رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

درود

اینم فیک پیج جمیل ( gmail fake page ) برای کاربران گارد ایران .

این فیک پیج اطلاعات قربانی را در فایلی به نام log.txt ذخیره می کند.

موفق باشید.

پسورد فایل : guardiran.org

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام فایل log.txt در فایلهای دانلود شده نبود.خودمون باید بسازیم؟اگه ی هاست رایگان بدون مسدود کردن معرفی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

درود

شما اون ۲تا فایل رو آپلود کنید و لینک رو به تارگت بدین بعد از اینکه تارگت از فیک پیج شما استفاده کرد فایل log.txt ساخته میشود.

برای پیدا کردن هاست های مجانی کافیه در گوگل سرچ کنید. سایت های زیادی هستن که میزبانی هاست مجانی دارند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

هاست رايگان براي آپلود فايل هاي فیك پيج :

لینک به دیدگاه

با سپاس از مدیر سایت و دوستان

من فایل ها در قسمت puplic-html یک هاست آپلود کردم ولی فایل اصلی ,وقتی ادرس فیک را کلیک میکنم صفحه جیمیل ظاهر نمیشودبه آخر آدرس فایل :index.html را  اضافه میکنم

لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس

لینک به دیدگاه

درود

شما پس از آپلود فایل به این آدرس بروید. www.sitename.com/index.html

اگه به این صورت به شما نشان نداد فایل ها رو در یک پوشه ذخیره کنید و به این آدرس بروید. www.sitename.com/foldername/index.html

اینم به شما بگم بعضی از هاست ها به شما این اجازه رو نمیدن فیک پیج آپلود کنید. هاست خودتون رو عوض کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی از این فیک ها پیج ها زود توسط مرورگر شناسایی میشه و صفحه alert میاد چطور میشه از این اتفاق جلوگیری کرد ؟؟

و همچینین اگه شخص آنتی ویروسی مثل کاسپر داشته باشه سایت رو بلاک میکنه ؟؟!!!

لینک به دیدگاه

درود

ابتدا جای داره موضوعی رو مجدد برای تمامیه اعضاء محترم گارد ایران برای چندمین بار متذکر بشم و اینکه دوست عزیز سوالات رو در بخش

سوالات و جوابها مطرح کنید و پست ارسال شده رو اسپم بارون نکنید و در خصوص سوال شما باید عرض کنم که هک و هکینگ و هکر تنها به

پشت سیستم نشستن و اسکن تارگت ختم نمیشه و یه هکر باید باید باید دارای مهندسی اجتماعی قوی باشه وگرنه اگر اینطور نباشه پس موضوع

social engineering  " دیگه معنی نداره و چه بسا در بسیاری از اوقات هکر بدون هیچ گونه زحمتی میتونه از مهندسی اجتماعی بعمل

اومده از Victim بتونه پسورد لیست بسیار کوتاه و کاملی جهت هک ایمیل و هک جی میل و هک فیسبوک قربانی ازش استفاده کنه .

نمونه ای بارز تره این موضوع زمانی هست که شما قصد نفوذ به Client رو دارین و از طریق مهندسی اجتماعی که عرض کردم فایل آلوده

خودتون به کیلاگر و تروجان و ورم و..  رو طوری به طرف مقابل میدین که هیچ گونه شکی نخواهد کرد و اگر هم بقول شما اروری دریافت کنه

با بی توجهی کامل در اون لحظه بخاطر اینکه کارش راه بیفته اون ارور رو حتی نخوانده مطمعن باشین تایید می کنه و حتی گاهی دیده شده که شخص

مقابل حتی آنتی ویروس خودشو هم غیر فعال می کنه تا اون برنامه بخصوص در سیستمش نصب بشه و نمونه هایی هست که بنده از ذکر کارهایی که

خودم در باب اجتماعی انجام دادم معذورم البته نه اینه تنها روش همین باشه اما قویترین راهش همینه .

مثال زنده :

شما IDM رو آلوده به کیلاگر کنید و در فضای نت پخش کنید اون موقع ببینید آیا کسی دانلودش نمی کنه ؟ آیا در زمان اکتیوش حتی حاضرن آنتی ویروس

سیستم رو Disable کنند تا ایزار مورد نظر نصب بشه و کارشون راه بیفته , حالا خودتون قضاوت کنید مهندسی اجتماعی تا چه حد در روند هکنیگ

موثر خواهد بود ؟

در باب سوال بعدیتون باید عرض کنم :

دوست عزیز این فیک پیجها ابتدایی هستند ( بسیاری از صفحات فیک پیج پرایوت و پیشرفته رو می تونید در بخش زیر زمین بسیاری از تیمها پیدا کنید

البته اگر دسترسی به بخش مورد نظر داشته باشین و این موضوع در گارد ایران هم صادق هست ) و شما قدری صبر داشته باشین انشاا.. در بازه های

زمانی آتی فیلمهای آموزشی و صفحات فیک پیج یک مقدار متفاوت تر و تخصصی تر از اینها هم در انجمن قرار خواهد گرفت .

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ببخشید آموزشی در باره صفحه فیک پیجی که زود شناسایی نشه ندیدم لطفا راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

درود

مهمترین اصل طراحی صفحه فیک هست و اسم دامینی که برای فیک پیج استفاده میکنیم.

مرحله بعدی روشی است که برای ارسال فیک پیج به تارگت استفاده میکنیم. ( مهندسی اجتماعی )

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

اقا ممنون از سایت خوبتون خسته نباشید یه مشکل دارم فایل log.text رو حذفیدم دیگه هم ایجاد نمیشه انگار راه حل چیه >>؟؟

لینک به دیدگاه

عزیز من شما به جای اینکه پست رو اسپم بارون کنید یک نگاهی هم به پاسخ های مدیران عزیز مینداختین بد نبود.

سؤالاتتون رو لطف کنین در بخش سؤالات مطرح کنین.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...