رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پیامک

a.a.a

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران و مدیران 

یه سوال دارم که ایا میشه یک ویروس پیامکی تهیه کرد

و به وسیله پیامک اونو ارسال کرد که وقتی طرف پیامک رو باز کرد

گوشیش از کار بیفته یا فرمت شه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوستان هیچ چیز نشد نداره،فقط یکم خلاقیت میخواد.

شما میتونید یک هاست تهیه کند،سپس ویروس هایی که به صورت کد هست و برای اندروید هست رو با یکم تغییرات به صورت اتوران درش بیارین سپس کدهارو در هاستتون آپ کنید و لینک رو به قربانی بدین.

و قربانی به محض باز کردن لینک کدها اجرا میشه وقربا نی هک میشه.

یا هم میتونید از کریسیس لاگر استفاده کنید که به شما کد هم میده.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

دوستان هیچ چیز نشد نداره،فقط یکم خلاقیت میخواد.

شما میتونید یک هاست تهیه کند،سپس ویروس هایی که به صورت کد هست و برای اندروید هست رو با یکم تغییرات به صورت اتوران درش بیارین سپس کدهارو در هاستتون آپ کنید و لینک رو به قربانی بدین.

و قربانی به محض باز کردن لینک کدها اجرا میشه وقربا نی هک میشه.

یا هم میتونید از کریسیس لاگر استفاده کنید که به شما کد هم میده.

موفق باشید

با demon عزیز موافقم

This is the hidden content, please
.. هیچ چیز نشد نداره..

ولی ی راه دیگه ای هم که میتونید استفاده کنید اینه که اندروید نویسی بلد باشید و کدتون رو به زبان اندروید بنویسید و بچسبونیدش تنگ یک عکس وبرای شخص ارسال بشه

قربانی به محض باز کردن عکس کد عمل میکنه و بدبخت میشه

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" />

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با demon عزیز موافقم

.. هیچ چیز نشد نداره..

ولی ی راه دیگه ای هم که میتونید استفاده کنید اینه که اندروید نویسی بلد باشید و کدتون رو به زبان اندروید بنویسید و بچسبونیدش تنگ یک عکس وبرای شخص ارسال بشه

قربانی به محض باز کردن عکس کد عمل میکنه و بدبخت میشه

موفق باشی

دوستان عزیز و گلم!

دوست عزیز سوال کردن با ارسال پیامک(sms)

و دوم اینکه لطف کنید جواب هایی که میدین مستند و عملی باشه....

و در مورد مطلبی که اطلاعات کاملی نداریم بحث تخصصی نکنیم.

ممنون از داداش های گلم.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز و گلم!

دوست عزیز سوال کردن با ارسال پیامک(sms)

و دوم اینکه لطف کنید جواب هایی که میدین مستند و عملی باشه....

و در مورد مطلبی که اطلاعات کاملی نداریم بحث تخصصی نکنیم.

ممنون از داداش های گلم.

دوست عزیز حرفی که زدم علمی بوده...درسته زیاد تو مباحث برنامه نویسی یا کلا هر چیزی اطلاعات کافی نداشته باشم و تازه وارد باشم...اما دلیل نمیشه حرفم جدی نبوده باشه..

حداقل سعی میکنم اون چیزی که میدونم رو بگم تا دوستان هم استفاده کنن..شما هم به جای اینکه دنبال ضایع کردن کسی باشی اگر چیزی راجع به مطلبی میدونی ارائه کن تا بهره ببریم.

من از یک اندروید نویس پرسیدم و گفت که باید کدهایی که مینویسی به زبان اندروید باشه...اون رو زیر پیامت بایند میکنی یا مخفی میکنی و میفرستی برای طرف..

ویروس توی گوشیش فعال میشه و کارشو میسازه..

من نمیدونم شما سطح آگاهیتون و علمتون چقدر هست....اما من همیشه مطمین حرف میزنم...دوستان همگی در جریان هستن..همیشه لینک اثبات میزارم توی پست هام..

و ضمنا هیچ چیز نشد نداره...توی پست بعدیم یه نمونه اش رو بهتون نشون میدم...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حرفی که زدم علمی بوده...درسته زیاد تو مباحث برنامه نویسی یا کلا هر چیزی اطلاعات کافی نداشته باشم و تازه وارد باشم...اما دلیل نمیشه حرفم جدی نبوده باشه..

حداقل سعی میکنم اون چیزی که میدونم رو بگم تا دوستان هم استفاده کنن..شما هم به جای اینکه دنبال ضایع کردن کسی باشی اگر چیزی راجع به مطلبی میدونی ارائه کن تا بهره ببریم.

