رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید/.جای قدردانی داره از مدیر عزیز که به هکرهایی که علاقه دارند فرصت کسب تجربه میده/.بنده حقیر تا جایی که ممکنه هر کاری از دستم بر بیاد برا دوستای عزیز انجام میدم/../مدیر عزیز بنده در زمینه نفوذ به سایت -اکسپلویت-هک کلاینت-برنامه نویسی تحت وب و اپلیکیشن دسکتاپ و... توانایی بس ناچیز دارم/.در هر زمینه میگید من فعالیت کنم/.در ضمن هک رو از همه دوست دارماااااااااااا/.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تعداد پاسخ 593
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی مدیر عزیز خوبه یه بخش priv 8 هم داشته باشید برا رد و بدل نرم افزار های خصوصی/.

لینک به دیدگاه

درود فراوان بر شما دوست گلم

امیدوارم شما هم از زمره مدیران لایق و شایسته گارد ایران قرار بگیرین و فعالیت های خوبتون رو شروع کنید تا مورد بررسی قرار بگیرن.

هر گونه کمک و یا راهنمایی در خصوص فعالیت ها و... داشتین بنده تمام وقت در انجمن حضور دارم و خوشحال میشم تا جاییکه از دستم بر بیاد پاسخگو باشم .

مدیریت کل سایت

P0!s0nC0d3

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بخش خصوصی هم موجود هست + ابزارهای پرایوت که فرمودین هم دوستان برنامه نویس تیم نوشتند و هم خودم ابزارهامو در اختیار دوستان زیر زمینی قرار دادم انشاا.. شما هم به رده مدیریت بخش ارتقاء پیدا کنید به بخش زیر زمینی دسترسی پیدا خواهید کرد و از تمامیه ابزارها و مسایل زیر زمینی استفاده خواهید کرد و اگر خودتون هم ابزاری دارین می تونید بفرمایین تا بنده در حال حاضر که شما دسترسی به زیر زمین ندارین در بخش پرایوت قرار بدم .

لطف کنید تا دقایقی دیگه پیام خصوصی رو چک بفرمایید .

لینک به دیدگاه

سلام

من امروز با سایت شما اشنا شدم

دیدم این تاپیک رو زدید گفتم شاید بتونم کمکتون کنم

من در کلاینت هکینگ و سایت هکینگ سر رشته دارم

خواستید میتونم کمکتون کنم

لینک به دیدگاه

بسیار عالیه و خوشحال میشیم همکاری داشته باشیم.

دوستانی که در این بخش اعلام آمادگی مدیر ازمایشی بخش می کنند فعالیتشون مورد بررسی قرار میگیره و انشاالله مورد قبول باشند ارتقاء به مدر ازمایشی پیدا می کنند و سپس به مدیریت بخش.

امیدواریم شما فعالیت خوبی رو از خودتون نشان بدین چون بسیاری از عزیزانی که اعلام مدیریت کردند تنها درخواست دادند اما فعالیتی رو ازشون ندیدیم.

لینک به دیدگاه

خوش امد عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز

درخواست شما هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بخش لینوکس و برنامه نویسی پایتون میتونم فعالیت داشته باشم اما در نقش کاربر فعال چون تا 18 هم من نمیتونم زیاد فعال باشم

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما دوست عزیزم

لطف کنید تا هر حدی که در توانتون هست فعالیت بفرمایید تا انشاا.. بتونیم فعالیتهای شمارو هم مورد بررسی قرار بدیم .

البته حس اعتماد هم خاطر نشان بشم که از اهمیت بالایی برای ما برخورداره که انشاا.. شما از دوستان مورد اعتماد و از مدیران لایق و شایسته فردای گارد ایران خواهید بود .

منتظر فعالیتهای خوبتون هستیم

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

در زمینه برنامه نویسی سیستمی با زبان c و رت و کیلاگر و کلاینت هکینگ کمک کنم .

پن تستینگ و پیدا کردن باگ در نرم افزار ویندوزی و وب سایت ها هم تا حدی خوبم .

اگه بدافزار یا پروژه خاصی هم در نظر داشتین میتونم در اسرع وقت آماده کنم تحویل بدم .

لینک به دیدگاه

درود عزیز

درخواست شما دوست عزیزم هم ثبت شده و فعالیت شما هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت امیدواریم شما همانند دوستان دیگر وسط کار ول نکنید و ادامه بدین تا بتونم تصمیمات خوبی رو براتون اتخاذ کنم .

