رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

• تعداد پاسخ 593
  • زمان ایجاد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود.

عزیزان فعالیت خودشون رو شروع کنن.

مورد بررسی قرار میگیره و بعد از تایید صلاحیت رنکینگ اهدا میشه.

موفق باشید

رنک چیه؟؟

میشه توضیح بدید؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رنک چیه؟؟

میشه توضیح بدید؟؟

دوست عزیز اینگونه سوالاتتون رو در پیام خصوصی بپرسید. و «رنک» (Rank) به معنای درجه و مقام هست. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

دوستانی که جهت مدیریت هر بخش از انجمن با توجه به تخصص هاشون اعلام آمادگی دارند ابتدا شرایط رو از اینجا مطالعه بفرمایند و سپس

در همین تاپیک تخصص خودشون و بخش مورد نظرشون رو اعلام کنند و فعالیت هاشون رو شروع کنند .

با تشکر

مدیریت تیم امنیتی گارد ایران

.

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و تمامی دوستان

تخصص های اینجانب بیشتر در زمینه web application attack از جمله sql injection, xss, csrf  و باگ های مربوط باword press cms هستش. البته با مباحث و ابزار های سیستم عامل کالی لینوکس نیز تقریبا آشنایی کامل دارم. خوشحال میشم اگه بتونم به ارتقای وب سایت و ارتقای دانش تمامی عزیزانی که به مبحث امنیت علاقه دارن کمک کنم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

من در برنامه نویسی اندروید مهارت دارم

سلام خدمت دوست عزیز

خیلی هم عالی و جای بس تقدیر داره که یک برنامه نویس به جمع ما اضافه بشه

بنده منتظر فعالیت های خوبت هستم و امیدوارم بتونی با دادن پست ها و اموزش و برنامه های خوبت ارتقا درجه پیدا کنی و رنیکنگ مورد نظر به شما اهدا شود.

ما فعالیت های شما رو زیر نظر داریم امیدوارم بتونی به بهترین شکل به سمت پیشرفت پیش بری.

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و تمامی دوستان

تخصص های اینجانب بیشتر در زمینه web application attack از جمله sql injection, xss, csrf  و باگ های مربوط باword press cms هستش. البته با مباحث و ابزار های سیستم عامل کالی لینوکس نیز تقریبا آشنایی کامل دارم. خوشحال میشم اگه بتونم به ارتقای وب سایت و ارتقای دانش تمامی عزیزانی که به مبحث امنیت علاقه دارن کمک کنم

دوست عزیز منتظر فعالیت های خوبت در بخش های گفته شده هستم امیدوارم با داشتن این سطح از مهارت رنکینگ مورد نظرت رو بگیری ما فعالیتت رو زیر نظر داریم امیدوارم بهترین فعالیت رو ازت مشاهده کنیم.

تقریبا مثل امتیاز میمونه

ببینید شما زیر اواتارتون نوشته عضو تازه وارد وقتی که فعالیتتون خوب تر و بهتر بشه به کاربرانجمن ، عضو فعال و... ارتقا درجه پیدا می کنه.

با سپاس از دوستان و به امید پیشرفت روز افزون تیم امنیتی گاردایران

لینک به دیدگاه

با سلام من امادگی خود را در بخش کرکینگ اعلام میکنم روزانه 5 پست هم برای تست شما میذارم من 3 سال تجربه دارم تو کرکینگ

با تشکر از شما.

لینک به دیدگاه

با سلام بنده دارای تخصص CEH , سیسکو و کالی لینوکس میباشم و تقاضای مدیریت بخش هک و امنیت را در سایت بزرگ گارد ایران دارم با امید پیشرفت وب سایت گارد ایران

لینک به دیدگاه

سلام بنده در بخش انجمن هکینگ و امنیت فعالیت می کنم.

با سلام بنده دارای تخصص CEH , سیسکو و کالی لینوکس میباشم و تقاضای مدیریت بخش هک و امنیت را در سایت بزرگ گارد ایران دارم با امید پیشرفت وب سایت گارد ایران

با سلام من امادگی خود را در بخش کرکینگ اعلام میکنم روزانه 5 پست هم برای تست شما میذارم من 3 سال تجربه دارم تو کرکینگ

با تشکر از شما.

درود.

هر سه عزیز به فعالیت خودشون ادامه بدند.

بعد از تایید صلاحیت توسط کادرمدیریت رنکینگ موردنظر اهدا میشه.