من از یک اندروید نویس پرسیدم و گفت که باید کدهایی که مینویسی به زبان اندروید باشه...اون رو زیر پیامت بایند میکنی یا مخفی میکنی و میفرستی برای طرف..

ویروس توی گوشیش فعال میشه و کارشو میسازه..

من نمیدونم شما سطح آگاهیتون و علمتون چقدر هست....اما من همیشه مطمین حرف میزنم...دوستان همگی در جریان هستن..همیشه لینک اثبات میزارم توی پست هام..

و ضمنا هیچ چیز نشد نداره...توی پست بعدیم یه نمونه اش رو بهتون نشون میدم...

موفق باشید

منظور بنده ضایع کردن و این صحبتا نیست داداش گلم.

از طریق اس ام اس یا پیامک فقط میشه یه سری کد های ریستارت یا flash فرستاد اونم نه برای اندروید.محتویات کد های اس ام اس از طریق دکل های BTS مخابراتی رد و بدل میشن....(یعنی کلا ساختارشون متفاوت هستش با کد ها و ساختار برنامه نویسی اندروید)

پس این کار عملا انجام پذیر نیست ولی از طریق پیام چند رسانه ای امکان پذیره (MMS) یعنی همون طور که خودتون اشاره کردین میشه در قالب عکس جا داد....ولی باز هم منتظر یادگیری مطالب جدیدتون هستم.

لینک به دیدگاه

یه روش هست که البته دوست ندارم بگم(چون جوانمردانه نیست) اما شدنیه اینکه یه تروجان بسازید و روی گوشی چندین نفر این تروجان رو نصب کنید و از طریق سرور تروجان(کامپیوتر یا گوشی که اعمال تروجان رو مدیریت میکنه) به کلاینت که همون گوشی هاییه که به تروجان آلوده شدن دستور بدید شماره مورد نشرتونو sms bomb کنن((یعنی تعداد زیادی sms با حداکثر حجم به شماره مقصد بفرستن تا حافظش پر بشه و آسیب جدی بهش وارد بشه))برای این میگم تروجان روی چندین دستگاه اندرویدی نصب بشه که هزینه واستون نداشته باشه که البته مبتکرانه عمل کنید روشای بهتری هم هست که آه و نفرین پشت سرتون نباشه این یه حمله فیشینگه و حملات فیشینگ اگه با دانش برنامه نویسی همراه بشن میتونن کارای بزرگی انجام بدن البته این کار(یا هر حمله فیشینگ موفقی) نیاز به دانش برنامه نویسی داره اما اینکه با یه اس ام اس بخوای طرفو هک کنی تا الان باگی ثبت نشده یا اگر شده من اطلاع ندارم من نمیدونم اس ام اس ها با چه پروتکل یا زبون برنامه نویسی کد گذاری و خونده میشن اما اینکه شما میگین شبیه باگ xss هست  توی xss  پیش میاد که یه پیام واسه مدیر سایت ارسال میکنیم یا یه پست تو وبسایتش میدیم که هرکس این پست مارو بخونه کوکی هاش رو دریافت میکنیم شما میخواین توی یه sms با تعداد کاراکتر های بسیار محدود یه کد برنامه نویسی رو که توان هک کردن طرفو داشته باشه رو روی سیستمش اجرا کنی هیچ چیز نشدنی نیست ولی فکر میکنم احتمال عملی شدن همچین ایده ای کم باشه

لینک به دیدگاه

یه روش هست که البته دوست ندارم بگم(چون جوانمردانه نیست) اما شدنیه اینکه یه تروجان بسازید و روی گوشی چندین نفر این تروجان رو نصب کنید و از طریق سرور تروجان(کامپیوتر یا گوشی که اعمال تروجان رو مدیریت میکنه) به کلاینت که همون گوشی هاییه که به تروجان آلوده شدن دستور بدید شماره مورد نشرتونو sms bomb کنن((یعنی تعداد زیادی sms با حداکثر حجم به شماره مقصد بفرستن تا حافظش پر بشه و آسیب جدی بهش وارد بشه))برای این میگم تروجان روی چندین دستگاه اندرویدی نصب بشه که هزینه واستون نداشته باشه که البته مبتکرانه عمل کنید روشای بهتری هم هست که آه و نفرین پشت سرتون نباشه این یه حمله فیشینگه و حملات فیشینگ اگه با دانش برنامه نویسی همراه بشن میتونن کارای بزرگی انجام بدن البته این کار(یا هر حمله فیشینگ موفقی) نیاز به دانش برنامه نویسی داره اما اینکه با یه اس ام اس بخوای طرفو هک کنی تا الان باگی ثبت نشده یا اگر شده من اطلاع ندارم من نمیدونم اس ام اس ها با چه پروتکل یا زبون برنامه نویسی کد گذاری و خونده میشن اما اینکه شما میگین شبیه باگ xss هست  توی xss  پیش میاد که یه پیام واسه مدیر سایت ارسال میکنیم یا یه پست تو وبسایتش میدیم که هرکس این پست مارو بخونه کوکی هاش رو دریافت میکنیم شما میخواین توی یه sms با تعداد کاراکتر های بسیار محدود یه کد برنامه نویسی رو که توان هک کردن طرفو داشته باشه رو روی سیستمش اجرا کنی هیچ چیز نشدنی نیست ولی فکر میکنم احتمال عملی شدن همچین ایده ای کم باشه

