رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

viruse rat

aliakbari

پست های پیشنهاد شده

viruse rat

امروز میخواهم به شما طریقه ی کار کردن با ویروس رت (rat) را اموزش دهم ممکن است بعضی از شما دوستان بپرسید که ratچیست؟؟؟

پاسخ به این سوال این است.....

رات ها (Rat) ترکیبی از کیلاگرها و Remote Connection هستند که بوسیله آن سیستم قربانی بصورت کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت واسم انها بر گرفته شده از کارایی انها است (remote acsess tools) است این ابزار ها و یا به قول  خودمون ویروس ها  پر کاربرد است 

یکی از بهترین این رت ها که اتفاقا مجانی نیز هست dark comet نام دارد واین رت را میتوانید از اینترنت به صورت رایگان دریافت کنید

ولی هدف من از این تاپیک طریقه ی کار با این رت نیست ولی در اموزش بعدی طریقه کار با این رت را اموزش خواهم داد

من در تاپیک بعدی  سورس ساخت یک رت را خواهم گذاشت و شما می توانید با کمی خلاقیت انرا تغییر دهید

من از شما عذر خواهی میکنم که اطلاعات کمی در اختیارتان قرار میدهم ولی در تاپیک بعدی شما میتوانید به راحتی هم رت بسازید هم با انها کار کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

با توجه به استقبال شما دوستان گرامی می خواهم با شما  Rat Dark Comet را به اشترک بگزارم

این رت یکی از ابزار های مختلف برای کنترل سیستم است که من انرا شخصا به دیکر رت ها ترجیح میدهم چون به غیر از امکانات فراوانی که

نسبت به دیگر رت ها داردکاملا رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است و انرا میتوانید به راحتی در اینترنت بیابیدو از ان بهره ببرید  اموزش انرا در اختیار شما قرار خواهم داد

من چون میدانم گشت وگزار در بعضی از سایت ها سخت است .....انرا برایتان در همین پست به اشتراک میگزارم

This is the hidden content, please

از توانایی این رت میتون کار های ریر را نام برد

1. مشاهده کلیه ی امکانات سیستم از جمله سخت افزار و نرم افزار
  2. کنترل کلیه ی امکانات کامپیوتر که به تازگی نصب شده است
  3. دستکاری رجیستری کامپیوتر
  4. کنترل کامل موس و کیبورد در سیستم با شل از راه دور
  5. تغییر در فایل های کامپیوتر
  6. دزدیدن پسوردهای ذخیره شده در کامپیوتر
  7. دانلود فایل از روی کامپیوتر فرد
  8. پیام دادن به قربانی
  9. کنترل وب کم
  10. گوش دادن به میکروفون
  11. اسکن کردن نت وورک
  12. تغییر دادن در هاست های سیستم
  13. مشاهده ی صفحه ی دسکتاپ به صورت مونیتوریگ از راه دور
  14. نصب و پاک کردن برنامه ها از روی سیستم
  15. و................................
    /emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

پیدا کردن دیگر امکانات این ویروس را به عهده ی خودتا ن میگزارم

چون حجم ویدئو هایی که می خواهم برایتان اپلود کنم زیاد است پس در چند پست انها را قرار خواهم داد

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

اینم از ویروس :

اگر سوالی داشتید و خوش حال میشوم که بتوانم به شما کمکی کنم پس در همین تاپیک سوال خود را اعلام کنید تا به شما پاسخ دهم و

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد ویروس هایی قوی تر و مخربتر به شما یاد خواهم داد

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر

دوست عزیز بنده ویروس برای فرمت کردن کس دارم اما رو بجز سیستم خودم رو سیستم کسی دیگ جواب نمیده میتونی کمکم کنی ؟؟ ویروسشم تو همین سایت گرفتم

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر

دوست عزیز بنده ویروس برای فرمت کردن کس دارم اما رو بجز سیستم خودم رو سیستم کسی دیگ جواب نمیده میتونی کمکم کنی ؟؟ ویروسشم تو همین سایت گرفتم

دوست عزیز..درود..

این سوال جاش اینجا نبود چون تاپیک آموزشیه.... میتونستی تو بخش سوال و جواب های عمومی این مطلب رو بیان کنی تا دوستان بتونن نظرات خوبشون رو اعلام کنند..

اینجا جواب بدن اسپم محسوب میشه....

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...