یا علی

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید به کاربران و مدیران انجمن

من حرفه اصلیم طراحی و ساخت ویدیو های تبلیغاتی یا فتوشاپ عکس میباشد.
و تازه دارم دوره هک و نفوذ رو هم شروع میکنم

من به نرم افزار های :

افتر افکت

سینما فور دی

وفتوشاپ

و پلاگین المنت تسلط دارم

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که جهت مدیریت هر بخش از انجمن با توجه به تخصص هاشون اعلام آمادگی دارند ابتدا شرایط رو از اینجا مطالعه بفرمایند و سپس

در همین تاپیک تخصص خودشون و بخش مورد نظرشون رو اعلام کنند و فعالیت هاشون رو شروع کنند .

با تشکر

مدیریت تیم امنیتی گارد ایران

.

با سلام ، بنده به تازگی به حوزه امنیت میخوام وارد بشم و دوست دارم همکاری کنم و اعلام آمادگی میکنم ، البته آشنایی دارم رشته مهندسی نرم افزار - دوره های تخصصی CCNA و MCITP  که بنده سپری کردم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام امیر هستم مسلط به فوتوشاپ،کرل و ایلستریتور می تونم کر های گرافیکی رو انجام بدم خوشحال میشم که یکی از مدیران گارد ایران باشم

با تمام قوانین موافقم

لینک به دیدگاه

سلام امیر هستم مسلط به فوتوشاپ،کرل و ایلستریتور می تونم کر های گرافیکی رو انجام بدم خوشحال میشم که یکی از مدیران گارد ایران باشم

با تمام قوانین موافقم

درود.

فعالیت خودتون رو آغاز کنید و با توجه به سیاست های جدید تیم بعد از تایید صلاحیت رنکینگ شما اهدا خواهد شد

یا علی

لینک به دیدگاه

انجمن هکینگ و امنیت

موبایل

موبایل

سلام

بنده میتونم در این بخش ها فعالیت کنم

لینک به دیدگاه

انجمن هکینگ و امنیت

موبایل

موبایل

سلام

بنده میتونم در این بخش ها فعالیت کنم

سلام.

دوست عزیزابتدا به جمله بندی توجه کنید برای یک کار هم بخواین رزومه بدین به همین شکل میفرستین؟

فعالیت خودتون رو در بخش هایی که تخصص دارید شروع کنین بعد از از تایید صلاحیت رنکینگ به شما داده میشه.

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام برای مدیریت بخش هک و امنیت آماده هستم ...

با سلام خدمت دوست گرامی

جناب با توجه به سیاست های جدید تیم پیشنهاد می کنم بیشتر رو بخش امنیت کار کنید ...

فعالیتتون رو شروع کنید. درصورت تایید صلاحیت شما حتما رنکینگ مورد نظر اهدا خواهد شد.

با سپاس

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت همه ای کاربران از کاربر تازه وارد تا مدیریت کل سایت

بنده امادگی خود را در بخش کالی لینوکس اعلام میکنم 

امیدوارم از تاپیک هایی که گذاشتم و میزارم مخصوصا برای ابزار های کالی لینوکس خوشتون اومده باشه و به زودی اموزش هایی که Record میکنم پیوست خواهد شد.

لینک به دیدگاه

درود عزیز 

بسیار عالی ! 

فعالیت خودتون رو پررنگ تر از گذشته ادامه بدین  تا با صلاح دید مدیران رنک مناسب داده بشه .موفق باشین 

This is the hidden content, please
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستانی هم که برای عضویت تیم دیفیس مایل هستند همکاری داشته باشند بصورت خصوصی با بنده در ارتباط باشند ..../

یا حق  

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" /> 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم دوس دارم یه کاری کنم اما هیچی بلد نیستم

چیکار کنم .....

لینک به دیدگاه

سلام درود..

خودتو دست کم نگیر ...

تنها راهش فقط خوندن مطلب و تمرین تمرین هستش

در ضمن در جای مناسب باید می پرسیدین

یا حق ../

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان

باز یه پست بی مورد میذارم

اما یه نصیحت به تمامی دوستان اگر علم هگینگ رو خوب بلدید زکات اون در نشر اون است نه در رنگ آن سعی کنید

شبا کم بخوابید و مطالعه کنید و هرچی درک کردین رو در اختیار بقیه بذارین این میشه پله ای برای پیشرفت شما و ما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...