رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

کمک کردن برای نفوذ

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید میخواستم به این سایت نفوذ کنم اگربشه کمکم یا یه راهنماییی کنید مرسی

zone-h.org

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

با تجربه ای که من دارم در دو خط فقد به جرات میتونم بگم: باگ اسکنر دانلود کن و سایتو اسکن کن باگ مورد نظر اگه پیدا شد بگرد دنبال نفود به اون باگ

لینک به دیدگاه

zone-h.org

دوست عزیز

به نظرم تارگتهای آسون تر انتخاب کنید خیلی بهتره

هیچ چیز غیر ممکن نیست ولی خب اینکه کسی بیاد باگ zone-h.org رو عمومی کنه هنوز بیدا نشده ... !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

اسپم ندید دوست عزیز

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما میتونید اسکنر : ...Acunetix

برای شناسایی باگ و راه های نفوذ دانلود کنید

و اگر پیدا نکردید بگین پیوست کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام اگر یه فیلم آموزشی از این سایت درست کنید ممون میشم منضورم آپلود شل و مس دیفیس آموزش از 0 تا 100 باشه مرسی

لینک به دیدگاه

zone-h.org

با سلام خدمت دوست عزیز

ببنید اگر منظورتون این است که می خواهید به سایت zone-h بروید و اون سایت رو تارگت قرار بدید باید بگم که تلاش بی هوده انجام میدید زیرا که نمی گم امنیت 100 درصد هستش اما میگم درحال حاظر نتنها شما بلکه خود بنده هم قادر به دیفیس این سایت نخواهیم بود پس تلاش بی خود هم نکنید.

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

اگر منظورتون این است که اموزش هک سایت رو یادبدیم و نحوه دیفیس کردن و ثبت ان در zone-h باید بگم اموزش 0 تا 100 دیفیس های سایت یکم غیره ممکن هستش چون ما باگ های بسیار زیادی داریم و نتنها باگ های زیادی داریم بلکه روش های زیادی هم برای دیفیس وب سایت وجود داره

یکی از باگ های معروف که فک کنم حدودا تو سال 2007 خیلی صدا کرد باگ sql injection هشت که گرچه الان هم بسیار کاربرد داره من پیشنهاد می کنم اموزش هک سایت با این باگ رو یادبگیرید که در تاپیک زیر یکی از بهترین اموزش های این باگ موجود است:

http://guardiran.org/forums/topic/1275-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%87%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DA%AF-sql/

نحوه ثبت سایت در zone-h رو هم اگر عمری باقی بمونه قرار می دیم.

موفق سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون آموزش خوبی بود اگر بشه هرچی اسم باگ هست از معروف ترین سختری و.... اگه بزارید ممنون میشم و فقط این باگارو میشناسم

sql.xss.rfi.lfi.apache.csrf.PHP Nuke.dnn.iac.ویه کمکی باگ خونریزی قلبی

لینک به دیدگاه

درود.

لطفا پاسخ کاربر رو واضح بیان کنید تا از اسپم هایی که در پی این پاسخ شما خواهد آمد جلوگیری بشه.

دوست عزیز باگهای امنیتی رو میتونید در بخش باگهای امنیتی مشاهده کنید.

باگهای امنیتی

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون آموزش خوبی بود اگر بشه هرچی اسم باگ هست از معروف ترین سختری و.... اگه بزارید ممنون میشم و فقط این باگارو میشناسم

sql.xss.rfi.lfi.apache.csrf.PHP Nuke.dnn.iac.ویه کمکی باگ خونریزی قلبی

با سلام خدمت دوست عزیز خب دوستان تا حدی توضیح دادن گفتم ما هم توضیحاتی بدیم:

ببینید باگ ها در زمینه های مختلف هکینگ باهم فرق می کنن برای مثال شما الان حدودا باگ های وب هکینگ رو نام بردید در این زمینه وب هکینگ من پیشنهاد می کنم حتما shellshock رو یاد بگیرید که اقای رکس اموزشات خوبی در این زمینه  دادند:

http://guardiran.org/forums/topic/512-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%A8%D8%A7%DA%AF-shellshock/#entry1249

درزمینه مودم های ADSL بنده باگ zynos زو پشنهاد می کنم حتما یادبگیرید:

http://guardiran.org/forums/topic/1220-%D9%87%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DA%AF-zynos-%D9%88-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A2%D9%86/

باتشکر و یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...