با احترام:

ایده خوبیه ولی چند تا ایرادی که داره اینه که:

1-شما باید روی گوشی 50 نفر تروجان نصب کنید

2-کلاینت هم شرح ندادین

3-مخابرات همچین حجمی ارسال نمیکنه (اگه شماره مبدا و مقصد یکی باشه وارسال همزمان بشه پیامک ها فیلتر میشن.

4-هدف ما اینه که با فرستادن یک یا دو پیامک به قربانی هستش

اگه رو این مطلب تشکر خوبی بشه میگم بهتون

لینک به دیدگاه

خوب هرکسی یه پیشنهادی داره...ولی به عوامل زیادی بستگی داره ..

1-اندروید نویس باشی یانه!!  یا حداقل یکی از آشناهات اندروید نویسی بلد باشه..

2- بخوای از چه طریقی قربانی رو هک کنی !! مثلا اگه از طریق اینترنت و برنامه هایی نظیر واتساپ و تلگرام استفاده کنید برای هک باید اندروید نویسی بلد باشی تا بتونی باگ مخصوصش رو پیدا کنی..

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" />

3- اگه از طریق پیامک و مخابرات بخوای قربانی رو هک کنی چندتا عامل داره :: 1- گوشیش معمولیه یا لمسی و اندروید یا ios !!؟؟  2- از طریق MMS میخوای هک کنی یا SMS ؟؟!!

4-اگه از طریق مخابرات و پیامک میخوای هک کنی یه عکس آلوده به کدهای اندروید(باید اندروید نویسی بلد باشی

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" /> ) از طریق MMS برای فرد بفرست..ممکنه داغونش کنه ؛ ممکنه کار نکنه اصن..

اگه از طریق SMS میخوای هک کنی باید روی زیر ساختارهای مخابرات و پیامک و اینکه از نوع روش هایی  برای ارسال پیامک استفاده میکنن تحقیق کنی تا بتونی باگش رو پیدا کنی(باید اندروید نویسی بلد باشی

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

ولی نه اگه از طریق برنامه های اینترنتی میخوای قربانی رو هک کنی باید تحقیق کنی ببینی آیا توی سرور واتساپ یا داخل خود نرم افزار واتساپ آنتی ویوس داره یانه..اگه نداشت خیلی عالی..یه عکس آلوده براش بفرست و....

البته قبلش باید تعیین کنی که کدوم بخش رو میخوای بترکونی

...

هرکاری که میخوای روی رایانه انجام بدی رو میتونی با روش های دیگه ای روی گوشی انجام بدی

موفق باشی

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20" />

لینک به دیدگاه

با احترام:

ایده خوبیه ولی چند تا ایرادی که داره اینه که:

1-شما باید روی گوشی 50 نفر تروجان نصب کنید

2-کلاینت هم شرح ندادین

3-مخابرات همچین حجمی ارسال نمیکنه (اگه شماره مبدا و مقصد یکی باشه وارسال همزمان بشه پیامک ها فیلتر میشن.

4-هدف ما اینه که با فرستادن یک یا دو پیامک به قربانی هستش

اگه رو این مطلب تشکر خوبی بشه میگم بهتون

بله تروجان باید روی حداقل 50 دستگاه نصب بشه و بعدش میشه هر کسی رو smsbomb کرد

کلاینت بستگی به هوش برنامه نویسی شما داره میتونین یه rat کامل بنویسید میتونیدم فقط یه ورودی روش بذارید که شماره رو از سرور بگیره و تعداد زیادی sms بهش بفرسته

مخابرات مشکلی توش نیست در ضمن شما باید روی پنجاه تا گوشی برنامه رو نصب کنید تا بتونید با اون 50 تا هر کسی رو smsbomb کنید حتی اگه خواستید یکی از اون 50 دستگاه رو بمب کنید با اون چهل و نه تای دیگه کارتونو انجام میدید

با فزستادن یکی دو پیامک فعلا راهی نیست جز دادن لینک اگر شما ادعا دارید راهی هست که به محض اجرای پیامک دستگاه هک بشه و به کل دستگاه دسترسی داشته باشید بفرمایید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...