رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

هک + کیلاگر !!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت گارد ایرانیا

می خواستم یه جیمیل رو هک کنم

میخواستم ببینم میتونم یه کیلاگر دانلود کنم که بعد از فرستاده شدن به جیمیل طرف قابلیت اتوران رو داشته باشه

مثلا همون وقتی که فرستادم براش ایمیل حاوی کیلاگر رو ،،، در جا خود به خود اجرا بشه و طرف روش کلیک کنه

و بعد کیلاگر کارش رو شروع کنه 

اگه کسی چیزی مشابه به این کار بلدهه لطفا پیام بده  

با ارزوی موفقیت برای دوستان گرامی

بدرود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میخواستم ببینم میتونم یه کیلاگر دانلود کنم که بعد از فرستاده شدن به جیمیل طرف قابلیت اتوران رو داشته باشه

مثلا همون وقتی که فرستادم براش ایمیل حاوی کیلاگر رو ،،، در جا خود به خود اجرا بشه و طرف روش کلیک کنه

بدرود

سلام دوست عزیز

شما نمیتونین از طریق جیمیل یه کیلاگر رو برای کسی بفرستین چون به عنوان ویروس شناخته میشه ....باید از طریق مهندسی اجتماعی فایلو به تارگت بدین و یا از ابزار hydra برای بدست اوردن پسورد در کالی استفاده کنین و از فیک پیج هم میتونین استفاده کنین

موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شما نمیتونین از طریق جیمیل یه کیلاگر رو برای کسی بفرستین چون به عنوان ویروس شناخته میشه ....باید از طریق مهندسی اجتماعی فایلو به تارگت بدین و یا از ابزار hydra برای بدست اوردن پسورد در کالی استفاده کنین و از فیک پیج هم میتونین استفاده کنین

موفق باشین

با سلام خیلی ممنون از پاسخ شما اما اگر از یک کریپتر خوب کمک بگیری جیمیل و اینا گیر نمیدن 

This is the hidden content, please
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

بدرود

با سلام دوست عزیز شما می تونید به عکس بانیدش کنید و با این کار با فرستادن یک عکس و دانلود ان کار تمام میشه

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز شما می تونید به عکس بانیدش کنید و با این کار با فرستادن یک عکس و دانلود ان کار تمام میشه

سلام دوست عزیز....میشه یه چنتا کریپتر یا بایندر خوب اسم ببری که جیمیل نشناسه چون من اکثرش رو تست کردم....خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خواهش می کنم پاسخ گویی به کاربران وظیفه ماست.

این یک بایندر خوب:

http://guardiran.org/forums/topic/1118-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D8%B1/

اینم یک کریپتر کاملا fud 2015 فقط در تاپیک زیر شماره 3 رو دانلود کنید (به نظر من ):

http://guardiran.org/forums/topic/478-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-crypter-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA%D8%B1/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...