می ماند سه نقطه می باشد که خیلی جلب توجه نمی کند.

لینک به دیدگاه

باسلام

بله امکان پذیر هست EXE به JPG و JPG به EXE هست

سلام.

کاربر محترم،ببینید.

برای تبدیل فایل اجرایی(exe)به صورت حرفه ای نیاز به دانش برنامه نویسی هست.

اگر علمش رو دارین برنامه reshacker رو که یکجور برنامه استخراج کدهای فایلها هست رو دانلود کنید و سپس function ها یا تعاریف برنامه رو تغییر بدین تا فایل به صورت .jpg اجرا بشه.

اگر علم برنامه نویسیش رو ندارین برنامه omini change format رو دانلود کنید.

این برنامه قابلیت پشتیبانی از 27 فرمت مختلف رو داره که فکر کنم با این ابزار کارتون راه بیفته.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

کاربر محترم،ببینید.

برای تبدیل فایل اجرایی(exe)به صورت حرفه ای نیاز به دانش برنامه نویسی هست.

اگر علمش رو دارین برنامه reshacker رو که یکجور برنامه استخراج کدهای فایلها هست رو دانلود کنید و سپس function ها یا تعاریف برنامه رو تغییر بدین تا فایل به صورت .jpg اجرا بشه.

اگر علم برنامه نویسیش رو ندارین برنامه omini change format رو دانلود کنید.

این برنامه قابلیت پشتیبانی از 27 فرمت مختلف رو داره که فکر کنم با این ابزار کارتون راه بیفته.

موفق باشید

بنده آموزش مبتدی به ایشون دادم  توضیح ندادند که این تبدیل رو برای چه کاری میخواند بنده این دو برنامه هم بهتون پیشنهاد میکنم برای تبدیل حرفه ای RES HACKER  یا 

که میتونید با این دو برنامه تبدیل کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی هم هست RESTRATOR2007

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

قصد من اینه ک تو ی سایت ک فقط فرمت jpg قبول میکنه فایل با فرمت دیه اپ کنم

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

قصد من اینه ک تو ی سایت ک فقط فرمت jpg قبول میکنه فایل با فرمت دیه اپ کنم

از آموزش که دادم استفاده کنید ببنید جواب میده اگه جواب نداد از برنامه هایی که معرفی کردم استفاده کنید جواب میده البته 50 /50 هست به خاطر اینکه بستگی به سایت مورد نظر و امنیت اون سایت داره

لینک به دیدگاه

اگر قصد شما اجرا شل هست که باید بگم اصلا. کار سختی نیست.

فقط کافیه بعد از نوع فرمتتون باید گذاشتن یک . و نوشتن نوع پسوند دلخواهتون و آپلود اون فایل در سایت مورد نظرو تغییر فرمت دوباره اون با افزونه موزیلا یعنی Live Http Header امکان پذیره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...