رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام خیلی ممنون واسه مطلب هک مودم0نا100. یه سوال؟؟؟ بعد از هک مودم این هارو(PPP UsernameوPPP PasswordوMAC Address)از کجا پیدا کنیم برای کانتک شدن.

قبلا هم گفتم کسی جوابی نداد.

This is the hidden content, please
/emoticons/ph34r@2x.png 2x" width="20" height="20" />     MAC Address اینو داخل اطلاعات مودم میشه پیدا کرد     اینکه شماره اونی ک مودم دارهPPP Usernameبا اینPPP Passwordرو از کجا پیدا کنم خیلی ممنون میشم بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی وارد شدید تمام اطلاعات تو تنظیمات مودم هست اگه دقت کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وارد telnet شوید بعد از وادرن کردن ای پی 192.168.1.1 و بعد رمز مودم عبارت show all را تایپ کنید و همه ی پسورد ها و ... نمایش داده میشنود ... البته باید تل نت سیسمتون فعال باشه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وارد telnet شوید بعد از وادرن کردن ای پی 192.168.1.1 و بعد رمز مودم عبارت show all را تایپ کنید و همه ی پسورد ها و ... نمایش داده میشنود ... البته باید تل نت سیسمتون فعال باشه 

telnet هم در cmd وارد کنید 

لینک به دیدگاه

سلام مودم بند 2750u  دی لینک بعد کمند show all قبول نمیکنه داخل help زده بود از wlan  استفاده کنید...اما طبق اخطار زیر.

در ضمن cmd رو با  admin  اجرا کردم.

TBS>show

Incorrect command: show(cm)

TBS>>showall

Incorrect command: showall(cm)

TBS>>wlan

Incompleted command: wlan

need parameter: show

TBS>>showwlan

Incorrect command: showwlan(cm)

سوال دوم: آیا با نصب telnet  روی ویندوز همیشه پورت بازمیمونه  یا وقتی استفاده میکنم بعد از خروج telnet بسته میشه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز telnet شما از قسمتی که برنامه ها را uninstall میکنیم فعال هست ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز telnet شما از قسمتی که برنامه ها را uninstall میکنیم فعال هست ؟

سلام

بنده چه از Cmd یا از برنامه putty به مودم وصل میشم اجازه بهم نمیدی وضعیت چک یا تغییر انجام بدم همش با این پیام مواجه میشم Incompleted command اون بالا چند نمونه برات گذاشتم علت چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام مودم بند 2750u  دی لینک بعد کمند show all قبول نمیکنه داخل help زده بود از wlan  استفاده کنید...اما طبق اخطار زیر.

در ضمن cmd رو با  admin  اجرا کردم.

TBS>show

Incorrect command: show(cm)

TBS>>showall

Incorrect command: showall(cm)

TBS>>wlan

Incompleted command: wlan

need parameter: show

TBS>>showwlan

Incorrect command: showwlan(cm)

سوال دوم: آیا با نصب telnet  روی ویندوز همیشه پورت بازمیمونه  یا وقتی استفاده میکنم بعد از خروج telnet بسته میشه؟

با سلام خدمت دوست عزیزم.

بزار اول جواب سوال دومت رو بدم حتما بعد از انجام کار telnet رو ببندید چون یک پورت خطرناک برای هکر هاست . به نظر من در کالی لینوکس این عملایت telnet رو انجام بدید.

و اما سوال یک : یعنی شما کانکت می شید دقیق بگید وقتی show all رو تایپ می کنید چه ارور میده ؟

یا علی

لینک به دیدگاه

جواب سوال دومت نمیدونم ولی به  احتمال زیاد باز میمونه

حتما بعد از انجام کار telnet رو ببندید چون یک پورت خطرناک برای هکر هاست . به نظر من در کالی لینوکس این عملایت telnet رو انجام بدید.

لینک به دیدگاه

و اما سوال یک : یعنی شما کانکت می شید دقیق بگید وقتی show all رو تایپ می کنید چه ارور میده ؟

اره وصل میشم پیغام وصل شدن بهم میده اما show all که میزنم این اخطارمیده   Incorrect command: showall(cm) .

مودم بنده 2750u  D-Link 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ابرستان من تمام اموزشاتم از شما یاد گرفتم شما گفتید پورت رو ببنید ینی در قسمتی که برنامه ها را uninstall میکنیم ینی از اونجا تیک telnet بر بردارم ؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ابرستان من تمام اموزشاتم از شما یاد گرفتم شما گفتید پورت رو ببنید ینی در قسمتی که برنامه ها را uninstall میکنیم ینی از اونجا تیک telnet بر بردارم ؟؟

با سلام بله کامل درسته

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز 

حتما میدونیذ که واسه تلنت باید پورت 23 روی مودم قربانی باز باشه.. اگه باز نباشه ینی نمیشه کار دیگه کرد؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام لطفا یه برنامه جدید تر یا حرفه ای تر برای سرچipمعرفی کنید ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به دیدگاه

یک برنامه بود که رنج رو که میدادی خودش چک میکرد و مودمهایی که پسوردشون admin بود رو فقط نشون میداد

لینک به دیدگاه

یک برنامه بود که رنج رو که میدادی خودش چک میکرد و مودمهایی که پسوردشون admin بود رو فقط نشون میداد

مهم این نیست ک پسوردش چی باشه فقط یه برنامه حرفه ای تر میخوام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...