لطف کنید با پیام خصوصی با بنده در تماس باشین نکاتی رو عرض کنم خدمتتون

مدیریت کل سایت

P0!s0nC0d3

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده برای بخش پرل اعلام امادگی می کنم از زبان های برنامه نویسی دیگه هم سررشته دارم اما تو پرل تخصصی ترم تو خصوصی هم با اقای P0!s0nC0d3 هماهنگ کردم

لینک به دیدگاه

تشکر و ثبت درخواست صورت گرفته

بر طبق در خواستی که رسما اعلام فرمودین می تونید از همین الان فعالیتتون رو شروع بفرمایید .

موفق باشید

مدیریت کل سایت

P0!s0nC0d3

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام خدمت مدیریت سایت و بقیه دوستان.

اگر منو قابل بدونید بنده میتونم در بخش هک فعالیت بفرایم و همچنین در بخش دیفیس .

خوشحال میشم منو هم به جمع دوستانتون اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

ضمن عرض خوش آمد و ادب

دوست عزیز درخواست شما هم همانند دیگر دوستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شما هم استارت فعالیتتون رو بزنید و امیدوارم استارتتون قوی بهمرا پشتکار باشه..

مدیریت کل سایت

P0!s0nC0d3

لینک به دیدگاه

درخواست کاربر L3gi0N. منتفی هست و از دوستان خواهشمندم قوانین رو ابتدا مطالعه کنند.

اخه دوست عزیز شما که ماشاالله در اشیانه فعالین و جواب سوالات کاربرا رو میدین پس درخواست مدیر بخش برای چیه؟

دوستان فکر نکنند بنده هواسم به هیچ موضوعی نیست و درجا با کوچکترین درخواست ما کلی ذوق می کنیم و سریعا به درجات مدیریتی خواهند رسید بلکه فیلتر هایی هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من میخوام مدیر ازمایشی شم...چیکار میتونم بکنم واس این کار؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود و عرض ادب خدمت شما دوست عزیزم

بهتر بود در پ.خ میفرمودین.

کار بخصوص و سختی نیست و شما در قبال تخصص هایی که دارین اعلام آمادگی خودتون رو اعلام می کنید و شروع به فعالیت می کنید.

برای فعالیت در رده های مدیریتی دو موضوع حائز اهمیت هستند

1- حضور در انجمن و انلاین بودن شما مانند پاسخدهی به سوالات کاربران

2- فعالیت های اموزشی در قبال ساخت فیلم های اموزشی و یا مقاله های آموزشی بنام تیم.

از همه مهتر حس اعتماد متقابل هست و اینکه همزمان در تیمهای دیگه هم فعالیت نداشته باشید و از اعضای مورد اعتماد باشین چون فردای روز شما دسترسی به زیر زمین خواهید داشت و همچنین از مزایای مدیریتی هم برخوردار خواهید شد.

اگر سوال دیگری هست در پیام خصوصی بفرمایین بنده با کمال میل در خدمتم و اگر هم سوالی ندارین و تمایل به فعالیت جهت انتخاب مدیر آزمایشی دارین تخصص خودتون رو اعلام بفرمایین و هرچند انتخاب و گلچین دوستان کمی سخت شده بدلیل اینکه تقاضای دوستان علی رغم چیزی که ما در ذهنمون بوده بالا تر رفته.

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست عزیزم

امیدوارم با جدیت و پشتکار فعالیتتون رو اغاز کنید و روزی شما هم از مدیران لایق گارد ایران قرار بگیرین.

فعالیتتون رو اغاز کنید و حضور در انجمن داشته باشید تا بتونیم روی فعالیت های شما نظارت و بررسی داشته باشیم

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت مدیر وبسایت من در بخش گرافیک می تونم فعالیت داشته باشم

لینک به دیدگاه

با سلام به کاربر محترم

شما متونید فعالیت خودتون رو شروع کنید و فعالیت شما مورد بررسی قرار بگیره..

و در مورد بخش های گرافیکی و تخصص کامل خودتون با پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محنرم سایت

با عرض پوزش بنده چهار ساله که در ضمینه هک و امنیت در اینترنت فعالیت داشته و بیش ترین تخصص من در بخش امنیت میباشد و در خصوص هک هم میتونم کمکی به اعضا بکنم  اگردوستان بنده رو  تایید بفرمایند.

در ضمن بنده امتحاناتم شروع شده یه مدتی نمیتونم زیاد به سایت سر بزنم چون امتحان دارم روزی  سه چهار ساعت میتونم در سایت فعالیت داشته باشم. باتشکر از دوستان محترم

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست عزیزم

خواهش میکنم نه عزیز مشکلی نیست و بنده راضی به این موضوع نیستم که شما از تحصیلتون غافل بشین و همین تایمی که فرمودین خوبه و انشاالله بعد از امتحانات با انرژی بیشتری همکاری داریم.

لطف کنید با پیام خصوصی با بنده در تماس باشید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...