رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستانی که جهت مدیریت هر بخش از انجمن با توجه به تخصص هاشون اعلام آمادگی دارند ابتدا شرایط رو از اینجا مطالعه بفرمایند و سپس

در همین تاپیک تخصص خودشون و بخش مورد نظرشون رو اعلام کنند و فعالیت هاشون رو شروع کنند .

با تشکر

مدیریت تیم امنیتی گارد ایران

با سلام

من در زمینه الکترونیک وویروس نویسی  کار کرده ام و خوش حال می شوم که بتوانم کمکی در این ضمینه به شما کرده باشم

This is the hidden content, please

سلام دوست عزیز

فعالیت خودتون رو در بخش مربوطه آغاز کنید و فعالیت شما مورد برسی قرار میگیره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان و گرامي و عزيز

بنده ارين هستم!

تخصص حرفه ايي من :

فيشينگ، برنامه ريزي براي حمله ، انواع ويروس ها و تروجان ها ، شل ، برنامه نويسي فوق پيشرفته تحت وب ، شبكه پيشرفته ، هاستينگ ، كانفيگ ، امنيت شبكه ، كلاينت هكينگ ، روتر هكينگ، سرور هكينگ، ديفيس سايت هاي بزرگ( البته نه CIA و پنتاگون و ناسا) پيدا كردن راهي براي نفوذ به شبكه هاي قدرتمند ، هكتويست،

برنامه نويسي IOS براي اپل ، دور زدن جيميل و انستاگرام و تمامي مسنجر ها !( ميتونم هر مسنجر هر كي كه بگيد هك كنم!) هك سايت با روش هاي خودم!( از باگ هاي قديمي كه هر بچه اي ميتونه باهاشون يك سايت رو هك كنه استفاده نميكنم!)، سيستم عامل هاي بكترك و كالي لينوكس! ، سخت افزار، حملات تكذيب سرويس(DOS,DDOS)

تخصص هاي ضعيف من :

برنامه نويسي تحت شبكه ( همون ساكت نويسي ) به طور كامل بلد نيستم ، گرافيك ، برنامه نويسي پايتون و پرل ضعيف ، رمز نگاري و هش و كرك هش نسبتا ضعيف

اين هارو دوست دارم سريعا تا فوق پيشرفته ياد بگيرم!

اين انجن رو خيلي دوست دارم! چون با نظمه!

اكسپلويت نويسي هم ميخوام تا فوق پيشرفته ياد بگيرم!

و اما خدماتي كه من ميوتنم براي شما انجام بدم:

كار به عنوان مشاور و برنامه ريزي براي حمله به سايت هاي بزرگ در تيم دفيس( كه البته اسم غلطي براش گذاشتن ، بايد اسم رو ميزاشتن تيم ارتش سايبري )

كار به عنوان اموزش دهنده در تمامي بخش ها!

طرح هايي براي پيشرفت اين گروه دارم! كه در صورت درخواست مديريت به ان ها خواهم گفت تا جوري كه اين گروه را جز بهترين گروه هاي اسيا بشناسند!

از تمامي قوانين انجمن حمايت ميكنم ولي لطفا اگه از ما خطايي سر زد بهم هشدار بدين و يكدفعه منو بلاك نكنيد!

فعلا هم براي شروع اگه مدير گروه رضايت داد تا طرح هاي خودمو بگم!

مارو هم در قسمت ديفيس بزاريد!

يا علي

لینک به دیدگاه

سلام

ممنونم که تخصصتون رو کامل توضیح دادین.

هر کسی که در این بخش درخواست میده یکی از کاندیدهای مدیریت میشه و باید یکسری کارها رو انجام بده و مورد عرض یابی قرار بگیره تا به سمت مدیریت برسه.

شما هم میتونید قوانین جذب دیفیسرها رو بخونید و فعالیت خودتون رو شروع کنید. انشاا... بتونیم با هم همکاری داشته باشیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام تخصص من موبایل وگرافیک هست و لی بیشتر تو زمینه گرافیک فعال هستم چون رشته تحصیلی خود من گرافیک هست خوشحال میشم بتونم همکاری کنم

لینک به دیدگاه

سلام تخصص من موبایل وگرافیک هست و لی بیشتر تو زمینه گرافیک فعال هستم چون رشته تحصیلی خود من گرافیک هست خوشحال میشم بتونم همکاری کنم

بخش گرافیک سایت به زودی ایجاد میشه تا شما دوستان علاقه مند بتونید یک بخش مجزا بری گرافیک داشته باشید و انجا فعالیت کنید

و در انجا فعالیت شما مورد برسی قرار میگیره

با تشکر...

لینک به دیدگاه

سلام...

من توی زمینه‌ی ترجمه می‌تونم کمک کنم...

به انگلیسی و آلمانی تسلط دارم و مقداری هم روسی و ژاپنی بلدم...

