رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

اموزش کار با شل

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواستم اموزش کار با شل رو یاد بگیرم مثلا:

-بعد از اپلود از کجا فراخوانی میشه

-از چه کدهایی استفاده میکنم

- تا چه اندازه بهمون دسترسی میده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست عزیز متوجه سوال اولتون نشدم اطفا واضحتر بپرسین که منظورتون از سوال اولتون جی بود ؟ کدوم باگ و کدوم CMS هست چون آدرس شل در هر کدام

از اینها متفاوت هست .

در مورد سوال دوم شما :

کدهایی هم که شما استفاده می کنید بازهم متفاوت هست و اینکه سرور شما چی هست ؟ اگر ویندوز باشه کار با دستورات CMD رو باید بلد باشین و اگر هم سرور

شما لینوکس هست که باید کار با دستورات لینوکس رو وارد باشین که هرچند از تاپیکی که ادمین عزیزمون زحمتشو کشیدند می تونید استفاده کنید

هرچند دستورات زیاد نیست مثلا برای اینکه لیست فایلهارو در دایرکتوری که در اون قرار دارند رو ببینید از دستور ls -la استفاده می کنید و فرضا برای اینکه لیست پسوردهارو

بخواهید ببینید از دستور cat /etc/passwd استفاده می کنید و...

در مورد سوال سوم :

دستورات و شل به شما دسترسی نمیدن بلکه شل کدها به شما این اجازه رو میدن که دستورات مورد نظرتون رو بر روی سرور دان کنید و بتونید بقول معروف

سرور هکینگ رو انجام بدین و زمانیکه دسترسیتون کامل شد در سرور لینوکس در اصطلاح میگن طرف مقابل روت root شده به سرور و در سرور ویندوزی هم

زمانیکه دسترسی کامل بگیرین در اصطلاح میگن ادمین Admin شده به سرور .

سوال اولتون رو هم واضحتر بفرمایین تا بتونم دقیقتر کمکتون کنم .

انشاا.. در فرصت دیگر آموزش کار با شل های مختلف رو بصورت آموزش تصویری قرار میدم و می تونید دریافت نید و کار باهاشون رو یاد بگیرین .

اگر مجدد سوالی هست در خدمتم

.

لینک به دیدگاه

مرسی اول اینه تشکر کنم چون هیچ جایی اینقد دقیق توضیح نمیدن مرسی از زحماتتون

-من باگها رو نمیشناسم اگه در اینده نحون کار با شل ها مخصوصا r57 v1.5رو بزارید با خودش رو برای دانلود ممنون میشم

-بعدم اونواع باگها و راهای شناسایی اونا و از همه مهمتر چطوری میتونیم از طریق این باگها شلمون رو اپلود کنیم

بازم تشکر میکنم بابت سایت خوبتون

لینک به دیدگاه

شما لطف دارین و ممنونم

بنده قول اینرو به شما میدم که انشاا..  تا فردا شب حتما هم خود شل R57 v1.5 و هم کار با این شل رو برای شما ضبط کنم و در انجمن گارد ایران قرار بدم .

بابت آموزش باگهای مختلف هم فرمودین اونهارو هم در فواصل مختلف ضبط می کنم و قرار میدم اما برای شمایی که مبتدی و تازه کار هستین می تونید از این تاپیک آموزش

حملات Sql Inejction رو یاد بگیرین و به تارگتهای بسیاری نفوذ کنید .

موفق باشین و پیروز

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...