مدرک TOEFL, IELTS و CPE دارم و سابقه‌ی ترجمه‌ی متن‌های دانشگاهی و ISI و ترجمه‌ی فیلم و سریال و انواع متون رو دارم و با مباحث گفته شده (هک، کرک، امنیت و...) آشنایی کامل دارم...

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما کاربر گرامی

شما میتونید فعالیت خودتون رو با ترجمه مقالات و کتاب های خارجی هک و امنیت شروع کنید و در تیم قرار بدید. و فعالیت شما مورد بررسی قرار میگیره و حتما هم برای تیم مفید خواهد بود.

از کمک شما ممنونم و منتظر فعالیت شما هستیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

فعالیت خودتون رو در بخش مربوطه آغاز کنید و فعالیت شما مورد برسی قرار میگیره

ببخشید که مجبورم  اینجا اسپم بزنم ولی من با سایتتون زیاد اشنایی ندارم و نمیتونم قسمت های مر بوطه رو در سرچ پیدا کنم مثلا قسمت الکترونیک رو نتونستم پیدا کنم و قسمت ویروس ها رو هم لود نمی کنه و یه سوال دیگه هم داشتم اگه بخوایم  پست بگزاریم و شروع به فغالیت در موضوعی در سایت کنیم در کجا باید این تاپیک رو به اشتراک بگزاریم واگر به شما پیام بدیم و سوال داشتیم باید چیکار کنیم

با تشکر

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

سلام

شما برای ارسال پیام خصوصی رو اسم کاربر مورد نظر کلیک میکنید و ارسال پیام خصوصی  رو میزنید.

برای ارسال پست هم به بخش مورد بظر رفته و گزینه ارسال موضوع رو میزنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام 

من در بخش موبایل اگر نیاز داشتید حدود 1 ساعت در روز میتونم در خدمتتون باشم. در زمینه های دیگه تخصص به اندازه کافی ندارم که بتونم مشکل و سوال های دیگران رو پاسخ بدم یا اظهار نظر کنم اما به موبایل و سیستم عامل های موبایل در زمینه ی ios - اندروید و بلک بری os مسلط هستم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت کاربر گرامی

شما فعالیت خودتون رو در بخش موبایل شروع کنید مورد بررسی قرار میگیرد و انشاا... رنک مورد نظر بشما داده میشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام من عضو جدید هستم اگه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم خوشحال میشم و چه جوری امتیاز میشه گرفت باتشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

خدمت شما خوش امد عرض میکنم.

اگر شما قبل اینکه سوال کنید. اولین پست این تاپیک رو میخوندین دیگه نیازی به سوال کردن نبود.

شرایط جذب مدیر بخش رو مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنونم که انجمن ما رو قبول کردین و میخواین در اینجا فعالیت کنید.

اما کاربر عزیز شما نمیتونید برای مدیر بخش شدن فقط به اموزش یک موضوع بپردازین؛ شما باید در یک ضمیه خاص تخصص داشته باشین.

به عنوان مثال:

موبایل ؛ برنامه نویسی ؛ هکینگ و ...

منتظر اموزش های شما هستیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام من برنامه نویس PHP, HTML, CSS,JAVA با تخصص برنامه ی اندروید هستم میتونم خودم رات کاستوم بنویسم . تخصصم هک اینستا گرام ایمیل و نفوز به تلگرام هستش .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت کاربر amupxm

شما فعالیت خودتون رو در بخش برنامه نویسی شروع کنید و برای ارسال تاپیک با بنده یا جناب اقای REX هماهنگ کنید. فعالیت شما مورد بررسی قرار میگیره و رنکینگ به شما داده خواهد شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما اگه تخصصی در این ضمینه ها نداشته باشین چطور میخوایین مدیر یک بخش بسین ؟

لینک به دیدگاه

من میتونم وای فای هک کنم با اون موجولاگری هم که دانلود کردم یه کانال آپارات رو هک کردم.

لینک به دیدگاه

درود بر شماها

با سلام منم زیاد در حد حرفه ای نیستم ولی یه چیزهای سرمه ممنون میشم راهنمایم کنین

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش لازم به ذکر هست که من علاقه خودم بیشتر به هک و امنیت شبکه هس

میخواستم بدونم آمزوش هک چت هم یاد میدادین؟؟

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" /> تازه هم عضو شدم ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

من با توجه به تسلط در زمینه ترجمه متقاضی دریافت مدیریت بخش ترجمه هستم

و در صورت تمایل با کمال میل مسولیت این بخش رو می پذیرم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

من با توجه به تسلط در زمینه ترجمه متقاضی دریافت مدیریت بخش ترجمه هستم

و در صورت تمایل با کمال میل مسولیت این بخش رو می پذیرم.

سلام

واقعا به یک مترجم نیاز داریم چون بیشتر کتابها هک به زبان انگلیسی هستن و برای کسایی که زبان بلد نیستن واقعا مشکله

فقط اینو بگم اگه کسی استقبال نکرد دل سرد نشو

اگه میتونی از کتاب کالی لینوکس برامون ترجمه کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...